reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
AGUSINKA witaj i napisz coś więcej o sobie :-)

[edit]

jakby coś to szaleję z imidżem, więc zmianami avków się proszę nie przerażać.
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór
Chyba już można?

się rozpisze jutro, w pracy.
Widzę, że mamy dwie nowe modki, które dziarsko się do pracy wzięły.
Buziaki dla was
Dobranoc, i do jutra bo już tu chyba pustki.

Edit
Makuc, nie lubię zmian avkow, bo mi się potem myli kto jest kim, ale ten gazetowo kibelkowy fajny jest.
 
Ostatnia edycja:
KAHAAA mozna, można - zobacz jakie szaleństwa się tu wyprawiają. Buziak dla Cię i czekam jutro na więcej niż 2 zdania :-)
IKAA dobranoc.
 
Tak wiec pisze coś o sobie więcej... co napisać rodziłam 31 października wiec się załapałam na normalna datę...lepsza niż dzień później :) no i 13 stycznia 2006 co by nie było to był piątek :)
 
Agusinka witaj!!!
a ja jestem a jakby mnie nie było...więc mówię Wam tylko DOBRANOC i uciekam dalej w książki:rofl2:
 
Agusinka witaj!
makuc ty znów szalejesz z avatarkami mam nadzieję, do jutra się na któregoś na stałe zdecydujesz bo i tak już dla mnie zmiana, że masz moderatora wpisanego jest myląca:-p
 
ależ tu się słodko zrobiło...
ale będę trzymała język za zębami lepiej.
Agusinka witaj :-) napisz skąd jesteś, co robisz itp :-)
 
reklama
Do góry