reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie pierwsza dzidzia 20 , drug dzidzia 23 i koniec będę młodą dumna mamą [emoji4] dzieci odchowane a mamuska do pracy [emoji6]

No chwalić tu sie jutro kropkami [emoji171]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
reklama
kurcze, ja to chyba szybko przytyję, ciągle myślę o jedzeniu, zjem coś i znowu czuję się głodna, a brzuch to mam jak balon, oczywiście nie od jedzenia, hamuje się z tym i staram się jeść racjonalnie, dużo wody piję i czuję że ona we mnie zostaje, jestem jakaś spuchnięta plus codziennie rano jakieś nowe wypryski, no i ciągle te bóle podbrzusza:szok::)

Ja też jestem co chwilę głodna, tylko u mnie jeszcze okropne mdłości i już nie wiem czy mdli mnie bo zjadłam czy z głodu ;d też mam bóle podbrzusza i oczywiście sobie wmawiam że to na pewno źle, a jak mnie zaboli przy kichaniu to w ogóle bym najchętniej przesunęła wizytę u lekarza na już żeby wiedzieć czy wszystko ok..
 
alpine najgorzej na taką godzinę [emoji38] potem się nie miłosiernie dluzy [emoji52]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
Kornelcia cytologia to chyba później jest robiona ...
Ja na razie podstawowe badania mam zrobić przed wizytą [emoji5]

wff2krhmg4h09mme.png
a8do3e3ksrs30zf2.png
 
o 11 gin, a o 16 usg, jajo zniosę do tej pory
przepraszam - pisałaś przecież
To ja dopiero na 20:10 ide, wiec caly dzien czekania:p
byle owocne było czekanie

Ja to zacznę od dziś pic melise cały czas, moze ja sie tak stresuje i dlatego mi ciśnienie szaleje. Stresuje sie to prawda ale moze sobie wmawiam ze mniej a ono mi bije
 
No wlasnie w dwóch moich planowanych ciazach cytologie miałam przed zajściem w ciążę a w tej co poronilam to po 3 dniach pojawiły się plamienia a nastepnie po 2 dniach samoistne poronienie. Nie musiało to być przyczyną ale boje się że jak znowu zacznie mi tam grzebać to historia sie powtórzy[emoji54] Może poproszę lekarza żeby teraz nie robił tylko parę tygodni później...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry