reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Rysia, She chętnie bym pomogła ale nie wiem jak :baffled:
Basia daj znać co powiedział dr a co do tej kobiety to jej współczuję takiego męża.
Alicja dzięki za przepis :-) Spacer już mniej owocny bo nic praktycznie nie kupiłam ale 1,5 h na świeżym powietrzu w pełnym słoneczku działa pozytywnie.

Wczoraj złożyliśmy wniosek o żłobek dla Gabrysi, jak nie będę miała innego wyjścia to będzie musiała tam zostawać :-( :-( :-( a to wszystko przez ten cholerny rząd i jego "pojechane projekty" :-(
Zamówiliśmy Oliwii buty na allegro i wczoraj przyszły, są super :-) adidaski nieco większe ale zostawię jej na jesień będą idealne. Jeszcze jakaś kurteczka/płaszczyk przejściowy, czapeczka i córa na wiosnę wyszykowana ;-)
 
reklama


wczoraj z uśmiechem spojrzałam przez okno a dziś powitała mnie taka szarość, ze aż chce się pozostać pościeli do poniedziałku :/ brrr... a ja wczoraj w przypływie euforii nawet wiosenną kurtkę wyciągnęłam, ehh...

kaniu szkoda ze z zakupów nic nie wyszło, mam nadzieje, ze jednak uda CI się coś dla Was znaleźć. Super że butki z allegro okazały się trafione :-) ja mam tak, ze mogę z tej stronki zamówić wszystko ale jeśli chodzi o buty, ubrania to zawsze się obawiam ze coś może być z nimi nie tak za duże/za małe/za szerokie/ za wąskie itd :-p a może po prostu wolę mieć pretekst do tego, by sobie urządzać zakupowe przedpołudnia bez dziecia i małża :-p ? każdy pretekst jest dobry :-D

she, rysia nie wiem co poradzić bo jeszcze nie miałam takiego problemu. ja bym zapewne napisała do jednej z naszych moderatorek, albo do admina z prośbą o pomoc.
 
Witam.My dopiero wstaliśmy sobie.
Włączyłam pranie;kocyki potem pościel w ogóle muszę ogarnąć mieszkanie całe bo niby się sprząta codziennie ale jak kobieta pracuje to widać "ubytki".
My do dr mamy na 12 potem idę na sklepy meblowe pochodzić za jakimś kompletem wypoczynkowym bo ten co mamy już wiele lat to tapczanik złamał się i nie wiem dlaczego może ze starości już:baffled:
Kania właśnie jak nie ma z kim dziecka zostawić to żłobek bywa pomocny ale szkoda takiego maluszka tam zostawiać chociaż w dzisiejszych czasach musi pracować oboje rodziców aby żyć na jakimś normalnym poziomie i ja też się zastanawiam nad tym czy aby nie zostać dłużej w tej pracy.Jeśli tylko zaproponują umowę na dłużej to się zgodzę bez wahania.
Alicja Nas też dzisiaj przywitała pochmurna,deszczowa pogoda tylko ze nawet ciepło się wydaje więc to daje nadzieję że może do końca dnia wyjdzie jakieś maleńkie słoneczko.
She,Rysia ja miałam wczoraj podobnie ale dziś już mam normalnie i jeszcze jak pisałam to w ogóle mi posta nie wrzuciło a zalogowana byłam. Pózniej się wylogowałam i spróbowałam jeszcze raz i było git.

Hmm a dziś na obiadek makaron z sosem pieczarkowym....mniammm:tak:

Miłego dzionka ;** Uciekam...
 
Heloł, Heloł przywitam się i ja ;-)
Od 3 dni próbuję coś napisać i ciągle mnie z BB wyrzucało (kara za grzechy, wiem :crazy::-p). Teraz Alicja w przedszkolu, mąż w pracy a ja (w związku z tym,iż ma dzisiejsza katorga dopiero od 18 się zaczyna) siedzę, sprzątam, doczytuję, więc ogólnie relax pełną parą :-)

RYSIA, SHE z jakiej przeglądarki korzystacie logując się na bb?
ALICJA jesteś :happy::happy::happy:
no i tyle ze mnie. Kuchnia wzywa :angry::szok: Do później!
 
My już w domku.Dr stwierdził że nie widzi nic niepokojącego ale dał skierowanie do ortopedy.
Meble kupiłam koloru jasny brąz i do tego komodę w takim samym kolorze.

Deszcz się rozpadał na całego a miałam nadzieję że jakoś się rozpogodzi.
No nic uciekam robić obiad bo siostrzeniec męża przyjedzie więc sobie coś przy okazji zje.
 
Basia, ta Twoja koleżanka ma męża chorego psychicznie. Spotkałam się kiedyś z takim przypadkiem i wiem że kończy się to rozwodem- im szybciej tym lepiej, bo to jest chorobliwa zazdrość i kontrolowanie pod każdym wzgledem...

Może na problemy z klawiaturą pomoże Ctrl+ Shift? albo odłącz klawiaturę na chwilę??
Ja dwa lata o mało nie kupiłam nowej pralki bo raz wirowała a dwa razy nie- a wystarczyło ją zresetować :D
 
Witam- a u nas dziś wyniki naboru do przedszkola- tak jak przypuszczałam Gabi do dalszej rekrutacji
( losowanie)Podobno jest 12 miejsc a dzieci 30.Także czekamy do 22 kwietnia.:-(
She i rysia a może się wylogujcie .
No tak Kania bo ty się nie załapałaś na ten dłuższy macierzyński- masakra- może jeszcze coś wywalczą .;-)

A my jedziemy dziś dogadać projekt łazienki.
Pa.
 
reklama
Już wpadłam swą inteligentną (inaczej) główką co trzeba zrobić i już mogę robić spację itd. itp.
HURRRAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
HURAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
a więc wieczorkiem jak będę miała ciut więcej czasu to postaram się tu jeszcze pojawić:-)
 
Do góry