reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Puczu jak dzidzia ma mm to jesteś jakoś w 5tc i 4 dni , na pewno będzie wszystko ok [emoji6] kiedy ty hylas na tym usg , ze stwierdzono taki mały zarodek?

Emenems mialas cc przy przodujacym łożysku?



wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png

Nie - dlatego ze jak nic sie nie dzieje to nie m po co cc. Łożysko pod koniec listopada odsłoniło troche kanału rodnego i podczas porodu łożysko aboaultnie zawsze idzie s gore wiec odsłania całkowicie i ja urodziłam super bez nacięcia - skurcz 4.20, wzielam prysznic, pojechałam do położonej, tam do karetki ( u nas karetkami jeździmy do szpitala mam 120km) w szpitalu 7.30 7 cm i na porodówkę poszłam o urodziłam o 10.26. W pon byłam w domu a we wtorek na pierwszym shoppingu w centrum [emoji23]
Dwa tygodnie po porodzie zaczelam trenować

U nas nie ma tylu cc co w Polsce, wiele porodow moze odbywać sie naturalnie kwestia jest personel i środki finansowe bo wbrew pozorom taniej jest zrobic cc.

W Poslce co druga kolezanka miała cc u nas nie znam żadnej po cc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam wczoraj. Dzięki dziewczyny. Po prostu spanikowalam. To chyba te chormony :( zamiast się zrelaksować to ja siedzę i wyliczam..

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Masz prawo a najgorsze czekanie - ja uwZam ze jest ok i maluszek nadrobi :)
Na tym etosie ciazy to lekarz widzi na usg tyle co ja w fusach wiec nie przejmuj sie zostań z nami i czekamy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems to porod jak i ciąża bez problemowo super ...
Ja po cc 2 tygodnie to dochodzilam do siebie [emoji52]
No to prawda w tym dniu co ja miałam cc to było 12 cięć i 3 porody naturalne...

Wykapalam sie i zaczęły sie znow mdłości ...

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Dziewczyny powiedzcie czy to możliwe że w 5 t i 1 dniu ciąży zarodek ma już 2 mm ? Bo byłam dziś u ginekologa i trochę się dziwie
 
Puczi owu musiała być później spokojnie [emoji6]

Agatki no prędzej to jak podają wymiary pęcherzyka i zarodka to 5t5d [emoji6]
1486504645-aaaaaa.png


wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Emenems to porod jak i ciąża bez problemowo super ...
Ja po cc 2 tygodnie to dochodzilam do siebie [emoji52]
No to prawda w tym dniu co ja miałam cc to było 12 cięć i 3 porody naturalne...

Wykapalam sie i zaczęły sie znow mdłości ...

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png

Tak wyszło kazdej z was tego zycze.

To nie do konca jest tak ze kobiety wybierają cc sie po prostu starszy SN i komplikacjami - ja jestem za wyborem bo nadal uwazam ze kobieta na prawo zdecydowac jak chce przywitać swoje maleństwo. Ale zeby wybrac powinna byc rzeczowa infeomacja bez emocji o jednym i drugim porodzie. A tego nie ma mam wrazenie. Tylko sie straszy komplikacjami przy SN.

Ja chciałam SN bo wiedziałam ze po cc szybko na silownie nie wroce - nie miałam jakis górnolotnych powodow - ale po ciesze sie ze tak wyszło bo to fajne przezycie było :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry