reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

kahaa do mnie też nic :-(

hejka ja miałam jedną pobudkę jak wczoraj może w końcu moje dziecko zacznie w nocy normalnie spać.

Dziulka- z tym oknem to mnie rozbawiłyście :-)
 
reklama
Hej! Witam się nie zgadniecie skąd. :-p
Widzę, że tu wczoraj zdjęć było, a załapałam się na Kanii i Ragny. Ślicznie wyglądałyście. Ragna mi się bardziej w ślubnych włosach podobasz.
Kania opiekunce jeszcze nie mowilam, ze mam zamiar zakonczyc z nia wspolprace. Najlepiej byłoby zrobić tak jak ona i po prostu któregos dnia jak przyjedzie rano powiedziec, ze mamy kogos innego.:-D
Agusinka witaj.
 
witam. dzisiaj Agusia ładnie spała do 8 z jedną pobudką ok 1. a jak wstałam to stwierdziłam, że nie najlepiej się czuję, jakoś słabo mi i tak dziwnie jakbym znów przezięboina miała być:-(
 
Dzień doberek

Tak na szybko bo czasu brak ja nikomu nie slodze pisze co widzę niewiem czy widzialas nat zdjęcia bo chyba nie
 
Dzien dobry.

Od rana sprzątam (tj. od wczoraj ale to się wytnie ;-)) i końca nie widać. Ok 13 przybywa moja rodzicielka, więc jako - tki porządek być musi...

Buźka i obiecuję, że doczytam cośtam jak się ze wszystkim ogarnę :cool:
 
kahaaa,kroma- no,dla Was były buziaki,sloneczko i umieszczenie w doborowym towarzystwie :tak:
maqc- w bólu sprzątaniowym się łączę:crazy::no:
mamaagusi-to zdrówka dla Ciebie :***,no i fajnie,że Aga tak pospała:tak:
Dlaczego ja żadnych zdjęć nie widziałam?????:crazy::eek::shocked2:
 
HAPPY :* dobrze, że nie jestem z tym sama. I wiesz co, ja chyba nie dam rady tego ogarnąć do 13 :no::eek::-( tym bardziej, że niby tylko kuchnia do posprzątania zostala ale tam na prawdę jest syf :szok: i ja nawet nie wiem za co sie zabarć, żeby przy okazji dziecia nie olać kompletnie.

Poza tym u nas od wczoraj tak leje, że mi słabo :ninja2:
Szkoda, że kaloszy dla Alicji nie mam...
 
helloł ewrybady

dzis piątek - juuupi :-D

MAKUC – jakie sexy pończoszki ;-) A w kwestii tatoo , to wlasnie tego samego się obawiam.

KROMA akurat sushi robiłam z wędzonym łososiem , a takowego baaardzo lubię ;-) jeśli chodzi o samo przyrządzanie to nie ma co podziwiać , bo w robieniu sushi to dopiero raczkuję :-D

ALICJA Nie zdążyłam zobaczyć Twojego dzieła ale nie zaskoczyłas mnie tym ,ze na własny slub sama robilas dekorację ,zaproszenia itd. No bo kto jak kto (no jeszcze oczywiście SARISĘ w tym widzę) ,ale Ty wybitnie uzdolniona w tej kwestii jestes , a poza tym wiem jak lubisz te wszystkie cudeńka. A co do słodyczy to doskonale Cie rozumiem, ehhh ileż to cierpienia. Sama walczę ,zeby nie sięgać po te pyszności.

DZIULKA cos Cię tu mało ostatnio :-(. Weź sobie może wolne w pracy, co? ;-) Ochhh mogli by i nas [postraszyc takimi temperaturami na plusie .

E-LONA czyli dalsza cześc dnia nie była wcale taka milutka. Buuu :-(

WIOLI no nie dziwię Ci się ,ze bulwersują Cię polscy dorobkiewicze. Dużo się tutaj słyszy o 'naszych' na wyspach . Wstyd :-( Gratuluję nowego fona ;-)

MAŁA_MI suuuuper ,ze razem działacie w tych przygotowaniach.

RAGNA współczuję tak kiepskiego samopoczucia. Cóż , pozostaje życzyć Wam zdrówka , a Tobie chusteczkowych przyjaciół zawsze pod ręką ;-)

KANIA dziś koniec rehabilitacji i zastrzyków?? A może tak speszyl for mi , wstawisz jeszcze na chwile fotkę?

Witaj AGUSINKA. Fakt ,ze my już się znamy ,ale chętnie poznamy i Ciebie ;-)

HAPPY dobrze ,ze nocka lepsiejsza :-) Szybkiego uporania się w sprawach porzadkowych życzę Tobie i MAKUCKOWI.

KAHAAA jejku no widzisz trzeba było tak wczesnie do pracy nie przychodzic , kto wcześnie przychodzi – sam sobie szkodzi , jak widać :-D haha.
 
reklama
Jestem ale jakby mnie nie, skupić się na niczym nie mogę, w pracy wzięłam opiekę.
Oliwia od wczoraj ma biegunki, zaczyna ją sypać, podejrzewam ospę, choć to tylko dr może potwierdzić więc czekamy do 13. Teraz zasnęła więc mam chwilkę by zjeść śniadanie i coś poczytać. Zarejestrowałam tylko że nocka u Happy i Kromy całkiem niezłe ;-) cieszę się, że Mamęagusi zaczyna coś brać, nie daj się, zdrówka życzę. Makuc miłego sprzątania :-) Kahaa a Ty znów przeciągi robisz... ja wiem, praca, praca ale pamiętaj nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm. Wioli83 a Ty co taki przeciąg zrobiłaś??? E-lona można by było tak zrobić, ale będziesz zniżać się do jej poziomu??? Doris rehabilitację kończę, i dziś mnie ma pan masować (niewidomy) bo tej masażystki nie będzie co mnie dotąd masowała. A fotkę wyślę na pw jak znajdę :-)

Lecę kawę zrobić i jakieś śniadanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry