reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kasiu, co się daje jeszcze do tych kotletów z kalafiora? Chcę zrobić jakieś pulpeciki mięsno-warzywne albo jedne takie a drugie takie i w sosie. Jakie macie sprawdzone przepisy?

Napisane na HTC Desire 610 w aplikacji Forum BabyBoom
Gotuję dużego kalafiora i ok kilograma ziemniaków w osolonej wodzie, odcedzam i tłukę wszystko razem. Jak przestygnie dodaję 3 jajka, podsmażoną cebulkę i posiekaną natkę pietruszki, doprawiam pieprzem i solą. Wszystko mieszam i formuję coś na styl kotletów mielonych, obtaczam w bułce tartej i smażę na złoty kolor. Są pyszne nawet bez sosu [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Hej :) Pogoda jaka piękna!
A ja zrobiłam zakupy <3 Pojechaliśmy do Akpolu szukać dla mnie stanika takiego do karmienia, żeby już był na przyszłość bo ja się w swoje nie mieszczę, a do sukienki na komunię coś trzeba. No i klops, bo nie mają takich rozmiarów. Nie mają nawet takiego, jaki nosiłam przed ciążą, a co dopiero większe... Ale za to były ubranka dla dzieci i to na przecenie ;)
18492352_1642910129072370_1462782024_n.jpg

Na zdjęciu kolory wyblakły, pajacyk jest taki zielony w moim ulubionym odcieniu, a półśpiochy bladożółte, a wyglądają jak spodenki ze skarpetkami.
No i wczoraj odebrałam kolejną paczkę z pieluchami:
18492957_1642910152405701_1611073277_n.jpg
Jeszcze tylko jedna, ale dopiero się szyją :) I mam już wszystkie pieluchy dla noworodka w ten sposób, a ta jedna tu na dole po lewej i kilka wkładów są już na wyrost. Wciągające to wybieranie pieluch :)

Ciekawa jestem, ile kosztują pampersy czy tam inne Dada tak na pierwsze 3 miesiące życia dziecka, jakby to podliczyć. Bo nie wiem, czy coś zaoszczędziłam, czy jestem rozrzutna :D Ale jak policzyłam, to mój zestaw wyszedł i tak taniej, niż np gotowe "zestawy" noworodkowe na sklepach z pieluchami wielorazowymi.
 

Załączniki

  • 18492352_1642910129072370_1462782024_n.jpg
    18492352_1642910129072370_1462782024_n.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 501
  • 18492957_1642910152405701_1611073277_n.jpg
    18492957_1642910152405701_1611073277_n.jpg
    103,3 KB · Wyświetleń: 495
Hej, ja dzisiaj załatwiłam tort na weselę i organistę, kurcze jeszcze niedawno było półtorej roku do ślubu a teraz niecałe 2 miesiace, ciekawe czy nie bede musiala sukienki przerabiać ;) dzisiaj się maluch obraził na mamę i nic nie czuję
Wczoraj chyba naciągnęłam sobie pachwinę i ciągle mnie boli (być może to wiezadła).
Muszę w poniedziałek pogadac z lekarzem o zwolnieniu, z jednej strony nie chciałabym się zamykać w domu tylko być pomiędzy ludźmi ale z drugiej te 8 godzin przy biurku mnie wykańcza jak wracam do domu to ledwo co łażę, ani leżeć ani siedzieć (wiem marudzę ;)) a muszę jeszcze dokończyć pisanie pracy licencjackiej bo na początku lipca obrona a mój promotor co chwilę zmienia zdanie :mad:
A Wy jesteście na zwolnieniu czy pracujecie? A jeśli pracujecie do kiedy planujecie zostac w pracy ?
Ja cały czas pracuję , choć odkąd mam pracownicę, urywam się z pracy wcześniej [emoji6] A pracować chciałabym do końca września przynajmniej [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk [emoji5] a czy ktoś mieszka w bloku?
Ja detektorem wyłapałam gdzie Malutka się kryje, a po ostatnim usg wiem z której strony ma główkę a z której nóżki [emoji5] Tam też czuję ruchy [emoji4] I to nie końcówka a 17tc [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
ewka aaa jaki dzidziol po takiej kolacji bedzie zadowolony [emoji23] moj to szaleje po przysmaku [emoji38]

Kasia ciekawe kotleciki [emoji5][emoji5]

Alraris cudne ubranka [emoji7]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
Czesc dziewczynki...
Ja juz od 6 nie spie...
Bylam z dzieckiem u spowiedzi...ja rozgrzeszenia nie dostalam...ale mnie ksuadz wkurzyl...ale coz nie moge sie zloscic bo moje slonce ma jutro najwaxniejszy dzuen w zyciu...
U mnie dzis zaczyna sie 18 tydz.. Ruchow jak nie czulam tak nie czuje...a do jedzenia to sie musze zmuszac bo ostatnio w ogole nie mam ochoty na nic...
Milego dzionka
Cóż, my tez nie mamy ślubu i ja nawet nie próbuję chodzić do spowiedzi, bo wiem, że i tak się nie uda. Po prostu takie mają zasady. Jak się pobierzemy, to się wyspowiadam. A zresztą przed komunią pasierba to ani ja, ani mój M (znaczy ojciec "komunisty") się nie spowiadamy, bo nie mamy jak. Od lat jeśli jestem w kościele, to nie idę z tego powodu do komunii. No i to tyle. Więc jak przeżyłam w ten sposób niejedne święta i nikt się gapił, to tym bardziej te komunię przeżyję. A co mnie obchodzi opinia jakiś babć patrzących, ile osób do komunii idzie, a ile nie? To dziecko ma pierwszą komunię, nie ja, czy jego ojciec. Ciekawa jestem, czy jego matka się wyspowiadała. Bo ona też ma faceta, ślubu jeszcze nie mają i święta, to ona zdecydowanie nie jest.

Więc jednym słowem, nie przejmuj się, Justa! Ważne, że twój synek ma komunię, a ty wcale nie musisz do niej tego samego dnia przystępować, to nic nie zmieni.

Hejka dziewczyny jak wy to czujecie w którym miejscu dzidzia jest? Chyba ze jesteście już przy końcówce ja idę się zapisać drugi raz na genetyczne. Ciekawe czy teraz dr mi powie czy to chłopczyk ☺ a czy ktoś mieszka w bloku?
Oj, bardzo różnie. Czasami mnie kopie tak nisko i zboku, że aż się dziwię, że tam w ogóle sięga. I to jednego dnia po prawej, innego dnia po lewej... a potem gdzieś po środku. Pływa sobie...

W bloku nigdy nie mieszkałam. Od urodzenia w kamienicy, potem w jednorodzinnym w zabudowie szeregowej, a teraz w starym "jednorodzinnym" wolnostojącym, z tym, że teściowie mają mieszkanie na dole, a my na górze. Pali się w piecach kaflowych, mam kuchnię węglową, taki klimacik...
 
Bum okienka!!!![emoji33][emoji33][emoji33]100lat nie jadłam[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alaris super ubranka i pieluchy[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry