reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I nwm czy będzie chłopiec Ale to niebieskie mnie tak urzekło ze musiałam wziasc

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale dziś się uchodziłam... Dom na błysk wysprzątałam, 4 prania wstawiłam No i uprałam pierwszą porcję ciuszków dla Malutkiej [emoji16] Na pomóc męża nie mogłam dziś liczyć bo biedak cały dzień Drzewo rąbał i składał bo w poniedziałek kolejną porcję nam przywiozą... No i nie pomalował mi przez to stelaża do łóżeczka [emoji52] Ale to nic, w przyszłym tygodniu to zrobi [emoji16] Narazie nasze łóżeczko wygląda tak
1494695793-aaaaaa.jpeg


w57v3e3kdnfl41ek.png
Piękne
 
Alraris świetne zakupy :-)

Kasia sprobuje zrobić takie kotleciki może w przyszłym tygodniu :-)



Dobrze, że mąż nie widział Cię z ta wata cukrową :-D






A o której to jest? :-) ja zamierzam obejrzeć "Kocham Cię Polsko" i jak Eurowizja jest później, to może obejrzę, pod warunkiem, że nie usnę :-)
Polecam, naprawdę smaczne [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ewka nie widział ale jak wrocilam to pytal z glupim usmieszkiem ile zjadlam[emoji2][emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili91 super zakupki[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i u mnie nie będzie okienek... Nie nie ma w sklepie...

Trudno... kupię w przyszłym tygodniu :-)
 
ewkap o 21 na TVP1 leci [emoji5]

Kasiaaaa a ja jednak zrezygnowalam z karmi a tak mi sie chcialo wczoraj , co prawda mam w lodowce ale czy mi sie chce [emoji23]

Fajna stronke znalazłam - kupie sobie tam koszule te za 22 zeta z 3 [emoji4] nie kupuje droższych bo w domu zapewne w koszulle i mjaty wskocze [emoji5]
Link do: Bobaskowo – wszystko dla Mamy i Bobasa

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
Jeju wlaczcie sobie uwagę na tvn

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t4d [emoji272]
 
reklama
U mnie na kolację sałatką z zupek chińskich. Dzisiaj przebrałyśmy z siostrą jej ubranka to co będzie dla chłopca dobre i powiem Wam, że na start to mam tyle, że mogę przebierać 3 razy dziennie hehhe
Także teraz jak coś to szukam na 62 i więcej.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry