reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1493287405-aaaaaa.jpeg


Ja już po wizycie. Lekarka potwierdziła, że to dziewczynka. Pięknie się rozwija, tylko buźki nie chciała dzisiaj pokazać [emoji4] Jak wyszłam od lekarza to od razu do pepco zaszłam i oto moje pierwsze zakupy. Dwa kocyki no i coś typowo dla córci [emoji7]

A mi się przyplątała jakaś grzybica. Mam brać czopki przez trzy dni, a w następnym tygodniu zrobić posiew.

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1493287405-aaaaaa.jpeg


Ja już po wizycie. Lekarka potwierdziła, że to dziewczynka. Pięknie się rozwija, tylko buźki nie chciała dzisiaj pokazać [emoji4] Jak wyszłam od lekarza to od razu do pepco zaszłam i oto moje pierwsze zakupy. Dwa kocyki no i coś typowo dla córci [emoji7]

A mi się przyplątała jakaś grzybica. Mam brać czopki przez trzy dni, a w następnym tygodniu zrobić posiew.

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom

Super ze wszystko ok:) cudowne te body ten kocyk misiu tez z pepco??
 
1493287405-aaaaaa.jpeg


Ja już po wizycie. Lekarka potwierdziła, że to dziewczynka. Pięknie się rozwija, tylko buźki nie chciała dzisiaj pokazać [emoji4] Jak wyszłam od lekarza to od razu do pepco zaszłam i oto moje pierwsze zakupy. Dwa kocyki no i coś typowo dla córci [emoji7]

A mi się przyplątała jakaś grzybica. Mam brać czopki przez trzy dni, a w następnym tygodniu zrobić posiew.

Napisane na MI 5 w aplikacji Forum BabyBoom
1493288448-aaaaaa.jpeg

Hahha mam ten sam kocyk, mój facet kupił dlla synusia [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, pytanie troszkę z innej beczki:-) czy uprawiacie regularnie sport? Jak często i jaki? Pozdrawiam i życzę miłej nocy:-)
Witaj. Ja zaczęłam po 12 tygodniu chodzić na jogę w ciąży. Czekałam do 12 czy wszystko ok bo wcześniej ćwiczyłam sporadycznie przed ciążą. Chciałam też chodzić na basen ale w pobliżu nie ma zajęć dla ciężarnych a mnie samej się nie chce chodzić ani zasuwać na drugi koniec miasta.. Anyway joga mi bardzo służy- rozluźnia, relaksuje.. Zastanawiam się jeszcze nad zajęciami dotyczącymi dna miednicy ..
 
Witajcie dziewczyny!

Miałam ciężką noc... tak mnie brzuch bolał, że spać w ogóle nie mogłam. Nospa trochę pomogła. Przez kilka dni po zmianie leków miałam dużo mniejsze bóle, a w nocy ból jak grom z jasnego nieba.

Zazdroszczę Wam zakupów dla maluszków. My ustaliliśmy, że dopiero po połówkowych zaczniemy coś powoli kupować.

Poruszyłyście dziś temat serów... nie wiem jak z fetą... ale mozzarellę można jeść na 100%. Jak wychodziłam ze szpitala to nawet radzono mi go jeść ze względu na małą zawartość tłuszczu, a dużą wapnia i białka :)

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za dziewczyny, które mają wizyty dopiero przed sobą :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry