reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny [emoji3]
Jak urodziłam synka to używałam i ochraniacza i baldachimu ale pewnego dnia znalazłam w tym baldachimie pająka [emoji50] i odrazu go zdjęłam i już więcej nie użyłam. Poza tym jak któraś napisała to nieźle siedlisko kurzu. A i jeszcze parę razy się zdarzyło że synek złapał za ten materiał i zawinął sobie na glowe. Teraz przy córce ochraniacz używam od kiedy się urodzila, jak była mniejsza to zawijalam go do połowy żeby ją widzieć jak śpi a i tak zawsze spala na boku pleckami oparta o ochraniacz i w rożku więc nie było możliwości żeby wsadziła tam nosek i się przydusila, teraz jak jest większa to śpi na brzuchu i wtula się czubkiem główki a tak obijała by się o te szczebelki.
Kasia duży ten Twój synuś się urodził miałaś CC czy sn wypchnęłas?
Vanialin super że już córa odpieluszkowana [emoji3]
Moja ma 1,5 roku więc dopiero w nowym roku będziemy próbować bo na razie zwiewa z nocnika.
A mam pytanie kiedy smoczka odstawialyscie? Miałam to zrobić po wakacjach ale sama nie wiem bo potem pojawi się maluszek...i pewnie by jemu zabierała.
 
reklama
U nas o tej D3 nie slyszalam, ja ja mam chyba w prenatalu wiec biore prawie od poczatku.

Ja tez ochraniacza nie kupie. Tz mam 2 w domu jak by sie okazaly niezbedne ale w nowej poscieli nie bede kupowac.

Dziewczynki mialy miec ogonek pochylony w strone glowki a chlopcy podniesiony do gory.
Gdzies nawet zdjecie ktoras wkleila z przykladem ale to bylo setki stron wczesniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji3]
Jak urodziłam synka to używałam i ochraniacza i baldachimu ale pewnego dnia znalazłam w tym baldachimie pająka [emoji50] i odrazu go zdjęłam i już więcej nie użyłam. Poza tym jak któraś napisała to nieźle siedlisko kurzu. A i jeszcze parę razy się zdarzyło że synek złapał za ten materiał i zawinął sobie na glowe. Teraz przy córce ochraniacz używam od kiedy się urodzila, jak była mniejsza to zawijalam go do połowy żeby ją widzieć jak śpi a i tak zawsze spala na boku pleckami oparta o ochraniacz i w rożku więc nie było możliwości żeby wsadziła tam nosek i się przydusila, teraz jak jest większa to śpi na brzuchu i wtula się czubkiem główki a tak obijała by się o te szczebelki.
Kasia duży ten Temat synuś się urodził miałaś CC czy sn wypchnęłas?
Vanialin super że już córa odpieluszkowana [emoji3]
Moja ma 1,5 roku więc dopiero w nowym roku będziemy próbować bo na razie zwiewa z nocnika.
A mam pytanie kiedy smoczka odstawialyscie? Miałam to zrobić po wakacjach ale sama nie wiem bo potem pojawi się maluszek...i pewnie by jemu zabierała.
Moja miała dokładnie 1rok3msc [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
U nas o tej D3 nie slyszalam, ja ja mam chyba w prenatalu wiec biore prawie od poczatku.

Ja tez ochraniacza nie kupie. Tz mam 2 w domu jak by sie okazaly niezbedne ale w nowej poscieli nie bede kupowac.

Dziewczynki mialy miec ogonek pochylony w strone glowki a chlopcy podniesiony do gory.
Gdzies nawet zdjecie ktoras wkleila z przykladem ale to bylo setki stron wczesniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
1494250712-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
U nas o tej D3 nie slyszalam, ja ja mam chyba w prenatalu wiec biore prawie od poczatku.

Ja tez ochraniacza nie kupie. Tz mam 2 w domu jak by sie okazaly niezbedne ale w nowej poscieli nie bede kupowac.

Dziewczynki mialy miec ogonek pochylony w strone glowki a chlopcy podniesiony do gory.
Gdzies nawet zdjecie ktoras wkleila z przykladem ale to bylo setki stron wczesniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale tam jest noga[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sunday u cirnie tak jakny pipke widać na tym zdj , wez wstaw jeszcze raz.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
Ale to tak słabo widoczne...
1494250978-aaaaaa.jpeg


U mnie bylo widać normalnie.
1494251007-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t6d [emoji272]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry