reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Emenems to prawda rożne są dzieci [emoji38]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Cc jak by nie było to operacja zawsze jest jakieś ryzyko a sn to fizjologiczny poród.
Tak naprawdę ciężko powiedzieć dla mnie poród sn był mniej bolesny i szybciej doszłam do siebie a cc to 2 tyg wyjęte z życia ale mniejsze obawy o dziecinke. Ale jak lekarka spytała przy wypisie ze szpitala jak było lepiej rodzić powiedzialam ze sn.
 
Ostatnia edycja:
Jestem po wizycie doktor zrobił usg także już wiem wszystko. Ciąża w macicy. Prawidłowo się rozwijającą. Serduszko już było. Tydzień z usg jest taki sam jak z om. Krasnoludek ma 0,46cm

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) ja nie moge sie doczekać 22 lutego mam nadzieje ze wszystko jest a nie pusty.Najgorzej że choroba mnie rozkłada gardło boli a miód w mojej diecie jest zakazany :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igusiad no to piękne ! [emoji8]
Pochwał się usg w wątku gdzie USG wklejamy [emoji4]

Alkihisa zapewne jest wszystko w porządku [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Mi sie wydaje, ze sn lepiej niż cc. Wydaje mi sie, ze tez dla dziecka lepiej, bo rodzi sie wtedy kiedy powinno, a nie kiedy zostanie wyciągnięte.
I dla matki tez lepiej, bo cc to poważna operacja. Po sn naprawdę można odrazu sie maluszkiem zajmować.
Oczywiscie każdy sie sn boi, bo ból itd, ale jak masz w szpitalu znieczulenie to jest ok.
Ale wiadomo, ze jak sa jakies powikłania, albo przeciwskazania, to cc dla pewności.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry