reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja zawsze myślałam że cc jest lepsze. Ale nie wiedziałam że tyle czasu dochodzi się do siebie. Tyle o porodach się czyta aż się boję ;(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja musialam mieć cc bo nie dość ze nadciśnienie to młodej tętno spadało bardzo szybko , ze nawet zgody nie podpisałam na cc.
Ja jak bym mogła spróbować sn to bym chciała, ale mi gin juz mówił, ze jak będzie nadciśnienie to nie bedzie takiej możliwości .
A z drugiej strony wiem juz czwgo sie spodziewać po cc .

mififi oj nie jest duzo minusow.
- przy cc u mnie w szpitalu nie moze być facet przy porodzie
- po cc nie dostajesz dzidziolka na cycek tak jak po sn masz mega piękne zbliżenie z dzidziolkiem
- wstajesz dopiero na drugi dzień po cc
- dochodzisz do siebie długo , rana boli masz cały mięsień naciety a w szpitalu na drugi dzień po cc dają ci dopiero malucha i zostaje z toba juz ciągle , gdzie na prawde ciężko funkcjonwac .

Miałam taką akcje , ze na drugi dzień dali mi mała , leżała sobie w tym wozeczku i na raz zaczeła mi wymiotywac wodami ja nie wiedziałam co mam robic wołam pielęgniarki żadna nie przychodzi , rana boli ciężko wstać az w końcu musiałam bo w takim strachu bylam zerwać sie , ranę naciagnelam i jeszcze gorzej było ...
Wiec nie wiem czy to takie fajne...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
No ja musialam mieć cc bo nie dość ze nadciśnienie to młodej tętno spadało bardzo szybko , ze nawet zgody nie podpisałam na cc.
Ja jak bym mogła spróbować sn to bym chciała, ale mi gin juz mówił, ze jak będzie nadciśnienie to nie bedzie takiej możliwości .
A z drugiej strony wiem juz czwgo sie spodziewać po cc .

mififi oj nie jest duzo minusow.
- przy cc u mnie w szpitalu nie moze być facet przy porodzie
- po cc nie dostajesz dzidziolka na cycek tak jak po sn masz mega piękne zbliżenie z dzidziolkiem
- wstajesz dopiero na drugi dzień po cc
- dochodzisz do siebie długo , rana boli masz cały mięsień naciety a w szpitalu na drugi dzień po cc dają ci dopiero malucha i zostaje z toba juz ciągle , gdzie na prawde ciężko funkcjonwac .

Miałam taką akcje , ze na drugi dzień dali mi mała , leżała sobie w tym wozeczku i na raz zaczeła mi wymiotywac wodami ja nie wiedziałam co mam robic wołam pielęgniarki żadna nie przychodzi , rana boli ciężko wstać az w końcu musiałam bo w takim strachu bylam zerwać sie , ranę naciagnelam i jeszcze gorzej było ...
Wiec nie wiem czy to takie fajne...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
Czytając to wszystko miałam ciarki [emoji33] ja do swojego wczoraj mówię że wytrzymam każdy ból żeby tylko przytulić swoje maleństwo [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zawsze myślałam że cc jest lepsze. Ale nie wiedziałam że tyle czasu dochodzi się do siebie. Tyle o porodach się czyta aż się boję ;(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma co myśleć, wiadomo kazda z nas ma inny poród... A i tak o wszystkim zapomnisz jak już dostaniesz swoją kruszynkę w ramiona, a ona wynagrodzi Ci ten ból pierwszym uśmiechem [emoji38]
 
mififi dokładnie a przy sn po porodzie to ponoć zapominasz o bolu jak ci dzidziolka dają przytulic takiego brudaska małego [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
Czytając to wszystko miałam ciarki [emoji33] ja do swojego wczoraj mówię że wytrzymam każdy ból żeby tylko przytulić swoje maleństwo [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Porod SN "przeraża" bo nie wiadomo kiedy następni to chyba demonizuje.

To ciezko porównywać - ale zaden porod ani lepszy ani gorszy po prostu inny. Jak mowia dziewczyny plusy i minusy sa każdego.
Mi sie rodziło łatwo bez komplikacji i wiesz ze bol sie koczy i jwst dizecko i dosłownie , dzieko wychdzi koniec bolu a przy cc to sie dopieo zaczyna.

Jak ciaza zdrowa i nie ma przeciwwskazań to jal najbardziej probowac SN a wiadomo zycie uczy pokory i nie ma co sie nastawiac bo moze sie skonczyc cc dla bezpieczeństwa malucha.

Tu tez duzo chodzi o sam proces wychodzenia dzieła o "masaz" malucha o odpowiednie naciski na kręgosłup dziecka o adaptuje do swiata zewnetrznego i wiele wiele innych czynników ale czasami wiadomo inne przeważają jak wlasnie spadające tetno albo komplikacje u mamy jak cisnienie.

Ja to dziekuje losowi ze zyje w czasach ze jest alternatywa cc bo jeszcze 100 lat temu zacna kobieta cc nie przeżywała ....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porod SN "przeraża" bo nie wiadomo kiedy następni to chyba demonizuje.

To ciezko porównywać - ale zaden porod ani lepszy ani gorszy po prostu inny. Jak mowia dziewczyny plusy i minusy sa każdego.
Mi sie rodziło łatwo bez komplikacji i wiesz ze bol sie koczy i jwst dizecko i dosłownie , dzieko wychdzi koniec bolu a przy cc to sie dopieo zaczyna.

Jak ciaza zdrowa i nie ma przeciwwskazań to jal najbardziej probowac SN a wiadomo zycie uczy pokory i nie ma co sie nastawiac bo moze sie skonczyc cc dla bezpieczeństwa malucha.

Tu tez duzo chodzi o sam proces wychodzenia dzieła o "masaz" malucha o odpowiednie naciski na kręgosłup dziecka o adaptuje do swiata zewnetrznego i wiele wiele innych czynników ale czasami wiadomo inne przeważają jak wlasnie spadające tetno albo komplikacje u mamy jak cisnienie.

Ja to dziekuje losowi ze zyje w czasach ze jest alternatywa cc bo jeszcze 100 lat temu zacna kobieta cc nie przeżywała ....




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A najlepsze moje przerażenie było takie , ze ja bardzo chciałam sn bo od poczatku ciąży miałam koszmary , ze mm CC i umieram jak dowiedziałam sie , ze mam mieć CC to płakałam i nawet sie z P pożegnałam taka wystraszona byłam [emoji23][emoji33]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
5t4d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry