reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Dziewczyny! Widzę, ze w ostatnich dniach sporo wizyt ;) Ja byłam wczoraj - potwierdziło się juz na sto procent, że to chłopak Podczas usg spał i tylko nogi rozkraczone zdradziły jego tajemnicę[emoji23]
Wyszły mi tez bakterie w moczu, ale doktor nie kazała sie przejmować, mam pic żurawinę. Dzisiaj tez zaniosłam mocz na posiew, ale przez święta wynik dopiero 4 maja.
1493306449-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję dziewczyny udanych wizyt :-)
Baslan Jak tylko spojrzałam na zdjęcie Twojego maluszka to wiedziałam, że córeczka. Nub jest tak wyraźny :-)
a ja zjadłam 3 krokiety i mi teraz jeździ po kiszkach.
 
Ostatnia edycja:
Super dzieciaczki [emoji170]

Mnie dziś bol podbrzusza łapie , jakby na @ , czy to te skurcze [emoji50]

Młodego dzisiaj tak wyraźnie czuje jak buszuje i przeważnie pzy tym bolu...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
 
Hej :)
Lili super że Cię wypuścili, że z dzidzią wszystko dobrze i gratuluję pierwszych ruchów :)
Ewka super że Frankowi się polepszyło :) Teraz będzie już tylko lepiej !
Sunday co za baba... Chyba bym jej prosto w twarz wypaliła, co o niej sądzę...

Kocyki rewelacja! Korci mnie to pepco też, ale póki co omijam szerokim lukiem.. :D Czekam aż poznam płeć, a to, jak dziecię będzie łaskawe się rozkraczyć, poznamy 11 maja, narazie wstępna wersja że chłopak :p

Ja dzisiaj byłam u lekarza, od wczoraj miałam gorączkę, przeokrutny katar i zaczął się kaszel.. dostałam antybiotyk i mam leżeć :( Nie wiem jak ja wczoraj w pracy wysiedziałam, ale jak wróciłam to padłam do wyra i zgon.. Tęskno mi tylko za bąblem, bo pojechał w niedziele do moich rodziców i miał dziś wrócić, ale że ja taka chora, a on dopiero co właśnie wyzdrowiał, to zostanie jeszcze do niedzieli u dziadków.. Jutro przejma go teście, bo mieszkają w bloku obok moich rodziców. Młody będzie się cieszył bo będzie jego kuzyn, rok starszy, to się chłopaki pobawią chociaż... ale mi smutno i tęskno buuu :(

Ja dziś ugotowałam sobie rosołek na zdrowie, ale ta zupa porowo pieczarkowa... no takiego smaka mi narobiłyście :p Ja porową kocham, ale z pieczarkami nie jadłam.. trzeba wypróbować przepis :)

Kciuki za wizytujące! A dla tych co jeszcze czekają, niech ten czas leci szybciej ;P
 
Hej dziewczyny, wróciłam do domu i padam... z dzidzia wszystko w porządku, tak się zakrywa, ze płci dalej nie znamy, ale to i dobrze, bo chciałam mieć niespodziankę ;-)
Nie zapytałam tym razem ile bylo uderzeń na minutę :-)
Odnośnie doplera, to nie mówił, żeby były jakieś przeciwwskazania, ale powiedział, ze taniej mnie wyjdzie jak kupię te słuchawki lekarskie , a efekt będzie ten sam ;-) ale ja jestem wygodna i wolałabym, żeby mi się wyświetliło wszystko, niż liczyć po swojemu ;-)
W razie gorączki kazał brac paracetamol, ale to już któraś tu pisała, więc wiedziałam. Kicham, smarkam, ale gardło mnie nie boli na szczęście.
Kupiłam sobie dżinsy w hm, balerinki w ccc i 2 biustonosze z alles. Fakt, w Internecie wyszlyby sporo taniej, ale tu sobie przymierzylam i w ogóle już od ręki chciałam je kupić, żeby mi ec coś co mnie nigdzie nie ciśnie. Planuje jeszcze zakup takiego sportowego, ale to kiedy indziej ;-)


Gratuluję udanych wizyt, super ze z maluszkami wszystko dobrze. Coraz wiecej dziewczynek nam się pojawia:)

Ja jestem na zwolnieniu, internista od razu wypisal, powiedzial zebym sobie odpoczela. Przy okazji zglosilam mu pewną sprawę. Nie wiem czy Wam mówiłam, w rejestracji pracuje taka małpa, pracuje tez u mnie w szkole ma świetlicy. Zanim powiedziałam w pracy o ciąży, część osób juz wiedziało bo ona zajrzala mi do karty i rozpowiedziala. Lekarz byl wściekły, on jest tez wlascicielem przychodni. Powiedzialam ze nie skladam oficjalnej skargi, ale nie chciałabym zeby panie z recepcji opowiadaly ludziom na miescie kto na co choruje. Powiedzial ze z nia porozmawia.

Dziewczyny po ile te kocyki z misiem w pepco??:rofl2:


Ale babsko podłe!! A co ja obchodzi co się u pacjentek dzieje, ze w karty zagląda podła jedza! I jeszcze chlapie ozorem na prawo i lewo! Wrr ...



A wgl dziewczyny chyba wczoraj poczułam pierwszy raz ruchy Malnstwa. Nie wiem tego na 100%bo porównania nie mam ale nigdy w życiu nic takiego nie czułam. Lezalam w pokoju przyjęć i czekałam na wyniki(nawiasem mówiąc 5godz z mężem zasypiajacym na krzesle) i się trochę s tresowalam czy z dzieckiem ok. I nagle taki przepływ w brzuchu po prawej stronie [emoji5]tak jakby mi tam rybka przeplynela i dotykala pletwami. No coś dziwnego ale cudownego. Mój mi powiedział ze może dziecko daje znać ze z nim wszystko dobrze [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


Też tak myślę ;-) Maleństwo pewnie chciało Cię uspokoić, żebyś się o nie nie martwiła ;-)
 
Zapomniałam dodać, ze narobilam wszystko i bardzo cieszę się, że dziś same dobre wieści ;-)
No może poza tymi przeziebieniami, ale to musimy przeleżeć chyba po prostu ;-)

Ps. Mój Franek już całkiem zdrowy. Wszędzie go pełno, znów strasznie rozrabia, ale tak się cieszymy, że nie potrafimy go skrzyczec ani ukarać ;-)
Dziś jak został sam to pogryzl cały papier toaletowy i oproznil prawie całą paczkę chusteczek nawilzanych Bobini. Chyba spodobało mu mi się wyciąganie ;-)
 
To ja z kolei zamierzam znów chodzić na pilates dla kobiet w ciąży- prowadzi to znajoma fizjoterapeutka. W pierwszej ciąży ćwiczyłam 20 tygodni. Tym razem będzie podobnie.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
No i też fajnie. Nad pilatesem sie tez zastanawialam ale nie wiem na czym polega roznica.. A sprobowalam jogi bo ostatnio jakas nerwowa jestem. Troche mboe to wycisza..
 
reklama
słuchajcie, na pęcherz najlepiej jest sie przepłukiwać! Kiedyś miałam tak ostre zapalenie ze widzialam krew w moczu. Zurawina, owszem, tez fajnie pomaga. Ale ja sie zapijałam herbatami z cytryna, chyba ze trzy litry dziennie! Trzeba wyplukac te bakterie z moczowodu.
co do tetna plodu - mi na pierwszym prenatalnym wybadali tetno 179 u maluszka i skierowali na dodatkowe badania (termin na nfz -czerwiec...) wiec poleciałam prywatnie. I lekarka tlumaczyla ze jak sie dziecko dużo rusza to ma wysokie tetno, poczekałyśmy az sie uspokoił i juz tetno nizsze, 160. Granice są elastyczne.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry