reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

KAHAA otwieraj okno polecialo zimne piwo:)))

NAT nawet nie wiesz jak ladnie wyglada twoj "moderator" nad avatarkiem:))) i Makuciowy tak samo boski:)))
 
reklama
Dzińdybry,
nocka w miarę ok.,ale teraz moja Królewna obudziła się silna,zwarta,gotowa do zabawy....to wykorzystam ten czas,czekając ,aż zaśnie znów...co mam nadzieję niedługo nastąpi:-p
Sariska- Zuzia boska:-D.A jaki ma smiech zaraxliwy.Amelka była wniebowzięta- dawno takiej przejętej jej nie widziałam.Oczywiście musiałam jej ze trzy razy filmik puścić,potem juz miałam dość ;-)(jak ona skacze mi na kolanach przy kompie ) i powiedziałam,ze dzidzi nie ma,poszła sobie.Amelka popatrzyła na ekran,powiedziała "papa" i poszła tańczyc na podłogę:tak:.
Ragna- zdrówka dla Ciebie i Hani:*Btw,to ciekawe,kiedy mi sie uda Ciebie zobaczyc:sorry:.A jesteś chociaz na nk?Bo fujzbuka nie mam:-p
Kania- u nas wiosna już :tak:- +9 wczoraj było,slonko i bociany przyleciały-to chyba już?
Wioli- ano....to co napisałas o tym wesołym miasteczku:no::szok::eek:.Biedne te dzieci tylko....bo że dorośli za przeproszeniem psią kupe będa jeść,by autem prosto z salonu jeździć- ich sprawa,ich głupota.Ale dzieciaczków żal...:-(
A co do Twojego apelu,to możesz nie uwierzyć,ale ja swego czasu broniłam sie rękami i nogami przed tym zamkniętym:zawstydzona/y::-D:-D.Przerażała mnie wizja wstawiania tam zdjęć- nadal nie umiem,więc moich tam tez nie ma;-)
Mała mi- ja to Cię "widzę" w takiej prostej,górą dopasowanej,dolem lekko rozszerzanej(litera A),koniecznie z jakimś akcentem w kolorze pięknej głębokiej zieleni,zeby Twoje włosy i oczy podkreślić:-)- hehe,bierzecie mnie do "spółki slubnej";-):-D?
makuc- to ja widze,że Ty przed ślubem konkretnie o siebie zadbała- makeup,włoski na lokówki,hehe:-D:rofl2:.A fajka to wiadomo,ze zdenerwowania:-p.
Idka mam wiadomogdzie,to se naoglądałam swego czasu- pięęęęęknie:tak:.
Agusinka- witaj:-).Co do "znania się",nie przerażaj się,każda z nas kiedyś była tu "nowa":tak:.Po prostu pisz,co u Was,poznamy się:tak:.Ja,jak zapewne zauważyłaś też mam Amelkę:happy:.Dopisz się do "Rozpakowanych...":tak:.
Dziulka,no,niestety....nie Ty jedna ostatnio tak niechlubnie przeze mnie byłas "wyróżniana":zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.Pociesz się,ze w dobrym towarzystwie byłaś:-p.
Na koniec gratulejszyny "modowe" dla makuc i nat:-):tak:.I buziole dla wszystkich bez wyjątku.A co,ma sie ten gest:-p:-D.Miłego dnia i sloneczka Wam dziś zyczę :***
 
reklama
happi - a do mnei to nic? :-(
dzien dobry tak w ogole, ja w pracy juz jestem i przyszlam tak wczesnie, ze nikt jeszcze alarmu nie zdazyl wylaczyc i go wlaczylam wchodzac, wiec mi sie zaraz ochrona wwalila do biura, a ze to ochrona "zewnetrzna" to mnie nie znali i musialam sie gesto tlumaczyc. :eek:

poza tym mam lenia i nie chce mi sie pracowac a powinnam :cool:
 
Do góry