reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny a ja leżę w szpitalu... Dostałam potwornych boli z prawej strony kręgosłupa i brzucha ledwo byłam w stanie przejść do toalety i pojechaliśmy do szpitala. Zostawili mnie na oddziale, prawdopodobnie to jakaś kolka nerkowa lub jelitowa. Dziecko czuje sie dobrze na szczęście. Teraz bol po kroplowce troche zlagodnial

Dobrze ze pojechałaś bo leki zadziałają i wrócisz już bez boli, No i jesteś spokojna ze z dzidzia wszystko ok :)
Spokojnej nocy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hajmal najważniejsze by z maluszkiem było wszystko dobrze , kg kiedyś nam zleca [emoji8]

Nataliaaa oj dobrze , ze jesteś pod obserwacja ...
Mnie czasem taki bol łapie poniżej plecow , nad posladkami , ze ciężko mi z lozka wstać , juz parę razy mnir złapalo ...
Zapewne jutro was wypuszcza [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t3d [emoji272]
 
O na pomidorki to ja też mam ciągle ochotę i w ciąży z córką też ciągle miałam. Może i teraz bedzie dziewczynka ale mam takie dziwne przeczucie od paru dni ze noszę chłopca i zaczynam mówić do niego [emoji4][emoji170].
Justa co do wagi to ja mam zbliżoną do Twojej [emoji4]. Jak dzisiaj się zwazylam to okazało się ze już mam +5 kg do przodu i sama jestem sobie winna bo od świąt codziennie zajadam jakieś słodycze [emoji53] muszę jakoś nad tym zapanować żeby ta waga tak nie rosła i codziennie sobie obiecuje ze dzisiaj już nie będę jadła a i tak po nie sięgam [emoji22].
W 1 i 2 ciąży przytylam po 16 kg ale po tej ostatniej 1,5 roku temu zabrakło mi 2 kg aby wrocic do wagi z przed ciąży i jeszcze mięśnie brzucha takie słabe ze jak dzisiaj porownalam zdjęcia z poprzedniej ciąży to taki brzuch jak mam teraz to miałam w 22 tc a nie w 16 tc. boję sie jak ja będę wyglądała w październiku bo pamiętacie zdjecie jaki ja mam brzuch na koniec ciąży [emoji229][emoji32]
O znalazłam je
1493407634-aaaaaa.jpeg

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.


No brzuszek konkretny, a nie miałaś wielowodzia czasem? Ja już 4 kg na + :-)



Vanja no w końcu hehe [emoji4] zapewne jak przyjdzie od razu odpakuje [emoji38]

Ja mam plan na niedziele fasolke po bretonsku zrobic , na jutro mam schabowego [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t3d [emoji272]

U nas też jutro schabowe w menu ;-) I młoda kapustka i ziemniaczki ;-) tylko schabowe rano musi mąż rozbic, bo ja przecież się zasapie ;-) byle gowno mnie męczy...



Hej dziewczyny a ja leżę w szpitalu... Dostałam potwornych boli z prawej strony kręgosłupa i brzucha ledwo byłam w stanie przejść do toalety i pojechaliśmy do szpitala. Zostawili mnie na oddziale, prawdopodobnie to jakaś kolka nerkowa lub jelitowa. Dziecko czuje sie dobrze na szczęście. Teraz bol po kroplowce troche zlagodnial


Współczuję.. . Jeśli to faktycznie kolka nerkowa, to wiem przez co przychodzisz. I nie pociesza Cię... jak to kolka , to jutro Cię nie wypuszcza. Zrobią Ci USG nerek, zostawia na obserwacji minimum 3 dni. Mi po 3 dniach dopiero bóle ustały, a i tak 8 dob mnie trzymali... Ale najważniejsze że jesteś pod opieka, będzie dobrze ;-)
 
Ewkap ani wielowodzia ani cukrzycy juz taka moja uroda mam wąskie biodra więc brzuch tak mi wywala a dzieci też duże bo powyżej 4 kg.
Natalia zdrówka i szybkiego powrotu do domku. [emoji4]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
Hej nie śpię już od 4, obudził mnie straszny ból po lewej stronie, jakby kłócie w jajniku. Bardzo się przestraszylam, zaraz obudzilam męża i jak mu powiedzialam co jest to zaczelam się cała trzes normalnie nogi mi latały z nerwów maskra. Już myślałam nad szpitalem ale Mocne kłócie szybko przeszlo, ale jeszczr przez jakiś czas czulam jakieś napięcie tam.takie bóle się zdarzają prawda? Nie mogę już zasnąć
 
U mnie waga na ostatniej wizycie (2tyg temu) +2kg. Teraz to pewnie mam juz ze 4 na plusie bo strasznie mi w ciagu ostatnich dwóch dni brzuch wywaliło. Taki się nagle duży zrobił, nie wiem czemu, nie jadłam wzdymających potraw.
Ja pewnie przytyje tak jak zwykle około 30kg. Też lubię objadać się słodyczami i nie potrafię się opanować. To mój nałóg.
Poprzednie ciążę kończyły się w lutym, chodziłam w zimowych ciuchach i tak nie było widać tych kg, a teraz latem w koszulkach wszystko wyjdzie :D
I też od dwóch dni czuję ruchy maluszka.
 
Hej nie śpię już od 4, obudził mnie straszny ból po lewej stronie, jakby kłócie w jajniku. Bardzo się przestraszylam, zaraz obudzilam męża i jak mu powiedzialam co jest to zaczelam się cała trzes normalnie nogi mi latały z nerwów maskra. Już myślałam nad szpitalem ale Mocne kłócie szybko przeszlo, ale jeszczr przez jakiś czas czulam jakieś napięcie tam.takie bóle się zdarzają prawda? Nie mogę już zasnąć


Mnie tak dziś zaklulo jak mnie kaszel złapał. Najpierw po lewej, później po prawej stronie, ale duŻo wyżej niż jajniki i też nie mam pojęcia co to, ale aż mnie w pół zgielo...



U mnie waga na ostatniej wizycie (2tyg temu) +2kg. Teraz to pewnie mam juz ze 4 na plusie bo strasznie mi w ciagu ostatnich dwóch dni brzuch wywaliło. Taki się nagle duży zrobił, nie wiem czemu, nie jadłam wzdymających potraw.
Ja pewnie przytyje tak jak zwykle około 30kg. Też lubię objadać się słodyczami i nie potrafię się opanować. To mój nałóg.
Poprzednie ciążę kończyły się w lutym, chodziłam w zimowych ciuchach i tak nie było widać tych kg, a teraz latem w koszulkach wszystko wyjdzie :D
I też od dwóch dni czuję ruchy maluszka.


Mnie do słodkiego nie ciągnie i nigdy nie ciągnęło, ale za to bez slonego i kwaśnego nie mogę się obyć... ;-) ja już mam +4 więc jestem na dobrej drodze do tego, żeby też zgromadzic duzo ciazowych kilogramów ;-)
 
Hej dziewczyny a ja leżę w szpitalu... Dostałam potwornych boli z prawej strony kręgosłupa i brzucha ledwo byłam w stanie przejść do toalety i pojechaliśmy do szpitala. Zostawili mnie na oddziale, prawdopodobnie to jakaś kolka nerkowa lub jelitowa. Dziecko czuje sie dobrze na szczęście. Teraz bol po kroplowce troche zlagodnial
Dobrze ze z Malenstwem ok. Dawaj znac jak się czujesz. [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny a ja leżę w szpitalu... Dostałam potwornych boli z prawej strony kręgosłupa i brzucha ledwo byłam w stanie przejść do toalety i pojechaliśmy do szpitala. Zostawili mnie na oddziale, prawdopodobnie to jakaś kolka nerkowa lub jelitowa. Dziecko czuje sie dobrze na szczęście. Teraz bol po kroplowce troche zlagodnial
Ważne że jesteś pod opieką lekarzy, wszystko będzie dobrze [emoji4] Trzymam kciuki za szybki powrót do domu [emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Natalia dobrze ze pojechalas na ip. zajma sie Toba i bedzie dobrze.

Amysz takie klucia z boku nie sa niebezpieczne, ale jak bardzo boli to podjedz na ip moze Cie choc uspokoja albo magnez kaza brac.

Mnie kuje tylko po lewej stronie. Tylko nie radze sobie z wzdeciami. Jem to samo co kiedys a nie pomaga nawet espumisan. Na dodatek jak zaczyna meczyc to wtedy zaczyna mnie bolec dol brzucha jak na @.
Dzis jade na ip na kontrole szyjki. Snilo mi sie w nocy ze przyjechalam a tam straszne oblezenie i kaza mi zostac na oddziale, nic nie powiedzieli tylko kazali zostac a ja nic nie wzielam ze soba.
Wyjezdzamy o 10 ale bede musiala czekac az lekarz bedzie mial wolna chwile zeby sie mna zajac wiec nie wiem ile. Zreszta moge czekac do wieczora byle bylo tylko wszystko dobrze.
Torbe tez spakuje, mam nadzieje ze sie nie przyda. Trzymajcie kciuki.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry