reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tez tak przy Lenie mowilam, ze od poczatku do lozeczka ja dam, ale co trochę wstawalam by patrzec czy jest wszystko ok, czy oddycha i wolalam juz ja miec kolo siebie w nocy [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
Ja będę wstawala do łóżeczka non stop, to jest pewne... ale o spaniu z dzieckiem od zawsze mam takie zdanie, nie mówię, że nigdy, ale sporadycznie...
Poza tym od znajomych syn niedawno zmarł bo któreś z rodziców przypadkiem rękę na główce położylo i przydusilo, rano dziecko było już ledwo żywe i zmarło po krótkim czasie :( mały miał 4 miesiące a rodzice pod opieką psychologa...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale dziś mnie Maluszek w pracy zaskoczył! Tak fikać zaczął że oczy wywaliłam na wierzch i odrazu za brzuch się złapałam, super było czuć kopniaczki [emoji7] A mina klientki była bezcenna [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Co do spania w lozeczku, jestem pewna , ze do 2msc będą dzieciaki spały z nami. [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
U nas Piotruś w ogóle nie spał z nami- bałam się żeby go nie przydusić czy nie przycisnąć przez sen... Na karmienie brałam go do siebie do łóżka i odkładałam do kołyski. A kołyskę mamy taką niziutką, akurat na wysokości naszego łóżka więc przysuwałam ją do łóżka i cały czas miałam go na oku [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Dziewczyny ile płacicie za połówkowe?
Nic :)

Dziewczyny co myślicie o takim łóżeczku?
Myślę, że samo łóżeczko spoko, ale mało go widać spod tych dodatków. Niby wszystko to słodkie, ale też czytałam, że te ochraniacze niebezpieczne. A ja i siostra nie miałyśmy w drewnianym łóżeczku żadnych ochraniaczy i jakoś żyjemy, ja ich raczej nie będę do łóżeczka dawać. A łóżeczko też chcę drewniane i jakieś proste. Jedno mi się podoba, ale nie ma opuszczanej ścianki, a może wygodniejsze ze ścianką opuszczaną? Niby można w nim materac zamontować wyżej, to podobno łatwo się dziecko wyjmuje.
 
Ja też prenatalne mam na NFZ, chodzę też prywatnie do drugiego lekarza i u niego za prenatalne płacę jak za zwykle usg-80zł chyba że będziemy robić 4d to 140zł [emoji5]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ja też prenatalne mam na NFZ, chodzę też prywatnie do drugiego lekarza i u niego za prenatalne płacę jak za zwykle usg-80zł chyba że będziemy robić 4d to 140zł [emoji5]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Taniocha...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sunday chyba dziewczynka
Choc moge sie mylic.

Moj prawie 8 latek nie mogl sie doczekac rodzenstwa. Codziennie pyta co tam u dzidziusia, pyta czy pozwole mu wybrac drobiazg czy wzor kocyka. Tak ze mamy juz smoczek i gryzak :) ktory wybral. Bratowa moja tez jest przy nadzieji ale ma termin na koniec listopada maja 6 latka tamten strasznie przezyl wiesc o rodzenstwie. Nie moze sie pogodzic ze bedzie ktos jeszcze, z tym ze oni go tak wychowali na najlepszego i najwazniejszego. Szkoda mi go :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak Ty to widzisz?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry