reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wprawa przychodzi za 2 -3 ubieraniem. Ja tych bodziakow to mam ze dla blizniat by wystarczylo to tego nie ma sesu kupowac. Z tym ze kopertowe sa duzo wygodniejsze na pewno.

Znalazlam fajna rozmiarowke z przeliczeniem na wage dziecka, mioze sie komus przyda
1493642422-aaaaaa.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dobra tabelka, dokładnie tak jest :)
Pogoda się trochę pogorszyła bo slonce się schowało ale w porównaniu z ostatnimi dniami to nie mogę narzekać
Tutaj w sierpniu zaczynaja się wyprzedaże i wszystko jest naprawdę dużo dużo tańsze. Większość ciuchów dla dzieci kupuje w h&m i najchętniej oczywiście w tym właśnie czasie. Czy w Polsce tez są takie przeceny? Bo może wtedy warto kupić najwiecej ciuszków dla dzidzi?
 
reklama
Kasia ja biorę kwas foliowy, wit D i luteine.
Mój lekarz jest jakiś dziwny. Nie kazał mi żadnych witamin kupować, to nie robię nic na wlasna rękę. Jest po 50, mam nadzieje, że wie co robi...
 
No i coraz mocniej czuć te pukanie [emoji4][emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
Ooo tak he kilka razy tak zaszalał dzidziuś że aż się wystraszyłam :D bierze mnie z zaskoczenia he he
 
ewkap666 tak, już z 2 albo prawie 3 tygodnie będzie jak nie biorę.
W sumie zalecił mi go ze względu że przed ciążą brałam go 3 miesiące i dopiero po nim udało się mi zajść w ciążę a tak to ponad 2 lata bezskutecznie się staraliśmy (nie wiem w sumie czy to on pomógł czy po prostu coś się we mnie odblokowało).
A lekarz na początku powiedział że skoro zajście w ciążę było wspomagane progesteronem to na wszelki wypadek mam go brać jeszcze przez jakiś czas tak profilaktycznie, po czym stwierdził na przedostatniej wizycie że mogę już go odstawić bo wszystko jest w porządku, zwłaszcza że po którymś tygodniu (bez bicia przyznaję że nie pamiętam ;)) funkcję hormonu matki przejmuje łożysko. Zdziwiło mnie tylko to że kazał od razu z dawki 2x2 zejść do zera, ale ja zapobiegawczo stopniowo ją zmniejszałam bo naczytałam się w necie że tak gwałtowne odstawienie może zaszkodzić w przypadku jakby jednak coś było nie tak.

KasiaxD ja biorę cały zestaw witamin femibion 2 do tego żurawinę z uwagi na moje odwieczne problemy z nerkami

A czemu właściwie lekarze cały czas każą Wam brać progesteron, jest jakieś zagrożenie, czy po prostu tak dla zasady (bo słyszałam że niektórzy lekarze właśnie tak robią, bez powodu go zapisują nawet jak nie jest potrzebny) ?
 
Brałam duphaston do chyba 10 tygodnia tylko o_O trochę w szoku byłam że lekarka tak szybko kazała odstawić, ale mówiła że najgorsze za mną i nie ma potrzeby dalszego zażywania, teraz tylko zaleciła mi jakiś suplement dla kobiet w ciąży zamiast samego kwasu foliowego. Wybrałam pregna plus, gdzie tak czy siak kwas foliowy jest :)
 
Przeceny ?!? Daj spokoj tu u nas jest dramat dlatego wlasnie ide na ciuchy, bo to co w sklepach jest jest byle jakie( przewaznie) i drogie, albo rozkupowane przez ludzi ze sklepu jak sa promocje. Moze w wiekszych miastach jest inaczej, ja do podciwszej galeri mam 60 km wiec jestem tam raz na jakis czas.

Ewii pralam dupka bo plamilam i nie chcialam luteiny. Teraz biore luteine bo bolal mnie brzuch i szyjka byla miekka. Szyjka stwardniala ale luteine dalej musze brac do 32 tc bodajże

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi na pierwszej potwierdzonej wizycie pytała czy mnie brzuch boli. Powiedzialam ze tak (bóle jak na okres) no i wtedy zapisala mi luteine 2x1, po paru tyg się wystraszylam bo dostałam mocnego bólu brzucha w nocy ale mi przeszlo po 2h. Zadzwonilam do niej rano bo mówię ze mnie to zaniepokoilo i wtedy kazala zwiekszyc dawke do 2x2. Tez slyszlam o tej pregnie i sie wlasnie dziwie ze nie kaze mi brac innych witamin oprócz kwasu.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć
Chwile człowieka nie ma a te nawalą stron jak opętane...no i jak tu na bieżąco? No jak?
Jestem teraz całkowicie nie w temacie.
Pozdrawiam
 
reklama
Ja pierdziuu ale mi nogi do doopy wchodzą .... Tyle dzisiaj przeszlismy tu na karuzele , tu na ogrodek do mojej mamy , na plac zabaw i mam normalnie dość a jutro jeszcze te zoo [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry