reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pytanie czy ta kobieta to pielegniarka czy rejestratorka medyczna. Pielegniarki sa objete ustawa o tajemnicy zawodowej i gdybys chciala postawilabys ja przed sadem pielegniarek i poloznych i pozegnalaby sie z prawem wykonywanaia zawodu albo dostala taki mandat, ze oczy by jej wyszly z orbit. Jesli jest rejestratorka medyczna to nie jest to nigdzie prawnie uregulowane... Ale glupia strasznie, dobrze, ze powiedzialas lekarzowi o tym...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Rejestratorka, juz dostala opier... bo kolezanka z pracy do mnie dzwoniła i mowila ze tamta wsciekla na mnie(domyslila sie ze to ja). Ona powinna sie cieszyć ze nie zlozylam oficjalnej skargi, ale i tak to nie jej pierwsza wiec boi sie.
 
reklama
Czesc dziewczyny z rana.mam do was pytanko czy mozemy jesc szynkę szwarwaldzką?wiem że surowa wędzona. Wczoraj plasterek zjadłam bo tak mnie ciągnęło do niej. :p
Gdzies tez słyszałam ze sera feta nie mozna...:baffled:aż niemozliwe.ja ze 2razy w tyg jem bo uwielbiam w sałatce.
A ser mozarella z pomidorami?tez uwielbiam.Nie wyobrazam sobie zrezygnować.
Miłego dzionka.;)

W ciąży nie wolno jeść; surowego, niedogotowanego mięsa, niesuszonych wędlin takich jak mortadela, wędzony na zimno, surowe ryby, owoce morza, surowe niedogotowane jaja, sery pleśniowe, feta, camembert, mleko niepasteryzowane, koła, alkohol. Tak mówią specjaliści oraz mądre artykuly w gazetach. Podobno ma to związek z obecnością pewnego szczepu bakterii, wirusow itp

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, zazdroszcze ze zobaczycie maluszki. Ja mam nadzieje, ze ktos mnie wpusci do kolejki tylko po zwolnienie. Najwyzej pójdę do internisty. Tylko nie wiem czy przy l4 wystawionym przez interniste platne jest 100%

Internista może jak najbardziej. Któreś tu dobrze napisała że wystarczy przyjść z kartą ciąży i symbol odpowiedni wpisać na zwolnieniu.

A ja dziś w końcu powiedziałam o ciazy mojej szefowej ( dyrektorce i v-ce dyr).Obie przyjely to B.dobrze.Znają moją historię więc bardzo mi dopingują i beda trzymać kciuki.Poczułam ulge. Teraz byle do 15czerwca dotrwać jakoś żeby dzieciakom oceny wystawic i luz.eh.
Ale śpiąca jestem.nic mi się nie chce a jeszcze na jutro sprawdzić muszę sprawdzian dla klasy.
 
Rejestratorka, juz dostala opier... bo kolezanka z pracy do mnie dzwoniła i mowila ze tamta wsciekla na mnie(domyslila sie ze to ja). Ona powinna sie cieszyć ze nie zlozylam oficjalnej skargi, ale i tak to nie jej pierwsza wiec boi sie.
Ale głupie babsko, dobrze jej Tak, jeszcze nagana by się przydała... [emoji34]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Glupia malpa. Jezyka nie potrafi utrzymać za zebami. Bardzo dobrze zrobilas.

Ja tez mam w domu pare kocykow ale sa letnie. Musze kupic jeden cieply zimowy i drugi kupie wlasnie taki jak Wasze.

Lili moze sie te bóle uspokoja i bedzie dobrze. Dobrze ze z dzieckiem jest w pożądku.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wgl dziewczyny chyba wczoraj poczułam pierwszy raz ruchy Malnstwa. Nie wiem tego na 100%bo porównania nie mam ale nigdy w życiu nic takiego nie czułam. Lezalam w pokoju przyjęć i czekałam na wyniki(nawiasem mówiąc 5godz z mężem zasypiajacym na krzesle) i się trochę s tresowalam czy z dzieckiem ok. I nagle taki przepływ w brzuchu po prawej stronie [emoji5]tak jakby mi tam rybka przeplynela i dotykala pletwami. No coś dziwnego ale cudownego. Mój mi powiedział ze może dziecko daje znać ze z nim wszystko dobrze [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny...
Ewkaa super ze z Frankiem lepiej..
Sunday nie martw sie zus tak od razu na kontrole nie przyjdzie....
Mineralna udanej spokojnej podrozy...

Ja juz myslalam ze dziecko zaczymam czuc ale to jeszcze chyba nie to...wizyte mam dopiero 18 maja zwariuje do tego czasu...
A wczoraj tak mnie pieklo przy sikaniu...myslalam ze juz jakies zapalenie pecherza mi sie przyplatalo...zaparzylam sobie rumianek i oklady robilam i narazie spoko..
A ja za pierogi po sniadanku sie zabieram...mama ma przyjechac mi pomoc zeby bylo szybciej
Trzymam kciuki dzis za was kobitki
Ja również czekam do 18 maja:)
 
reklama
Właśnie wróciłam od ginekologa. Z badań ginekologicznych wszystko ok. Na pęcherz żeby nie nawracalo zapalenie kazała kupić żurawit. Później wzięła detektor tętna i tu miałam zawał. Bardzo długo nie mogła nic znaleźć. Szukała i szukała i cisza. Wreszcie po chyba całej wieczności udało się. Serduszko bije a to najważniejsze.
Teraz będę miała usg 29 maja więc muszę cierpliwie czekac
Pozdrawiam


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry