reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Wszystkim ja się szybko witam bo jestem w szpitalu od wczoraj bo mnie tak bolały plecy o brzuch ze pojechaliśmy na IP. Narazie robią badanie bo nie wiedzą co mi jest. Sprawdzają czy nie ma infekcji nerek. Jak bd w domu to się odezwę. Trzymajcie się ciepło i zdrowo [emoji11]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Lili oby to nie było nic poważnego, a zrobili usg wszystko dobrze z maluszkiem? Zdrowia życzę i trzymam [emoji110][emoji110]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
reklama
Ja dziewczyny będąc u męża śpię na materacu dmuchanych, bo jeszcze nie przewozilismy mebli itd. Wszystko było ok, aż tu wczoraj obudziłam się już na samej podłodze i dzisiaj mąż w nocy dodmuchal i jak on szedł do pracy to już zeszło powietrze. Ją teraz dodmuchalam i znowu już leżę tylkiem na ziemi :( nie dosc, ze się nie wyspalam to dalej się złe czuje i katar mam wiekszy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom


To witaj w klubie chorych październikowych mam ;-) współczuję problemów z materacem. Połóż się lepiej na podłodZe na koldrze i przykryj ciepło kocem. Rozgrzej się jakaś herbatka :-) będziemy tak obie leżeć ;-)
Zdrówka życzę!


Hej Wszystkim ja się szybko witam bo jestem w szpitalu od wczoraj bo mnie tak bolały plecy o brzuch ze pojechaliśmy na IP. Narazie robią badanie bo nie wiedzą co mi jest. Sprawdzają czy nie ma infekcji nerek. Jak bd w domu to się odezwę. Trzymajcie się ciepło i zdrowo [emoji11]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom


Hej Lili. Mam nadzieje, że to nic poważnego. Jeśli nerki, to nie chce Cię straszyć, ale prawdopodobnie może to nawracać... też mam problemy z markami, ale ja mam zakamienione, to zupełnie inny ból, ale na razie od kiedy wyszłam ze szpitala jest wszystko w porządku. Mam nadzieje, ze nic poważnego Ci się nie dzieje, trzymam kciuki żeby Cię szybko wypuścili :-)
 
Trzymam kciuki za wasze dzisiejsze wizyty. Do mojej jeszcze 2 tyg.
Lili dobrze, że pojechałaś, może uda im się ustalić skąd ten ból.
U mnie dzisiaj leniwy dzień. W planach mam zrobić tylko farsz do krokietów. Naleśniki już są więc szybko pójdzie :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
image.jpeg
image.jpeg


Zdjecie dzidziusia nie wyraźne ale jest :) chyba sie uśmiecha przez sen :D wrzucam rownież pomiary ktore dostałam wraz z usg.
AnScarlet No właśnie są plusy i minusy NFZ tylko pierwsze dowiedziałam sie o tym tętnie na prenatalnych dlatego juz teraz dopytywałam mojego gin o to. Ale czytałam kilka stron internetowych i sie uspokoiłam, podobno tętno maluszka powinno sie mieścić w granicach 120-160 uderzeń na minutę :-) wiec moja dzidzia sie mieści. Czas wkoncu zacząć cieszyć sie ta ciążą i zostawić złe myśli za sobą ;-) wiecznie jestem czymś zmartwiona, muszę to zmienić dla dziecka :)
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    927,9 KB · Wyświetleń: 306
  • image.jpeg
    image.jpeg
    809,4 KB · Wyświetleń: 311
Ja wyszlam z małym wszystko ok , no ale jak zawsze z usg mi wychodzi , ze jest o 4dni młodszy , więc rośnie sobie swoim tempem ...
Teraz czekać na zobaczenie malucha na prenatalne 22 maja mam.
A w pon mam powtórzyć crp.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t1d [emoji272]
 
Dzieki dziewczyny za podpowiedzi. Czyli mleko musi byc pasteryzowane. A co do surowej szynki to musze sie dowiedzieć.
:)
 
Cześć dziewczyny :)
Ja byłam wczoraj na wizycie wkoncu, ale wróciliśmy późno do domu i padłam ze zmęczenia.
Z dzieckiem wszystko w porządku, chyba sobie spało. Ma juz 151 gram wagi, lekarz potwierdził termin z prenatalnych. Oglądaliśmy każda cześć z osobna, główkę, brzuszek i nóżki lekarz zmierzył. Niestety gin nie potwierdził płci bo dziecko miało pepowinke miedzy nożkami a dodatkowo nogi złożone. Lekarz sie śmiał ze śpi siedząc po turecku :D nóżki wyskładane jak żabka :) 22 maja mam kolejne prenatalne. Troszkę sie martwie ciagle tętnem dzidzi, na I prenatalnych miała 144-148 uderzeń/min i kazano sie mi umówić ok. 17 tyg ciązy na echo serca dziecka. Dzień pozniej miało juz 152 uderzenia. Teraz na wizycie 138 uderzeń/ min i gin mowi ze jeszcze jest to norma chociaż dolna granica i zeby spokojnie poczekać co mi powiedzą na II prenatalnych i narazie nie robic tego echa. Czytałam w internecie ze niektóre dzieci tak maja zwłaszcza gdy śpią. Niby wyniki w normie ale zawsze sie cos tam martwie. Jakie tętno maja Wasze maleństwa ?
U mnie tętno na prenatalnych było 157/min i teraz jak z detektora wyliczam to też wychodzi mniej więcej tyle... Nie martw się na zapas skoro mieścicie się w normie, może po prostu macie leniuszka [emoji4] Spróbuj przed kolejnym usg zjeść coś słodkiego [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Hej Wszystkim ja się szybko witam bo jestem w szpitalu od wczoraj bo mnie tak bolały plecy o brzuch ze pojechaliśmy na IP. Narazie robią badanie bo nie wiedzą co mi jest. Sprawdzają czy nie ma infekcji nerek. Jak bd w domu to się odezwę. Trzymajcie się ciepło i zdrowo
emoji11.png
trzymam kciuki bedzie dobrze, pisz co u Ciebie

gratuluje udanych wizyt, co do tetna to też słyszałam ze ma być miedzy 120 a 160 i to sie zmieniało w rożnych tygodniach ciąży.

Dzis drugi raz obudziłam sie z opuchniętymi dłońmi i troszkę twarzą no chyba, zawaliłam sprawę bo na spaniu poszłam na siusiu a mógł mi rano maż zawieść mocz na badanie, Jutro go wyśle, o w sobotę jedziemy na kontrole szyjki to bym pokazała lekarzowi wynik i zapytała co robić.
 
Mój dzidziol miał dziś tętno 148.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t2d [emoji272]
 
reklama
Xbumx ja rownież mam dopiero kolejne usg na prenatalnych 22 maja także będziemy mieć ten sam czas oczekiwania do wizyty :) mój gin mowil ze CRP może byc troche wyższe w ciązy i poprostu kazał je kontrolować i wykonać ponownie przed kolejna wizyta. Trzymam kciuki zeby u Ciebie spadło :)
Dobrze wiedzieć dziewczyny ze nie wolno jeść mozzarelli, ja ostatnio zjadłam pół tej kulki, uwielbiam mozzarellę i nawet nie pomyslałam ze może szkodzić. Juz jej nie będę jeść.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry