reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My z sypialni dzieciaczki przenieśliśmy do swoich pokoi jak skończyły pół roku. A łóżeczko zmieniłam jak syn skończył 2,5 roku.
 
reklama
Moja corka ma rok spi z nami - ma swoj pokoj w łóżeczku nie spi od 7 miesiaca bo nie lubi bo za małe - to zalezy od dziecka.
Moja ma piankowy materac - tera troche bedzie spac z mezem u siebie w pokoj zeby sie przyzwyczaiła se nie codiznnie razem sle tak lubimy wszyscy razem ... Szybko nie zrezygnuje z trgo nam to nie przeszkadza maz wrecz nie chce slyszec ze ona sama by miała spac, ja tez nie chce.
Mam dostawę lozeczko to jak nowordek sie ureguluje w miare to bedziemy pewnie w 4 spac moze potem oba dzieciaki przetransportuje na stałe do ich pokoju ( bo pomimo se mam duzy dom dzieciaki beda razem w pokoju )

Poki co nie mam takich planow

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja [emoji4]

madagos moja spała w swoim pokoju jak miala 2msc , a lozeczko zmienilismy na takie materacowe jak młoda skończyła rok + fajne było bo rozkładane było tak jakby na ziemi , no a teraz ma już swoje normalne [emoji4]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Emenems podziwiam , wiem jak miała moja siostra bo robiła podobnie i dzieci mają się ciężko odzwyczaic do spania z nimi a syn od niej ma juz 5 lat i w nocy nadal przychodzi [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Emenems mój mąż za to odwrotnie ciągle mówi ze się nie wysypia do pracy jak czasem mała w nocy wstanie i śpi już do rana z nami a jeszcze w nocy nasz 7 latek przywedruje bo koszmar sie przyśni [emoji38] wtedy to juz wogule lezymy zdretwiali na jednym boku,[emoji32] ostatnio mąż odpuszcza i idzie spac do syna, śmiałam się ze powinniśmy same materace na podłodze porozkladac w sypialni wtedy byśmy wszyscy się pomiescili [emoji4]
Na szczęście rzadło tak się zdaza bo mała ostatnio budzi się ok 5-6.
 
Ostatnia edycja:
Moja przeniosłam do jej łóżeczka jak miała tak 7 miesięcy. Wcześniej spała w takim łożku przystawce do naszego. U nas to chodziło o wygodę z karmieniem w nocy. Nie chciało mi się wstawać do niej lecieć. A tak to się tylko przeturlało i juz. Można dalej spać.
Ale teraz przychodzi w nocy, oczywiście. A jak ma gorszy dzień czy chora, to odrazu ładuje sie do nas do łóżka. I tak sobie śpimy.
Już myśle, ze do 18stki sie jej nie pozbędę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems podziwiam , wiem jak miała moja siostra bo robiła podobnie i dzieci mają się ciężko odzwyczaic do spania z nimi a syn od niej ma juz 5 lat i w nocy nadal przychodzi [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]

Wiesz my to inaczej - mamy swoje lata na dzieci czekaliśmy długo - maz ma 12 letnia córkę, i on i ja zdajemy sobie sprawe ze pewnie rzeczy nie trwają długo i to sie tsk na prawde szybko skonczy. Widzimy po Karolinie, spała z nami jak miała 6 lat teraz zamyka sie w pokoju i wisi na kompie do 3 i wstaje o 13 [emoji16]
My nie robimy nic na sile i tak samo polecam zdecydowac o tskich rzeczach "w praniu" dzieci sa rozne dorośli tez rozne rzeczy rożnym ludziom pasuja. Nam tak wyszło naturalnie i lubimy to, człowiek jest zwierzęciem stadnym :) my mamy swoje stadko i nam barfzo dobrze i bede przeszczęśliwa jak mała bedzie miec 5 lat i bedzie do nas przychodzić.

U nas tak samo ma lozko na podłodze :) t usypia i potem do nas :) maz sam ja zabiera jak idzie spac.
Tu nie ma co współczuć - nie wyobrażam sobie odstawić corki samej w pokoju tskiej malutkiej kruszynki


My 10 lat spaliśmy sami w sypialni i jeszcze 20 bedziemy :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy wychowuje swoje dziecko po swojemu [emoji4]
mam nadzieję tylko , ze moje dziecko sie nie przyzwyczai spać z nami bo na okres remontu z nami w wyrku śpi [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Każdy wychowuje swoje dziecko po swojemu [emoji4]
mam nadzieję tylko , ze moje dziecko sie nie przyzwyczai spać z nami bo na okres remontu z nami w wyrku śpi [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]

Wiem ze niektórzy nie umieją spac z dzieckiem sie boja ze zagniote czy cos roznie jest - ja nie lubie jej stresowac nie uznaje metody wypłakania sir i żadnej innej tresowania nie odżywiałam na sile ani od jedzenia nocnego ani od spania takiego czy owakiego. Do pol roku spała w wozku bo lubiła :) ot taki egzemplarz - nigdy nie lubiła byc np noszona wiec od noworodka spała e eozku potem dopiero zaczela z nami wiec wlasnie roznie jest dzieci sa rozne moze drugie wogole nie bedzie lubiło z nami i spoko, tak by było dziecku dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny załamałam się. Miałam iść w 7 tygodniu usłyszeć serduszko a okazało się ze mój zarodek ma milimetr.. Owulacja mogła nastąpić najwyżej tydzień później bo 4 dni po spodziewane miesiaczce test był już pozytywny. Tak bardzo się boje :( ginekolog nie mówiła za dużo oprócz tego ze ciąża jest dużo młodsza i muszę czekać. Pękłam. Leżę i płacze.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ale to nic poważnego. Nie denerwuj się. Zobaczysz maleństwo to nadrobi :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry