reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
W poniedziałek idę na badanie krwi i moczu, a w środę mam wizytę ale bez usg. I zwolnienie muszę wziąć. Generalnie nie chciałam robić ani genetycznych ani połówkowych badań. Ale jakoś jednak mnie tkneło żeby połówkowe zrobić. Ale nie mam pojęcia gdzie można takie badanie zrobić. Czy każdy Lekarz może je wykonać, czy tylko jacyś specjalni jak e przypadku genetycznego.. dostałam namiar na jednego lekarza u którego koleżanka robiła, ale zadzwonić się zapytać mogę dopiero jutro, dzisiaj nieczynne ma, ale jak patrzyłam na internetowe umówienie wizyty to pierwszy wolny termin miał na 28.06 a mi by wypadło ten tydzień na przełomie maja i czerwca :( orientujecie się jak to jest z tymi lekarzami?
Ponawiam pytanie :) któraś z Was wie jak to z tymi lekarzami na usg połówkowym?
 
reklama
Mój na nfz robi ale tak pobieżnie. Ja na prenatalnym byłam prywatnie, znalazłam ginekologa w necie i miał usg genetyczne w ofercie. Na połówkowe też mam zamiar iść ale do innego lekarza, bo jest bliżej. Mam mieć usg 3d i połówkowe. W przyszłym tygodniu będę się umawiać.
 
Ja bym chciała też iść prywatnie. Moja mi będzie robić usg w 21-22 tygodniu, ale ona tak szybko robi, a chciałabym mieć dokładnie pomierzone. A jak patrzę a strony internetowe lekarzy to nie mają wymienionego usg połówkowego
 
Ja też polecam detektor, fakt, że czasami się naszukam tego serduszka ale potem ten dźwięk wynagradza wszystko.
Ja mam usg połówkowe za tydzień w piątek i tu u mnie jest to najważniejsze badanie. Dopiero teraz sprawdzają wszystkie narządy. No i bardzo liczę na to, że poznam płeć. Że potwierdzi mi tą wymarzoną córeczkę.
 
Na nfz mam wizyte za tydzień i mam nadzieję, że wreszcie potwierdzi się ta dziewucha a na połówkowym to już na 99 procent ;) chciałabym znać płeć.
 
Kurcze bylam u gina po zwolnienie ale okazalo się ze wziął urlop w ostatniej chwili..... Jutro dopiero moge sie do internisty umawiać... Myslicie ze na nicnej pomocy wypisza zwolnienie? Masakra, chyba do 3 dni do tylu moze wypisac co?

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli chodzi o lekarza rodzinnego, czy też internistę, to bez problemu powinien Ci wypisać zwolnienie. Pewnie tylko na ten czas, na kiedy masz zaplanowaną następną wizytę u ginekologa, ale nie powinien robić problemów. Tak naprawdę, to jego obowiązek ;) Tak więc, bez obaw :)
 
Dziewczyny A do wózka kupować oddzielną kolderke czy wystarczy jak bd miec kocyk obleczony pościelą i wyloze ten wózek? Maleństwo planuje nosić w rozku

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wcześniej chciałam kupić sobie detektor ala dokładnie dwa dni później poczułam dzidziusia i od wtedy codziennie mi udowadnia że dobrze się ma więc już nie mam takiej potrzeby :)
Justyna super że badania wyszły ok! :)
A ja dziś wzięłam się pierwszy raz w życiu za gulasz wołowy i tak się zastanawiam czy pojem dziś czy nie :D ostatnio sporo rzeczy gotuje pierwszy raz, czasem wychodzą czasem nie :)

Co do karmienia piersią to dziś mi znajoma pisała że jej mały ostatnio ciągle płacze, nie potrafi sam piersi ssać mimo że wcześniej było wszystko dobrze a przy cycku się uspokajał... Widzę jak ona się strasznie tym przejmuje, a jej facet ją tylko dobija że to jej wina :O.... Dlatego ja chcę karmić piersią ale jak się nie uda to trudno, przecież się przez to wieszać nie będę :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry