reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny,
córka w żłobku a ja szaleję w kuchni- dziś spaghetti a jeszcze zupa dochodzi na jutro.
Nie ma to jak śnieg 27-ego kwietnia...
Ponoć dzisiaj jest w C&A wyprzedaż na wszystko -25%!
Trzymajcie kciuki żebym i ja nie dołączyła do grona choróbek, bo córka coś hoduje już w nosie...
Miłego przedpołudnia!

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+2
om 17+0
 
reklama
Spadający śnieg jest już wielkości połowy kulki śnieżnej! [emoji33]
1493281054-aaaaaa.jpeg

Szkoda że zdjęcie tego nie oddaje....

[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - usg 16+1
om 16+6
 
Xbumx ja rownież mam dopiero kolejne usg na prenatalnych 22 maja także będziemy mieć ten sam czas oczekiwania do wizyty :) mój gin mowil ze CRP może byc troche wyższe w ciązy i poprostu kazał je kontrolować i wykonać ponownie przed kolejna wizyta. Trzymam kciuki zeby u Ciebie spadło :)
Dobrze wiedzieć dziewczyny ze nie wolno jeść mozzarelli, ja ostatnio zjadłam pół tej kulki, uwielbiam mozzarellę i nawet nie pomyslałam ze może szkodzić. Juz jej nie będę jeść.

I u Mnie termin na prenatalne 22 maja :)
 
Haha :-) Jak dużo nas dziś wizytuje :-) ja jadę sporo wcześniej, bo zamierzamy iść na zakupy przed wizytą. Muszę kupić spodnie i stanik. Porządny, dobry rozmiar, a nie ciagle zamawiam przez internet i ciągle coś jest nie tak :-) W związku wizytą i zakupami będzie mnie tu mniej, ale nadrobię po powrocie, żeby być na bieżąco :-)
 
Hej dziewczyny :) Bylam wczoraj na tych warsztatach babyonline i mamo to ja. Powiem Wam, ze bylo super! Najpierw wyklad miala pani doktor o szczepieniach na meningokoki i pneumokoki, uczyla rozpoznawac sepse meningokokowa, duzo i fajnie o tym mowila. Potem z polozna o zywieniu dzieci, podstawy karmienia piersia, o laktacji, odstawianiu i przystawianiu dziecka do piersi, pozycjach do karmienia. Duzo bylo o bezpieczenstwie dziecka i ciezarnych w samochodzie, o doborze fotelika.
Z upominkow na dzien dobry dawali taka jakas dziwna zabawke dla dzieciatka z folia w srodku, na koncu paczke chusteczek pampers, kocyk mamo to ja, dwie porzadne ksiazki o homeopatii, czasopisma i broszurki informacyjne. Do wygrania byly super rzeczy ale kobietki juz tak przygotowane przyszly ze nie bylo konkurencji :D na brystolach porysowane, albumy ze zdjeciami itp.
Jesli macie mozliwosc pojscia na te wyklady to polecam! ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekamy oczywiście na relacje :)
Lili dobrze ze pojechałaś jednak do szpitala, mam nadzieje ze szybko wrócisz do domku
Natalia super dzidzia, szkoda ze jeszcze płci nie poznałaś ale im później tym mniejsza szansa na pomyłkę ;)
U nas dzisiaj nawet ładnie także w końcu gdzieś z małym wyruszymy :)
Co do różnic w cenach to moim zdaniem nawet przeliczając euro na złotówki bardzo dużo rzeczy jest tutaj jednak tańszych. Ja dla dzieci kupuje przeważnie w h&m i jak byłam w marcu w Polsce to porównywałam ceny na ciuchach które mam. Po prostu szok, u mnie oczywiście tańsze!
Condo kosmetyków, środków czystości, proszków to już nawet nie wspomnę
W Polsce kupuje tylko jedzenie bo jest pyszne, a tutaj pozostają mi tylko polskie sklepy w których robię zakupy raz w tygodniu. Niemieckie wędliny są beznadziejne, one nie maja nawet smaku i zapachu naprawdę! :)
 
Hmm no to faktycznie trzeba będzie dobrze się zastanowić i przede wszystkim zasięgnąć rady zaufanego specjalisty... Nie chcę buszować w Internecie bo jest tam tyle sprzecznych informacji że głowa mała...

w57v3e3kdnfl41ek.png
Taak jak pisze Scarllett, wcale tak nie jest:) ja na studiach rozmawiałam z progesorkami o tym właśnie bo to wtedy bardzo burzliwy temat był :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry