reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal to my obie jutro, az sie trzese na mysl o wizycie, i chetnie bym ja przeniosla na za 2tygodnie

Emenems ja po jakims czasie odkrylam ze jaj cwicze to robie jakos mniej powtorzen na jedna strone, zawsze na ta sama,a robilam serie "kill that muffin top" i po kilku tygodniach efekt super ale wlasnie nierownomiernie,a laska robila na jedna strone mniej xD do tego skolioza tez;)

Jej - nie myslalam o tym ze sr sama to zrobiłam [emoji23]

Ty a jaki masz plan treningowy ns ciąże ? Ja czekam na potwierdzenie ze ok teraz lenie sie ale chciałabym cos ruszyc i nie jakies machanie mozna tylko normalny bezpieczny trening


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
lekarz wstepnie oszacowal 6 tydzien, pech jest taki ze zepsuł mi sie telefon w ktorym mialam caly kalendarzyk pomiary itd niestety nie da sie odzyskac zadnych danych wiec co do pewniejszego terminu musze czekac na pierwsze usg niestety mieszkamy w uk a tu pierwsze usg dopiero w 12 tygodniu wiec troche czekania przedemna
 
lekarz wstepnie oszacowal 6 tydzien, pech jest taki ze zepsuł mi sie telefon w ktorym mialam caly kalendarzyk pomiary itd niestety nie da sie odzyskac zadnych danych wiec co do pewniejszego terminu musze czekac na pierwsze usg niestety mieszkamy w uk a tu pierwsze usg dopiero w 12 tygodniu wiec troche czekania przedemna

Kochana ja bede miec za 3 tygodnie i w 18 tygpdniu i thats it hahahaah

Na szczescie moj rodzinny na usg i robi podczas kontroli sle to wiesz po to by zobsczyc dziecko czy ok czy tetno a tak to wiecej nid da rady


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
za wcześnie jutro będzie dopiero 5t6d wiec za wcześnie na serduszko.

Wiesz to chyba wiek, 3 miesiące temu miałam ciśnienie prawidłowe nawet jak sie ostro wq.. teraz dochodzi do 155 , tsh miałam prawidłowe teraz zaszalało, ważyłam 4 kg mniej jedząc to samo - nic z tego nie rozumiem :(
 
za wcześnie jutro będzie dopiero 5t6d wiec za wcześnie na serduszko.

Wiesz to chyba wiek, 3 miesiące temu miałam ciśnienie prawidłowe nawet jak sie ostro wq.. teraz dochodzi do 155 , tsh miałam prawidłowe teraz zaszalało, ważyłam 4 kg mniej jedząc to samo - nic z tego nie rozumiem :(

Ja jak podchodziłam do IUI brałam hormony to chwila moment i było +10 ... Wiem jak to dołuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na przeziebienia super jest syrop z cebuli i miodu. Zwlaszcza teraz kiedy,,nic nie wolno,, dzis sie zebralam i robie. Jutro odcisne i gotowe. Powinno wystarczyc do wiosny
1486404487-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ja zasypywałam cukrem cebule i czosnek, super lekarstwo, szybko mi przeszło przeziębienie i to bez żadnych tabletek dodatkowo herbatka z miodkiem i cytrynką no i malinami :)
 
reklama
Jej - nie myslalam o tym ze sr sama to zrobiłam [emoji23]

Ty a jaki masz plan treningowy ns ciąże ? Ja czekam na potwierdzenie ze ok teraz lenie sie ale chciałabym cos ruszyc i nie jakies machanie mozna tylko normalny bezpieczny trening


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Robie jakies nudne jogi i pilates zeby nie wypasc z rytmu, ale kondycja jest fatalna:(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry