reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny. Melduje ze zyje i Was podczytuje choc produkujecie mega. Mnie pochlonely calkiem sprawy kredytu i glowy nie mam na pisanie. Z dzidzia ok. Szyjka ok a ja tyje i brzuch mam jak w 7mcu.
Zle mi z tym bo przed ciaza bylam bardzo aktywna a teraz mi nie wolno przez te bole brzucha co mialam i poronienie.
Czytam ze sie u Was dzieje duzo.
Mam nadzieje Natalia ze szybko Ci pomoga. Kolka jekitowa to bol masakryczny. Ja lykam ulgix max niemal codziennie bo wzdecia tez mi dokuczaja.
Ewka super ze piesiuń wyzdrowial.
Trzymam kciuki za Wasz spokojny weekend bez niepotrzebnych stresow i boli brzucha.
Pozdrawiam Was goraco :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja też już wstałam ale coś mnie ściąga spanie znów. Wiecie mimo tego ze jem tabletki przeciwbólowe 3 razy dziennie po 3 tabletki to mi tak dają plecy popalić ze szok. Każdy zły ruch noga kończy się bólem. Nawet już teraz w nocy ciężko mi się z boku na bok obrócić bez bólu. Więc noc miałam średnio przespana. Jak po skończeniu tych tabletek nie bd poprawy to chyba pójdę do rodzinnego i niech mnie gdzieś kieruje. W dodatku wczoraj po całym dniu miałam wrażenie takiego ściągnięcia brzucha. Może od tego ze teraz trochę kuleje i chodzę jakąś pokrzywiona.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili myślę że powinnaś dużo leżeć. W sensie wprowadź w życie tryb leniwej królowej, bo może to przez przemęczenie. Spróbuj poleżeć ze 2-3 dni i jak nie pomoże to powinnaś nie zwlekać i iść do lekarza...
 
Czesc dziewczyny...
Ale sie dzis nie wyspalam...moj m wrocil o 23.30 wtoczyl sie do domu...obudzil mnie jaksie pakowal do wyra...i mi chuchal pol nocy myslalam ze zejde...
Teraz do sklepu poszedl zeby sie zrehabilitowac....
Ale chlopy sa durne jak sie mozna tak stargac....
Dzis mam w planach sprzatanue....i pranie...
Zimno dzis u mnie...
Na obiad jeszcze mam pierogi...a wczoraj ugotowalam zupke botwinkowa ale byla dobra pol garczka sama zjadlam...a wczoraj tak o kalafiorowej pisalyscie chyba sobie zrobie bo tez uwielbiam...
Natalia zdrowka zycze...
Milej soboty brzuchatki...
Ja dzis 16 tydz. Zaczynam a dzidzi jeszcze nie czuje...
 
Natalia dobrze ze jestes pod opieką lekarzy:)
Lili lez ile sie da, dzidzia najważniejsza:)
Ja się objadlam i leżę a dom... Mąż posprzata:-p
Ogladam z córką program o rodzinie z piecioraczkami:szok: masakra
Hej [emoji4]
też kiedyś oglądałam o czworaczkach i to był jakiś koszmar a najgorzej z nocnym karmieniem matka i babcia która pomagała chodziły jak zombie [emoji32] one co 2 h musiały karmić te maluchy bo wiadomo to wczesniaki.

Okazuje sie ze nie tylko mnie tak wywalilo z tym brzuchem [emoji6]Dziewczyny wrzucajcie fotki brzuszkow[emoji4]

My dzisiaj jedziemy do mojego teścia na imieniny więc znowu jedzenia sobie nie odmowie[emoji28], no i ciasta oczywiście...[emoji28]
Miłego dnia [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Witajcie Dziewczynki. Ja pospałam sobie dziś do 9. Miałam nad ranem taki straszny sen ze poroniłam w dwudziestym którymś tygodniu i jak otworzyłam oczy to się okazało że płakałam przez sen. Dobrze że to tylko sen... Musze się szybko ogarnąć zrobić małe zakupy na jakiś obiad ale nie mam na nic smaka mogłabym same warzywa jeść. . Może wymyśle coś pospolitego z dużą ilością warzyw.. Spokojnego dnia Wszystkim :-)
 
Hej dziewczyny a ja leżę w szpitalu... Dostałam potwornych boli z prawej strony kręgosłupa i brzucha ledwo byłam w stanie przejść do toalety i pojechaliśmy do szpitala. Zostawili mnie na oddziale, prawdopodobnie to jakaś kolka nerkowa lub jelitowa. Dziecko czuje sie dobrze na szczęście. Teraz bol po kroplowce troche zlagodnial
Trzymaj się Kochana!

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej nie śpię już od 4, obudził mnie straszny ból po lewej stronie, jakby kłócie w jajniku. Bardzo się przestraszylam, zaraz obudzilam męża i jak mu powiedzialam co jest to zaczelam się cała trzes normalnie nogi mi latały z nerwów maskra. Już myślałam nad szpitalem ale Mocne kłócie szybko przeszlo, ale jeszczr przez jakiś czas czulam jakieś napięcie tam.takie bóle się zdarzają prawda? Nie mogę już zasnąć
Ja mam takie kłucie też :( ale to samo przechodzi

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzę że dziś dla niektórych pracowita sobota ;-) ja też dziś na obrotach. Pokroiłam mloda kapustę, koper i szczypior, to potem tylko ugotuje, rozbilam 5 kotletów schabowych, bo zapomniałam męża ścignąć , żeby to zrobił :-) zrobiłam 2 pralki prania i ugotowałam budyń na 3 bita, to po południu, a raczej przed wieczorem zrobię ;-) Bo po południu jadę na te nieszczesne zakupy na grilla...
Tak mi się nie chce jechać.. . Wyslalabym męża wieczorem, ale przecież już pewnie nie będzie żadnego mięsa...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry