reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aa, no to tak jak mi powiedziała :) bo za prenatalne miałam 250, ktoś mi mówił że drugie tańsze a tu 280''.hehhe

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez za pierwsze placilam 250, a za 2 i 3 trymestr 280zł jest [emoji4] na kiedy masz?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
reklama
Witam was dziweczynki:)
Ja dzis rano bylam na badaniach krew, mocz i tsh jutro maja byc wyniki mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze. Ludzi tyle w osrodku ze masakra ale udalo sie szybko w miare zalatwic. Bylam jeszcze u lekarza rodzinnego zapytac czy wypisze mi recepte na luteine bo sie mi skonczyla a ja taka gapa ze nie zauwazylam :( ale niestety nie udalo sie bo musialabym zaplacic 100%ceny :( a wizyta dopiero za tydzien :( w srode podjade do gin moze mnie przyjmnie (zawsze ma duzo pacjentek). Mam nadzieje tylko ze nic sie nie stanie jak zrobie kilkudniowa przerwę.

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny
Strasznie mi ciężko znaleźć w weekend czas na bb ponieważ mój dwulatek chce mieć mamę tylko dla siebie. Też się trochę martwię o zazdrość o maleństwo ba na razie się cieszy ale on też jest taki przytulasek i synek mamusi.
Ja ostatnio też zaczynam czuć ruchy a u mnie 16 tydzień ale to są takie raczej pojedyncze ruchy
Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia
na kiedy masz termin? Ja zaczęłam wczoraj 16 tc. mam termin na 29.10

Mesmerise...ale chodzi ci o dodatki? Dla mnie ładne, ale za dużo tego, nie zabudowałabym tak dzieciaka, zmniejsza to dopływ świeżego powietrza i zbiera kurz tuż przy maleństwie i to prać co chwile
 
Witam was dziweczynki:)
Ja dzis rano bylam na badaniach krew, mocz i tsh jutro maja byc wyniki mam nadzieje ze wszystko wyjdzie dobrze. Ludzi tyle w osrodku ze masakra ale udalo sie szybko w miare zalatwic. Bylam jeszcze u lekarza rodzinnego zapytac czy wypisze mi recepte na luteine bo sie mi skonczyla a ja taka gapa ze nie zauwazylam :( ale niestety nie udalo sie bo musialabym zaplacic 100%ceny :( a wizyta dopiero za tydzien :( w srode podjade do gin moze mnie przyjmnie (zawsze ma duzo pacjentek). Mam nadzieje tylko ze nic sie nie stanie jak zrobie kilkudniowa przerwę.

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie możesz zadzwonić do rejestracji swojej gi n i zapytać tylko o recepte, a wizyte zaliczyć normalnie za tydzień? czasami zgadzają się na takie tylko wypisanie recepty bez wizyty.
 
na kiedy masz termin? Ja zaczęłam wczoraj 16 tc. mam termin na 29.10

Mesmerise...ale chodzi ci o dodatki? Dla mnie ładne, ale za dużo tego, nie zabudowałabym tak dzieciaka, zmniejsza to dopływ świeżego powietrza i zbiera kurz tuż przy maleństwie i to prać co chwile
Chodzi mi tak ogólnie :p Ale wszystkich dodatków bym nie brała. Jak to dobrze poradzić się doświadczonych mam, ja nawet bym o tym nie pomyślała, że będzie mało dopływu powietrza. Przy drugiej ciąży człowiek będzie rozsądniejszy :)
 
Chodzi mi tak ogólnie [emoji14] Ale wszystkich dodatków bym nie brała. Jak to dobrze poradzić się doświadczonych mam, ja nawet bym o tym nie pomyślała, że będzie mało dopływu powietrza. Przy drugiej ciąży człowiek będzie rozsądniejszy :)
Ja to się naczytalam, że lepiej bez ochraniaczy, bo śmierć lozeczkowa i w niektórych krajach są zakazane

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to się naczytalam, że lepiej bez ochraniaczy, bo śmierć lozeczkowa i w niektórych krajach są zakazane

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak to wygląda, że przód jest nizej. Też słyszałam o tych ochraniaczach, ze mogą być niebezpieczne i się właśnie waham. Dlatego radzę się doświadczonych mam, bo dla mnie to wszystko nowe :)
 
Tez za pierwsze placilam 250, a za 2 i 3 trymestr 280zł jest [emoji4] na kiedy masz?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
30 marca :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do spania w lozeczku, jestem pewna , ze do 2msc będą dzieciaki spały z nami. [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry