reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jestesmy podobnej budowy,ja mam 52kg i ta skora glupia zostala nawet po roku regularnych cwiczen 3xtyg i tez masz krzywe boczki i wciexia w talii czy tak wyszlo na zdjeciu:p?

Tak dokaldnie - mam Krzywe hahahh boczek bocxkowi nie równy i zabij mnie nie wiem czemu moze mam nadal lekka skoliozę bo leczyłam sie całe lata na krzywy kręgosłup


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hajmal to ile masz tych lat ??

Trzymam kciuki za wizyte !! Cyc do przodu i idziesz na kozaka :)

Kazdy spbie obiecuje ze o kupie gadac nie bedxie hahahshs a ja mam w komórce opis co jaka kups oznacza bo e kocu tski noworód nic nie pwoie przeciez - starszaka to sir kazda mine zna co oznacza s przy noworodku to inaczej- kazdy analizuje pieluchy [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jutro wizyta
emoji2.png
to będzie pierwszą?
byłam w poprzednią srodę,
w tym roku skończę 35
 
Hajmal to my obie jutro, az sie trzese na mysl o wizycie, i chetnie bym ja przeniosla na za 2tygodnie

Emenems ja po jakims czasie odkrylam ze jaj cwicze to robie jakos mniej powtorzen na jedna strone, zawsze na ta sama,a robilam serie "kill that muffin top" i po kilku tygodniach efekt super ale wlasnie nierownomiernie,a laska robila na jedna strone mniej xD do tego skolioza tez;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry