reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam:-)
W imieniu moim i Lenki bardzo serdecznie dziękuję za życzenia:-)
Urodzinki się udały nawet,nie prosilam nikogo bo stwierdziłam że jak się ktoś poczuwa to sam przyjedzie ale wszyscy co mieli wiedzieć to wiedzieli że torta kupiłam i się pojawili:-) tylko z teściową była niewiadoma bo najpierw było że przyjedzie później że nie bo jej pan nie chciał jechać a ona stwierdziła że nie ma z czym w sensie prezent (tak jak by młoda się dzien wcześniej urodziła)ale w koncu przyjechała.Tak jak wyżej pisałam był tylko tort i kawa i nic więcej.Mloda dostała ciuchy odemnie kurtkę zimową,od mojej mamy 2 bluzki,2 golfy,skarpetki i komplet bielizny,chrzestny przelał kasę bo go nie ma w pl,moja siostra laptopa,tata lalkę a teścowa kase.A i tak najlepszy prezent to laptop bo cały czas z nim chodzi nawet do spania go bierze:-)
wioli fajnie że week się udał:-)
makuc relacje z mężem widzę lepsiejsze to fajnie:-) bo u nas ostatnio zgrzyty ale zwalam to na @ bo dziś przylazła.
kania ja codziennie dzwonie do ośrodka w sprawie bilansu i jeszcze sie nie zapisałam bo zawsze mi się przypomni wieczorem jak ośrodek zamknięty.ale w tym tyg muszę zadzwonić już na bank.A siedź w domu co będziesz do pracy wracać.
 
reklama
No właśnie bilans 2latka zapomniałam :confused2: Ja po przeprowadzce będę miała 200m do ośrodka :tak: i wiem że u Nas robią raz w tygodniu bo jak byłam z Kamilem w piątek to pytałam pediatrę.
I boje się tego bilansu:confused2:

ikaa super że urodzinki się udały bo u Nas niezbyt:no:
 
Ikaa super, że urodzinki się udały, u Nas też tylko kawa i torcik :-)
Baśka czemu się bilansu boisz??? Fajnie, że do ośrodka będziecie mieć blisko.
Chyba zalegnę i się prześpię...
 
hej hej heloł:-p
Baśka, bilansu z tego samego powodu boję się i ja:sorry:ehhh... a co do kupowania firanek to u mnie pewnie byłoby tak że po tygodniu mieszkania tam dopiero bym sobie o nich albo o ich braku przypomniała:-D:rofl2:chociaż pewnie mąż w międzyczasie w tym temacie by zadziałał:cool2:chyba trochę dobrze że go mam:rofl2:

Kania, ty nie za dużo się stresujesz? Okruszek pewnie nabiera sił coby cię kopnąć z całej siły:-Dlepiej się na to psychicznie nastaw;-)a jakie badania będziesz robić?
co do spania z "przyjaciółmi" - Dziula, trza było nie zabierać jej nowego fumfla, może ciekawsze bajki na dobranoc szeptał jej do uszka niż duduś:-pmoja z reguły śpi z Bubu, swoim Misiakiem ukochanym, ale zdarza się że na jego miejsce wskakuje Foczka albo Teddy, a ostatnio jeszcze Kuba. i tak szczerze to mi osobiście zwisa którego bierze do łóżka jeśli tylko będzie się z nim czuła spkojna i bezpieczna, o:-)

ikaa, łelkambek:-)

maqc, no to oby tak dalej ze ślubnym:tak:

więcej nie pamiętam:cool:
 
reklama
Ikaa :-D
a znacie ten dowcip jak angol do hotelu w Polszy w celach Eurokibicowalnych przybył i dzwoni do rejestracji i mówi: (piszę tak jak się wymawia;-)) tuutiisturuumtutu:cool2: na to recepcjonistka: "tamrararamparampampam":rofl2::-D
* two teas to room two-two
 
Do góry