reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny co myślicie o grupie na fb , ale tylko dla nas z tego wątku? [emoji4]
Tak dla poznania się , lub jakby jakaś awaria na bb była [emoji6]
Takie zastępcza , np jakby ktoś do szpitala trafił czy coś , to przeważnie fbb jest pod ręka [emoji38]
A tak to będziemy normalnie sie tu udzielać , by nam wątek nie padł - bo tu sie wszystko zaczęło [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
Pomysł świetny :) kiedy wprowadzamy go w życie? :D :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Siostrzenica moja to Anastazja jej mama to Ania a na młodą wołają Nastusia.

Chce zeby dzieci mialy tradycyjne imiona jak siusiak urosnie to bedzie Stefan

Mowilam wam ze sprzatalam zeby miec miejsce na upchniecie kartonow z ubrankami, popoludniem poszlam na poddasze wybrac pudełka z ciuszkami. Otwarlam karton z pieluchami i dalej nie moglam. Nie jestem jeszcze gotowa, wspomnienia wróciły. Musze jeszcze odczekac, przeszla mi ochota nawet na zakupy.
Dobrej nocy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie do Anastazji jest kilka zdrobnien jak Nastka, Nasia, Ana, ale sa okropne :( a to imie pelne podoba mi sie bardzo, ale Zofia tez mi sie podoba :(

12.10.2017 [emoji480]
To masz z tą Anastazją jak ja z Aleksandrą...podoba mi się szalenie jako pełne imię, za to zdrobnienia Ola do mnie nie przemawia. I tak mój mąż się nie zgodził.

Zawsze możesz wołać normalnie, nikt nie mówi, że trzeba używać zdrobnień do imion. Można używać innych np myszko, słoneczo, skarbie itd.
Poza tym moja siostra mi mówi"każde imie jest ładne jak sie nim ładnie nazywa"
 
Właśnie do Anastazji jest kilka zdrobnien jak Nastka, Nasia, Ana, ale sa okropne :( a to imie pelne podoba mi sie bardzo, ale Zofia tez mi sie podoba :(

12.10.2017 [emoji480]
Moja chrześniaczka ma na drugie Anastazja i pamiętam jak jej mama mówiła do niej czasem Tusia [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Bum ja za grupą na fb :)
Mi luteine lekarz od razu przepisał "na wszelki wypadek" bo staraliśmy się prawie 3 lata, po drodze też prooblemy z progesteronem czasami :) wcześniej 2 tabletki teraz jedna :)
My na Chechle dzisiaj nad jeziorem spacerowalismy :)
Ja też ze Śląska ;)

Oglądaliśmy w.nd wózki w Zabrzu w vicki, super obsługa! Piękny ten roan, ale Pani mi odradzila jak dla mnie i rację miała, założyła spacerowke która mnie przytoczyła...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bum ja za grupą na fb :)
Mi luteine lekarz od razu przepisał "na wszelki wypadek" bo staraliśmy się prawie 3 lata, po drodze też prooblemy z progesteronem czasami :) wcześniej 2 tabletki teraz jedna :)
My na Chechle dzisiaj nad jeziorem spacerowalismy :)
Ja też ze Śląska ;)

Oglądaliśmy w.nd wózki w Zabrzu w vicki, super obsługa! Piękny ten roan, ale Pani mi odradzila jak dla mnie i rację miała, założyła spacerowke która mnie przytoczyła...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo nas ze Śląska. Ja z Bytomia. Tez mieliśmy sie wybrać na Chechło ale w końcu dotarliśmy do parku w Świerklańcu

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry