reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Agatki no ale tez usg inaczej moze pokazywać bo np teraz patrzę z moja mała w 7t1d dzidzia miała 10mm a na tej stronie gdzie sa wymiary pisze , ze to 7t4d [emoji52] więc zapewene to takie troszkę różnicy a dzidzia moze nawet szybciej dogonić [emoji4]


wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
Może tak być :) teraz czekam na 27go żeby usłyszeć serduszko :laugh2: bo myśle że wtedy już powinno być
 
nie mówił jakie wymiary pęcherzyka ale powiedział, że 5 tydzień 2 dzień
 
dane do tabelki: domred 26 śląsk 4.10.2017 (z ostatniej @ bo lekarz jeszcze nic innego nie ustalił) wizyta 27.02 1 ciąża
 
U nas nie ma tylu cc co w Polsce, wiele porodow moze odbywać sie naturalnie kwestia jest personel i środki finansowe bo wbrew pozorom taniej jest zrobic cc.

prawdę piszesz, tną na zawołanie, miałam cesarkę i wiem jak jest ciężko tak jak @bum pisała 2 tygodnie to człowiek ledwo żył a dzieckiem trzeba sie zająć.
Leżała obok mnie dziewczyna po naturalnym porodzie, wstała i mogła chodzić po 3 godzinach jak ją przywieźli.

@Emenems fajnie ze macie takie zajęcie i hobby z tymi ćwiczeniami,
 
Witam się z rana z pracy ;)
Powiem Wam, że ja też wolałabym rodzić sn, właśnie z tego względu, że można później bez problemu zająć się dzieckiem. Chwila bólu i po strachu ;) Mam nadzieję, że będzie mi dane w październiku.
Czekam na ta wizytę w piątek, aż mi się cały tydzień dłuży... Wiem, że pewnie nic konkretnego nie zobaczę, bo to będzie dopiero 5t4d. Chcę, żeby gin potwierdził ciążę, żebym mogła poinformować moją endo.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, no niestety też doświadczyłam tego bolu po cc i przeżyłam poród sn. Juz 1h po porodzie naturalnym moglam chodzic po oddziale a po cc masakra ale wiem że cc to bylo lepsze rozwiązanie bo ja rodze duże dzieci i dzieki temu zapobieglismy ewentualnym kompilacją. Lepiej dłużej cierpieć a mieć zdrowego bobasa. [emoji6] Teraz też już się nastawiam na cc.
 
Hej dziewczyny, no niestety też doświadczyłam tego bolu po cc i przeżyłam poród sn. Juz 1h po porodzie naturalnym moglam chodzic po oddziale a po cc masakra ale wiem że cc to bylo lepsze rozwiązanie bo ja rodze duże dzieci i dzieki temu zapobieglismy ewentualnym kompilacją. Lepiej dłużej cierpieć a mieć zdrowego bobasa. [emoji6] Teraz też już się nastawiam na cc.

To ci powiem ze w Norwegii sie dzieci nie wazy na usg, sie za to kontroluje wieklosc brzucha i wysokość dna macicy taka specjalna tabelka jest - ale jak ciaza zdrowa to masz usg tylko polowkowe w 18 tygodniu wiec rodzisz i NIESPODZIANKA ! 5 kg hahahahah chyba musiałbyś miec z 6 kg dziecko zeby cc było zlecone ale to by polozna wczesniej wykryła swoimi pomiarami ale do 4/4,5 kg to normalne ale plus takie ze idziesz rodzic i nie wiesz ile dziscko ma nie ma stresu [emoji23]
Chociaz polozna ma takie doświadczenie ze mi powiedizala ze miedzy 3500 a 3600 urodzę a mała 3550.
Mowila se mała długa strasznie i to prawda - jest szczupła i wysoka :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to właśnie przy moim pierworodnym ostatnie usg było w 32 tc i potem kazali rodzić sn a ze ja jestem wąska w biodrach to podczas porodu na siłę lekarz naciskał na brzuch aby wypchnac moje 4.220 na świat a wiadomo różnie to się kończy znam dzieci z uszkodzonym barkami podczas porodu albo mamy z uszkodzonym biodrem dlatego już wole to cc.
A propo macania brzucha przez lekarzy w pl to jeden mi wymacał 6 kg dziecko a na usg tak zmierzyli ze mała bedzie ważyć 5.700 a urodziła się z wagą 4.310 Więc u nich to nigdy nic nie wiadomo he he
 
reklama
Dziewczyny a tak z innej paki, do jakiego wieku mniej więcej dziecko śpi w łóżeczku? Kiedy wykopalyscie swoje pociechy z sypialni do ich pokoju?

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry