reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Co do spania w lozeczku, jestem pewna , ze do 2msc będą dzieciaki spały z nami. [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
Teraz tak pomyślałam, ze w sumie na początek można nie zakładac ochraniaczy, dopiero potem, jak dziecko będzie większe
 
reklama
Ja za pół godz jadę z sąsiadka po te pampersy do netto, ona jest szalona, ma 8 paczek 1 i 1 paczke 2 i teraz chce 2 te pudla dokupic[emoji2]termin ma na 5 sierpnia a juz wszystko praktycznie kupila[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś w Stokrotce kupiłam Pampers Premium Care 2, 80szt za 39,90 więc też dobra cena [emoji5] Więcej 2 nie będę kupować bo z Piotrkiem tylko 1 paczkę zużyliśmy i na 3 się przestawiliśmy (urodził się z wagą 4600 i szybko przybierał więc 2 szybko zrobiły się ciasne [emoji12]) W razie czego dokupimy jeszcze jak Maluch urodzi się mniejszy [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
A nie możesz zadzwonić do rejestracji swojej gi n i zapytać tylko o recepte, a wizyte zaliczyć normalnie za tydzień? czasami zgadzają się na takie tylko wypisanie recepty bez wizyty.
Bede probowala jutro tam dzwonić ale ciekawe czy wogole sie dodzwonie bo odbieraja w rejestracji ci ktorys tel. Mam nadzieje ze uda sie wlasnie tylko ta recepte zalatwic

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do spania w lozeczku, jestem pewna , ze do 2msc będą dzieciaki spały z nami. [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
Aaa ja myślę, że ze mną nie :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ile płacicie za połówkowe?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie ze skierowaniem tym razem nic, ale płaciłabym 220zł + ewentualnie 50zł za nagranie na płytę, a 99zł za nagranie w 4d. Tak będę płacić za ostatnie prenatalne około 30tyg.

Dziewczyny co myślicie o takim łóżeczku?

Łóżeczko śliczne, bo proste i klasyczne! Oczywiście dodatki to sama słodycz [emoji7]
Przy córce stosowałam i ochraniacze i baldachim i przybornik [emoji39] Ochraniacze dopiero, gdy córka zaczęła obijać głową o szczebelki (do 1,5 roczku). Baldachim, gdy jeszcze w sypialni oglądaliśmy tv, to zasłaniał to światło, a w dzień go odsuwałam. Przybornik szybko poleciał, bo znalazłam lepszy sposób na przechowywanie tych rzeczy.

Witam was dziweczynki:)
Ja dzis rano bylam na badaniach krew, mocz i tsh jutro maja byc wyniki mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze. Ludzi tyle w osrodku ze masakra ale udalo sie szybko w miare zalatwic. Bylam jeszcze u lekarza rodzinnego zapytac czy wypisze mi recepte na luteine bo sie mi skonczyla a ja taka gapa ze nie zauwazylam :( ale niestety nie udalo sie bo musialabym zaplacic 100%ceny :( a wizyta dopiero za tydzien :( w srode podjade do gin moze mnie przyjmnie (zawsze ma duzo pacjentek). Mam nadzieje tylko ze nic sie nie stanie jak zrobie kilkudniowa przerwę.

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzwoń albo idź do przychodni i poproś położną o samą receptę od gina. U mnie tak można zrobić. Zazwyczaj następnego dnia jest do odbioru.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+6
 
Maja [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
Pfff maja, haha [emoji14] zaniki jakieś mam [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa ja myślę, że ze mną nie :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez tak przy Lenie mowilam, ze od poczatku do lozeczka ja dam, ale co trochę wstawalam by patrzec czy jest wszystko ok, czy oddycha i wolalam juz ja miec kolo siebie w nocy [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
Hej dziewczyny :D W końcu was doczytałam. Całą majówkę byłam poza internetem i ponad 100 stron do nadrobienia. Masakra :D Teraz musze być na bierząco.

Dziewczyny, idziecie dziś na warsztaty z Mamo to ja? Zastanawiam się, czy nie zgarnać mojego męża jako osoby towarzyszacej, co o tym myślicie? On się obawia, że bedzie jedynym facetem na sali.
Ja sie wybieram z facetem :) Musi się też wykazywać i brać udział w tym naszym przyszłym życiu z maluchem :)

Ja wizyta u gin za tydzień 15.05 a połówkowe usg 20.05. Nie mogę się już doczekać. Trzymam kciuki za wasze wizyty :) Maj to ważny dla nas miesiąc. Wszystkie po kolei bedziemy to usg zaliczac :) Wrzucajcie zdjęcia! Ja po tym usg wezme się za oficjalne już wybieranie łożeczka i gadżetów :)

pozdrawiam
 
reklama
U mnie ze skierowaniem tym razem nic, ale płaciłabym 220zł + ewentualnie 50zł za nagranie na płytę, a 99zł za nagranie w 4d. Tak będę płacić za ostatnie prenatalne około 30tyg.



Łóżeczko śliczne, bo proste i klasyczne! Oczywiście dodatki to sama słodycz [emoji7]
Przy córce stosowałam i ochraniacze i baldachim i przybornik [emoji39] Ochraniacze dopiero, gdy córka zaczęła obijać głową o szczebelki (do 1,5 roczku). Baldachim, gdy jeszcze w sypialni oglądaliśmy tv, to zasłaniał to światło, a w dzień go odsuwałam. Przybornik szybko poleciał, bo znalazłam lepszy sposób na przechowywanie tych rzeczy.



Dzwoń albo idź do przychodni i poproś położną o samą receptę od gina. U mnie tak można zrobić. Zazwyczaj następnego dnia jest do odbioru.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+6
Jeszcze lekarz rodzinny mi mowil ze jak bym miala zaswiadczenie od gin ze to sa leki stale to by mogl mi wypisac na refundacje. Bede cos kombinowac

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry