reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Gratuluję udanych wizyt, super ze z maluszkami wszystko dobrze. Coraz wiecej dziewczynek nam się pojawia:)

Ja jestem na zwolnieniu, internista od razu wypisal, powiedzial zebym sobie odpoczela. Przy okazji zglosilam mu pewną sprawę. Nie wiem czy Wam mówiłam, w rejestracji pracuje taka małpa, pracuje tez u mnie w szkole ma świetlicy. Zanim powiedziałam w pracy o ciąży, część osób juz wiedziało bo ona zajrzala mi do karty i rozpowiedziala. Lekarz byl wściekły, on jest tez wlascicielem przychodni. Powiedzialam ze nie skladam oficjalnej skargi, ale nie chciałabym zeby panie z recepcji opowiadaly ludziom na miescie kto na co choruje. Powiedzial ze z nia porozmawia.

Dziewczyny po ile te kocyki z misiem w pepco??:rofl2:
 
Sunday29 - a to rzeczywiście podła kobieta! Przecież to złamanie prawa- ujawnianie danych wrażliwych z zakładu pracy... mam nadzieję, że szef z nią odpowiednio porozmawia. A Ty już teraz odpoczywaj!

Piękne kocyki dziewczyny! Takie w sam raz do przytulania [emoji6]
Mimo iż mam chyba z 5 kocyków, to i tak dla siebie samej zakupię taki z tkaniną minky, bo jestem w niej zakochana (dałam link w wyprawkach).

Gratulacje udanych wizyt i zdrowych maluszków!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
 
Gratuluję udanych wizyt, super ze z maluszkami wszystko dobrze. Coraz wiecej dziewczynek nam się pojawia:)

Ja jestem na zwolnieniu, internista od razu wypisal, powiedzial zebym sobie odpoczela. Przy okazji zglosilam mu pewną sprawę. Nie wiem czy Wam mówiłam, w rejestracji pracuje taka małpa, pracuje tez u mnie w szkole ma świetlicy. Zanim powiedziałam w pracy o ciąży, część osób juz wiedziało bo ona zajrzala mi do karty i rozpowiedziala. Lekarz byl wściekły, on jest tez wlascicielem przychodni. Powiedzialam ze nie skladam oficjalnej skargi, ale nie chciałabym zeby panie z recepcji opowiadaly ludziom na miescie kto na co choruje. Powiedzial ze z nia porozmawia.

Dziewczyny po ile te kocyki z misiem w pepco??:rofl2:
Jezu co za głupia baba, to karalne przecież! :/

Kocyk chyba 20kilka złotych :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj. Ja zaczęłam po 12 tygodniu chodzić na jogę w ciąży. Czekałam do 12 czy wszystko ok bo wcześniej ćwiczyłam sporadycznie przed ciążą. Chciałam też chodzić na basen ale w pobliżu nie ma zajęć dla ciężarnych a mnie samej się nie chce chodzić ani zasuwać na drugi koniec miasta.. Anyway joga mi bardzo służy- rozluźnia, relaksuje.. Zastanawiam się jeszcze nad zajęciami dotyczącymi dna miednicy ..
To ja z kolei zamierzam znów chodzić na pilates dla kobiet w ciąży- prowadzi to znajoma fizjoterapeutka. W pierwszej ciąży ćwiczyłam 20 tygodni. Tym razem będzie podobnie.

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
 
Gratuluję udanych wizyt, super ze z maluszkami wszystko dobrze. Coraz wiecej dziewczynek nam się pojawia:)

Ja jestem na zwolnieniu, internista od razu wypisal, powiedzial zebym sobie odpoczela. Przy okazji zglosilam mu pewną sprawę. Nie wiem czy Wam mówiłam, w rejestracji pracuje taka małpa, pracuje tez u mnie w szkole ma świetlicy. Zanim powiedziałam w pracy o ciąży, część osób juz wiedziało bo ona zajrzala mi do karty i rozpowiedziala. Lekarz byl wściekły, on jest tez wlascicielem przychodni. Powiedzialam ze nie skladam oficjalnej skargi, ale nie chciałabym zeby panie z recepcji opowiadaly ludziom na miescie kto na co choruje. Powiedzial ze z nia porozmawia.

Dziewczyny po ile te kocyki z misiem w pepco??:rofl2:
Pytanie czy ta kobieta to pielegniarka czy rejestratorka medyczna. Pielegniarki sa objete ustawa o tajemnicy zawodowej i gdybys chciala postawilabys ja przed sadem pielegniarek i poloznych i pozegnalaby sie z prawem wykonywanaia zawodu albo dostala taki mandat, ze oczy by jej wyszly z orbit. Jesli jest rejestratorka medyczna to nie jest to nigdzie prawnie uregulowane... Ale glupia strasznie, dobrze, ze powiedzialas lekarzowi o tym...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już w domu na szczęście. Z Malenstwem wszystko w porządku [emoji5]a to dla mnie najważniejsze. Moje wyniki wszystkie ok więc mnie wypuścili. Powiedzieli mi ze wszystko mi uciska na kręgosłup i dopiero jak miednica pójdzie w górę to może się poprawi ale może być i tak ze będzie już bolało do końca. W sumie dali mi lęki przeciwbólowe na 5 dni. A później na kontrol u mojego ginekologa. Z czego się niezmiernie cieszę bo facet który mi robił usg to taki buc że masakra. Coś tam fuczal ze nie wszystko rozumiemy po francusku. I on nie widzi powodu żebym leżała w szpitalu. Więc w sumie wypuścili mnie jeszcze z bólem. W razie czego jak bd bardzo bolało to mam wrócić... ehhh. Dobrze ze później normalna położna przyszła i mi wszystko na spokojnie wytlumaczyla. Co mnie zaskoczyło to to ze mnie wgl ginekologicznie nie zbadali. Mam czekać na wizytę u gin na 17.05. Ale najważniejsze ze Małe ok a resztę przetrzymam. Nawet to ze Maz mi majtki zakłada bo się nie schyle [emoji5]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Udało mi się Was nadrobić. Gratuluję udanych wizyt [emoji6] ja też ostatnio uwielbiam mozzarelle Ale nie wiedziałam ze jej nie można teraz. A trochę sobie na nią pozwoliłam. I nwm czy była pasteryzowana czy nie. Ciuszki i kocyki piękne [emoji5] ja to chyba dopiero w czerwcu może coś kupie. Zazdraszczam Wam [emoji8]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry