reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
CZARODZIEJKA ja jej daje reprymenda tak jak moja mama mnie jak mala bylam, nie musiala sie na mnie drzec, ja na Leane tez sie nie dre tylko jej gadam i tlumacze dlaczego tak jest a nei inaczej. wczoraj chciala sie bawic dlugopisami i dalam jej, jak jej sie znudzilo to zaczela rozwalac te dlugopisy po salonei rzucac nimi, wiec sie wkurzylam i powiedzalam ze teraz mama pozbiera dlugopisy bo nieladnie tak robic, i koneic zabawy.Leane patrzy jak zbieram i taka mina cwaniary do tego. zadziera nosek i pokazuje mi zeby jakby mowil " no co ty stara w kulki lecisz??". pozbieralam, zamknelam pudelko i odlozylam na polke. a Leane pokazuje i mowi PUPA ( na to pudelk otak gada) wiec mowie ze nie ma dzisiaj juz PUPY bo nieladnie sie bawila i nie dalam jej. udawala ze bedzie plakac to pogrozilam paluszkiem i mowie " wcale nei placzesz lobuzie" a Leane banan na buzi. cwana jest glizda mala ze szok....
 
wpadłam ty przelotem i z usprawiedliwieniami. Za wszystke zyczenia urodzinowo-gwiazdkowo-noworoczne z serducha dziękuję!!!
Na razie leczę oparzenie 3 stopnia na prawym nadgarstku i klikam długopisem. I boli.


Nice, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttuuutakuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaacccccccccccccccccccccjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Dobry wieczor od jak zwykle spoznionej Elizy :-D
A tutaj jakie napiecie caly dzien a potem jakie wiesci! Nice, ja tez przylaczam sie do gratulacji. Wzruszylam sie, jak zobaczylam fotke malutkiej. Corenka jest przesliczna i mam nadzieje, ze i ty sie dobrze czujesz. Duzo snu teraz zycze.

Halo dziewczynki :-) widzę, że tylko MAła mi tu zawitała ;-)

Wow, nie ma to jak z wdziekiem zignorowac Elize... :-p:-D
A jak tam, Zuzia sie wyspala w aucie? :-p


Eliza joga fajna sprawa ale nie dla mojego k juz widzę jak zemna ćwiczy haha

A no fajna, podoba mi sie coraz bardziej :-) Malzowi chyba tez

elizabennet - jaka rozprawe, znowu cos przegapilam?

Kahaa, nic nie przegapilas, moja droga. U mnie to w pracy na porzadku dziennym. Dzisiaj tez poszlam do sądu, a tam mi mowia, ze rozprawe juz administracyjnie odbyli. I NIKT mnie nie raczyl powiadomic, cobym moze nie tracila czasu na dojazd :wściekła/y:Ale sie wkurzylam! Jutro tez wyglada na to, ze musze isc do sądu.


Elizabennett jak Ci się udało męża namówić na jogę?Czy on tak sam z siebie?

Czarodziejko, wyobraz sobie, ze moj malz sam w zasadzie wyszedl z propozycją i nawet wyszukal odpowiednie filmiki z instruktarzem
:tak: A tak w ogole to ciesze sie, ze jestes, bo juz wczoraj mialam sie wyzlosliwiac, ze nie dotrzymujesz noworocznych obietnic :-p

Elizabennett fajnie, że byłaś dzisiaj :-)

No dziekuje. Ale wyczerpujaco sie odnioslas do mojego posta. :-D
Ciesze sie, ze sie wyspalas.

Ide w takim razie, bo malz mi tu marudzi, ze swiatlo mu przeszkadza, bo polnoc jest... :confused2::crazy: Tez mu sie przypomnialo nagle...
Dobranoc i milego dnia!
 
Do góry