reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Masakra

Co robia z ta metalowa butelka?

O ochraniaczu to slyszalam ze nie jest najlepszym rozwiazaniem. Ja Jasiowi zakladalam ale i tak byl wyobijany. Dla maluszka kupie nowa posciel ale bez ochraniacza i baldachimu. Baldachimek zrobie sama z firanki moskiterki i to tylko na poczatek zeby swiatlo nie razilo maluszka.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
An Scarlett w Holandii.
Hajmal wlewasz w nią gorącą wodę. Potem wkładasz w taki frotowy woreczek i maluszkowi pod poszewkę. On ma za zadanie ogrzewać. Pamiętam jaka Pani była zdziwiona że my w Polsce nie używamy i pyta się siostry co robimy jak dziecku jest zimno.
Ja kupię z ochraniaczem ale takim krótkim. A nad baldachimem się zastanawiam.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam lozeczko takie zwykłe białe , 2 tyg juz stoi w kartonie a dzisiaj je otworzył dopiero [emoji23]
Pościel mam z ochraniaczem takim krotkim , ale chce jeszcze cały komplet z tym baldachimem zamówić [emoji4]
1493497405-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
A ja na razie nic nie kupiłam. Na usg połówkowym mam nadzieję poznać płeć i upewnić się że wszystko ok i wtedy dopiero zacznę kompletować wszystko..
Dobranoc Kobietki. Spokojnej nocy.
 
U nas dziecko sie ubiera a w pokoju jest cieplo, no coz co kraj to obyczaj.

Bum ja lozeczko mam prawie identyczne z ta roznica ze w kolorze drewna. Dokupie do niego jeszcze te pojemniczki na drobiazgi w ikei zeby bylo wszystko pod reka.
Przegladalam ciuszki na necie, zracji tego ze doktor siusiaczka nie dopatrzyl to dosc dlugo sukienki ogladalam. Jestem przerażona cenami z Jasia mam duzo ubran i czesc sie przyda ale te z traktorami itp nie bardzo.
Poczekam i po polowkowym jak bedzie dobrze z moja szyjka pojde pare razy na ciuchy. Zeby cos dziewczęcego kupic. Bo kupic jeden pajac welurowy i dac za niego 45 zl to juz lekka przesada. Tam sa takie ladne sukieneczki, kurteczki, cudenka za pare zlotych czasem nawet z metkami. Jeszcze jedna rzecz mnie przeraza kolor rozowy a gdzie pozostale kolory, np na olx zestaw ubran uzywanych 62,69,72 i kolor rozowy na kazdym ciuchu - dramat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dziecko sie ubiera a w pokoju jest cieplo, no coz co kraj to obyczaj.

Bum ja lozeczko mam prawie identyczne z ta roznica ze w kolorze drewna. Dokupie do niego jeszcze te pojemniczki na drobiazgi w ikei zeby bylo wszystko pod reka.
Przegladalam ciuszki na necie, zracji tego ze doktor siusiaczka nie dopatrzyl to dosc dlugo sukienki ogladalam. Jestem przerażona cenami z Jasia mam duzo ubran i czesc sie przyda ale te z traktorami itp nie bardzo.
Poczekam i po polowkowym jak bedzie dobrze z moja szyjka pojde pare razy na ciuchy. Zeby cos dziewczęcego kupic. Bo kupic jeden pajac welurowy i dac za niego 45 zl to juz lekka przesada. Tam sa takie ladne sukieneczki, kurteczki, cudenka za pare zlotych czasem nawet z metkami. Jeszcze jedna rzecz mnie przeraza kolor rozowy a gdzie pozostale kolory, np na olx zestaw ubran uzywanych 62,69,72 i kolor rozowy na kazdym ciuchu - dramat.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Z młodą miałam to samo , prawie wszędzie róż [emoji6] ale ja nawet lubie , wiec zbytnio mi nie przeszkadzało hehe [emoji4] z dziewczynkami to kuzwa nigdy w ciąży nie wiadomo czy siurek nie wyrośnie , bo odpaść to juz ciężko hehe [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t4d [emoji272]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry