reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja też nadal biore progesteron. Dziewczyny a kwas foliowy nadal bierzecie? Czy cos jeszcze oprócz tego ?-

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja brałam najpierw folik, potem mi lekarz powiedział, ze sam kwas się tylk9u połowy osób wchłania i zapisał mi witaminy już z kwasem. Skończyły mi sie, a miałam wcześniej dopel Hertz mama i folik i teraz dalej te jem.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobitki...
Ja dzis caly dzien poza domem...
U mnie niby bylo slonce ale jak zawialo to masakra...
Ale mnie zaczyna brzuch swedziec...musze zaczac systematycznie sie smarowac bo robilam to jak mi sie przypomnialo...
Dziewczyny nie jestem pewna ale chyba dzis poczulam dzidzie...takie delikatne bulgotki w brzuchu...nawet teraz jak pisze czuje..
Zapomnialam jakie to uczucie...
A i wstawilam brzuchol w nasz watek...
Milego wieczorka laseczki...buziaczki...
 
Bardzo dobra tabelka, dokładnie tak jest :)
Pogoda się trochę pogorszyła bo slonce się schowało ale w porównaniu z ostatnimi dniami to nie mogę narzekać
Tutaj w sierpniu zaczynaja się wyprzedaże i wszystko jest naprawdę dużo dużo tańsze. Większość ciuchów dla dzieci kupuje w h&m i najchętniej oczywiście w tym właśnie czasie. Czy w Polsce tez są takie przeceny? Bo może wtedy warto kupić najwiecej ciuszków dla dzidzi?
O to też muszę się wybrać i pokupowac :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) my wyszliśmy ze szpitala na własne zadanie niby za porozumieniem z doktorka ale w taki sposób bo przez te świeta nie robią wypisów... Miałam kolkę jelitowa, wyszły mi bardzo wysokie leukocyty a na drugi dzień kiedy kolka zaczęła odpuszczać leukocyty zaczęły maleć. Miałam początkowo sporo strachu zwłaszcza ze początkowo bali sie czy czasem to nie zapalenie wyrostka... Ale na szczęście nie:) Z dzieckiem wszystko w porządku. Podobno niestety takie kolki lubią wracać w ciązy jak ktoś ma tendencje a doktorka mówiła ze jedynie w szpitalu mogą mi wtedy pomóc:/ mam nadzieje jednak ze to sie juz nie powtórzy bo bol był okropny, nie mogłam sama do łazienki dojść tak bolało.
Śliczne ubranka i pościele wyhaczylyscie :-) my czekamy do prenatalnych zeby poznać płeć i dopiero kupować...
Dobrej nocy :)
 
Hej dziewczyny :) dlugo sie nie odzywalam, nie mialam kompletnie glowy, koszmarna pogoda, dziala na mnie w takim stopniu ze wiekszosc czasu spalam :( dzis jakas pogoda lepsza w miare, sloneczko swiecilo, ale i tak wiatr okropny. Widze ze mamy nowe mamusie, witam :) mamy z moim dylemat co do imienia dla dziewczynki, jak myslicie ktore ladniejsze? Anastazja czy Zofia? :)

Milego wieczorku :)

12.10.2017 [emoji480]
Zofia bardziej klasyczne, Anastazja bardziej niespotykane. Jaki jest skrót Anastazji? Ania?

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) dlugo sie nie odzywalam, nie mialam kompletnie glowy, koszmarna pogoda, dziala na mnie w takim stopniu ze wiekszosc czasu spalam :( dzis jakas pogoda lepsza w miare, sloneczko swiecilo, ale i tak wiatr okropny. Widze ze mamy nowe mamusie, witam :) mamy z moim dylemat co do imienia dla dziewczynki, jak myslicie ktore ladniejsze? Anastazja czy Zofia? :)

Milego wieczorku :)

12.10.2017 [emoji480]
Anastazja ! ;) (nawet mój mąż tak powiedział, jak przeczytałam mu Twoje pytanie ;) )
 
reklama
Cześć dziewczyny :) my wyszliśmy ze szpitala na własne zadanie niby za porozumieniem z doktorka ale w taki sposób bo przez te świeta nie robią wypisów... Miałam kolkę jelitowa, wyszły mi bardzo wysokie leukocyty a na drugi dzień kiedy kolka zaczęła odpuszczać leukocyty zaczęły maleć. Miałam początkowo sporo strachu zwłaszcza ze początkowo bali sie czy czasem to nie zapalenie wyrostka... Ale na szczęście nie:) Z dzieckiem wszystko w porządku. Podobno niestety takie kolki lubią wracać w ciązy jak ktoś ma tendencje a doktorka mówiła ze jedynie w szpitalu mogą mi wtedy pomóc:/ mam nadzieje jednak ze to sie juz nie powtórzy bo bol był okropny, nie mogłam sama do łazienki dojść tak bolało.
Śliczne ubranka i pościele wyhaczylyscie :-) my czekamy do prenatalnych zeby poznać płeć i dopiero kupować...
Dobrej nocy :)
Moja koleżanka z pracy tak miała i była cały czas na zwolnieniu, a praca biurowa. Strasznie ja lapalo i musiała się bardzo oszczedzac

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry