reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Spark a w Polsce też były takie strechowe? bo tu rozmiar L to jak S. Więc nie wzięłam bo ma być mi wygodnie a wiem, że w tych czułabym się jak szynka w siatce :-)
 
reklama
Tylko, że jak patrzę na Wasze zdjęcia to nie dziwię się że S jest za duże. Ja przy Was to jestem jak King Kong ;-)
 
Hej :) AnScarlett zupkę wrzuciłam do naszego wątku z przepisami :) Lola ja sportu nigdy regularnie nie uprawiałam i teraz też nie :p Z resztą praca fizyczna mi wystarczała, miałam takie treningi że hej :p Ewka cieszę się, że z psiakiem już lepiej :) Co do jedzenia to słyszałam generalnie o surowym mięsie ( jery a ja tak uwielbiam tatar:rolleyes2:), jajkach, rybach i serach pleśniowych. Nataliaaj dobrze że z dzieckiem wszystko w porządku :) Mój maluch ma 156 uderzeń/min. Lili91 oby to nie było nic poważnego...
U nas dziś pochmurno ale nie pada więc dobrze ;) Ja odliczam do 15:30 i mam nadzieję, że zobaczę maluszka :) Trzymam kciuki za resztę wizyt- dużo nas dzisiaj :)
 
Lilu91 Dużo zdrówka dla Was ☺
U mnie niestety też w poniedziałek wykryli kamienie w woreczku żółciowym i nie wiedzą co zrobić czy usunąć czy zostawić..
Dziewczyny takie pyszne dania przyrządzacie , a ja niestety nie moge nic robi bo muszę leżeć cały czas w łóżku i jeść bardzo lekko.. Trzymajcie się wszystkie ☺☺
 
Hej dziewczyny :) Bylam wczoraj na tych warsztatach babyonline i mamo to ja. Powiem Wam, ze bylo super! Najpierw wyklad miala pani doktor o szczepieniach na meningokoki i pneumokoki, uczyla rozpoznawac sepse meningokokowa, duzo i fajnie o tym mowila. Potem z polozna o zywieniu dzieci, podstawy karmienia piersia, o laktacji, odstawianiu i przystawianiu dziecka do piersi, pozycjach do karmienia. Duzo bylo o bezpieczenstwie dziecka i ciezarnych w samochodzie, o doborze fotelika.
Z upominkow na dzien dobry dawali taka jakas dziwna zabawke dla dzieciatka z folia w srodku, na koncu paczke chusteczek pampers, kocyk mamo to ja, dwie porzadne ksiazki o homeopatii, czasopisma i broszurki informacyjne. Do wygrania byly super rzeczy ale kobietki juz tak przygotowane przyszly ze nie bylo konkurencji :D na brystolach porysowane, albumy ze zdjeciami itp.
Jesli macie mozliwosc pojscia na te wyklady to polecam! ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Byłaś w Katowicach? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark a w Polsce też były takie strechowe? bo tu rozmiar L to jak S. Więc nie wzięłam bo ma być mi wygodnie a wiem, że w tych czułabym się jak szynka w siatce :-)
No rozciagliwe dość, a mi s lekko za duże, także rozmiarowka akurat się zgadza idealnie u nas :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taak jak pisze Scarllett, wcale tak nie jest:) ja na studiach rozmawiałam z progesorkami o tym właśnie bo to wtedy bardzo burzliwy temat był :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba zawsze jest burzliwy temat [emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry