reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja mam dwie prace moja stała praca to biuro wtorek-piatek 8-15.30/16 i tu normlanie pracuje wiedza o staraniach tez wszyscy czekają na oficjalny test ktory teoretycznie w czwsrtek robie go mam ochronkę nic nie dźwigam totalnie siedze klepie w kompa .... Mam ekstra prace na stacji bezynowej ( kiedys tam pracowałam teraz tylko co drugi weekend dwie nocki z kolezanka :)) i tam ms zeolnienie juz z przed staran i bede miec cała ciąże jak oststnio wiec za dwa lata tam wroce hahaaha

Ale tutaj w biurze pracowałam do 3 tygodni przed porodem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na początku też miałam obawy. Teraz jakoś się oswajam. Choć chwilami też mam wątpliwości. Taka nasza natura do końca ciąży będziemy się martwić.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Ojjjj jest gorzej - z porodem to tylko wiecej "zmartwień" była kupa? Nie było? Za ciemna? Za jasna? A najada sie ? A mam pokarm ? A nid mam? A chce karmic? Nie chce ? Dac mm? Nie dac ? Czemu mie przybiera? [emoji23][emoji23]

Ja jestem na etapie " krzywo stawia nóżkę " w poniedizlaek do lekarza sie wybieram ... Takze tego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pk obiecalam ze pokaze

Dwa zdjecia waga podobna przed pierwsza ciaza 53 teraz 54 ( zdjecie z wcxoraj to juz 55 bo wody chyba nabieram)

Ale różnica duza to co wyglada na ciąże to skora po pierwszej ciazy nie do konca wchłonięta i ciało inne bo nie cwicze ale sie odkuje jeszcze :) tylko lekarz ciąże mi potwierdzi :)
Musze sie bardziej pilnowac w tej ciazy niz poprzednio - to bedzie trudne 9 miesiecy :)

Oczywiscie czasu na solarium tez brakło hahahahah




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

c3207141b6a3fddf1f3a5e3f1ad22219.jpg
e117a60d724a1463a9f4a698244924c2.jpg

Jestesmy podobnej budowy,ja mam 52kg i ta skora glupia zostala nawet po roku regularnych cwiczen 3xtyg i tez masz krzywe boczki i wciexia w talii czy tak wyszlo na zdjeciu:p?
 
Ojjjj jest gorzej - z porodem to tylko wiecej "zmartwień" była kupa? Nie było? Za ciemna? Za jasna? A najada sie ? A mam pokarm ? A nid mam? A chce karmic? Nie chce ? Dac mm? Nie dac ? Czemu mie przybiera? [emoji23][emoji23]

Ja jestem na etapie " krzywo stawia nóżkę " w poniedizlaek do lekarza sie wybieram ... Takze tego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo bym chciała mieć za 8 miesięcy takie właśnie zmartwienia :)
 
Ojjjj jest gorzej - z porodem to tylko wiecej "zmartwień" była kupa? Nie było? Za ciemna? Za jasna? A najada sie ? A mam pokarm ? A nid mam? A chce karmic? Nie chce ? Dac mm? Nie dac ? Czemu mie przybiera? [emoji23][emoji23]

Ja jestem na etapie " krzywo stawia nóżkę " w poniedizlaek do lekarza sie wybieram ... Takze tego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko przed nami [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja to sie tak boje jutrzejszej wizyty, że najchętniej przesunęła bym ją za tydzień albo za dwa, tak żeby było już wiadome czy dobrze czy źle.
Nawet chciałam przesunąć ale lekarz sie uparł żebym przyszła za tydzień :(
 
reklama
ja to sie tak boje jutrzejszej wizyty, że najchętniej przesunęła bym ją za tydzień albo za dwa, tak żeby było już wiadome czy dobrze czy źle.
Nawet chciałam przesunąć ale lekarz sie uparł żebym przyszła za tydzień :(
Czyli jutro wizyta[emoji2] to będzie pierwszą?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry