reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień dobry, nocka z jedną pobudką a i tak za mało snu jak dla mnie...
Mam do mam z W-wy i okolic pytanko, czy znacie jakiegoś dobrego gastrologa, możecie mi kogoś polecić??? Będę wdzięczna za wszystkie informacje an pw. Poza tym wczoraj siostra otrzymała wyniki, nie uwierzycie ale wyszło na to, że nie ma żadnego pasożyta :szok:sama jestem w szoku, Ona tym bardziej bo przecież wcześniej robiła i wyszły, to samo u jej męża. Pani powiedziała w tym laboratorium że badania robione były trzykrotnie i są jak najbardziej wiarygodne. Więc znów wracamy do punktu wyjścia - jaka jest przyczyna 7 tyg biegunki??? Osiwieję wcześniej...

Dziulka do lekarza i to już !!! Widzisz jakie masz słodkie dziecko i grzeczne :-) i jak Cię słucha ;-)
Rysia zachacz o Krosno :-) a jak Miłosz???
Efa ojej gdzieś tak poparzyła rękę, zdrowia życzę żeby szybko się zagoiła.
Elizabennett witaj, znowu przegapiłaś rozprawę ;-) A joga fajna rzecz, tylko ja jakoś w domu nie mogłabym się na niej skupić.
Emiliab malujecie??? no mam nadzieję że więcej Cię będzie na BB :-) Histerie też kochana przerabiam, może nie codziennie ale zdarza się zwłaszcza jak już jest zmęczona i wszystko jej nie pasuje.
Kusiscie pierogami świątecznymi, ja w piątek ubiegły jadłam z kapustą i grzybkami mniammmmmmmmmmmm :-) a po świętach to mi tylko ciasto zamrożone zostało.
Sheeney już nie dużo Ci zostało, połówka za Tobą :-) a jak zdrówko?
Elwirka i jak nocka???
Makuc a Ty co jak po wodę wpadasz???
Jak tam sytuacja z pracą, wyjaśniła się??? Emocje opadły???
Dawidowe poszłam spać, bo ja ostatnio wiecznie niewyspana jestem, chyba jakieś przesilenie zimowo/wiosenne mnie dopada. Jak Laura się dziś czuje???
Maga jak Zuzia, dochodzi do siebie???
Sarisa a jak tam Twój brzuch???
Roxannka jak Patryk??? Zdrowy???
Ida jak nocka u Was???
Wioli83 dziś dziecku dałaś kartę czy pieniążki na śniadanie???
Jak swój tel zostawiłam w domu dla jego własnego bezpieczeństwa:-)

Gdzie wy się wszystkie podziewacie już prawie 9:00 ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja, jestem, jestem....

Noc była beznadziejna. Mąż wychodził o 3:40 do pracy no i 10 minut później Łukasz się przebudził, przyszedł do mnie do łóżka, ja musiałam iść do Wc- wracam a on już nie śpi. :eek: No i nie pospaliśmy do około 5. A wstaliśmy o 7:30. Nie lubię takich przerw w nocy, szczególnie że Łuki na śpiącego nie wyglądał- zaczął skakać po łóżku, rzucać się na poduszki, chodzić po pokoju, włączać grające zabawki.
Apropo wczorajszej pizzy , to dzisiaj chyba my ją będziemy mieli na obiad- bo nie chce mi się nic dziś robić:-)

kania to dobrze że nie ma tego pasożyta! No ale skąd ten długi okres biegunki?? A nie była to reakcja na jakieś leki które dostawała/brała?
Tak mi się skojarzyło że ja np jak biorę leki na przeziębienie to po nich przeważnie mam takie problemy:eek:.
emilab u nas Łukasz też wczoraj histerię urządzał bo G. naprawiał szafę i ogólnie był dla niego niedostępny a Łukasz ciągle chodził za nim i jojczał eh.

My już ubraniu, ogarnięci po śniadanku. Muszę pranie wstawić ale nie chce mi się, no ale kosz pełen prania. No i później jeszcze odkurzanie.
 
Noc była beznadziejna. Mąż wychodził o 3:40 do pracy no i 10 minut później Łukasz się przebudził, przyszedł do mnie do łóżka, ja musiałam iść do Wc- wracam a on już nie śpi. :eek: No i nie pospaliśmy do około 5. A wstaliśmy o 7:30. Nie lubię takich przerw w nocy, szczególnie że Łuki na śpiącego nie wyglądał- zaczął skakać po łóżku, rzucać się na poduszki, chodzić po pokoju, włączać grające zabawki.
kania to dobrze że nie ma tego pasożyta! No ale skąd ten długi okres biegunki?? A nie była to reakcja na jakieś leki które dostawała/brała?
Współczuję nocki.
Odnośnie mojej siostry też o tym myślałam, bo Ona bardzo dużo leków spożywa teraz przy ciąży, na podtrzymanie itp. więc możliwe że biegunka może wystąpić ale tak długo trwać?????????????
 
Witam się i ja.
Pogoda okropna :-( A ja muszę wyjść na zakupy dziś :-(
Na szczęście jutro już małż będzie mógł się zająć Frankiem,a ja może zajmę się wami:-D
Trzymam za słowo :-) A to mąż ma wolne? Coś przegapiłam?
DZIULKA może faktycznie idź z tą ręką do lekarza
EFA kurcze, miałam rację, że się o Ciebie martwiłam :-( Trzymaj się kochana!
ELIZABENNET bo nie wiedziałam jakoś co napisać, a jednak cokolwiek chciałam, bo myślę o Tobie ciepło :-)
KANIA ja nie znam niestety, więc nie pomogę, ale cieszę się, że to nie pasożyt, chociaż w takim razie co to??
MALA MI też nie znoszę takich przerw w nocy, mój na szczęście dzisiaj jak się przebudził to wystarczyło, że poszłam z nim spać i spał też.


Ja wczoraj musiałam już wcześnie pójść spać, bo podobnie jak KANIA jakoś jestem ciągle śpiąca jestem, i to bardziej niż zwykle, więc naprawdę bardzo.
A co do pierożków i innych przysmaków świątecznych to mi niestety już nic nie zostało :-(
 
Halo
Kanius a dzis juz okej :). A moze u siostry biegunka na tle nerwowym?a ryz i marfefke probowala? Krupnik tez jest dobry :)
Malami nocki wspolczuje. U mnie pieknie i nie zapeszam od tygodnia wstaje o 7 jupi
Moriam czekalam :) bo chcialam, zeby sama sie obudzila, bo inaczej by marudzila. A zaniesienie jej nie przejdzie od razu sie budzi.
Eliza widzisz pewnie na godzine nie popatrzylam ;), a Ty przybylas nad ranem henhe i tylko Malami w oko misie rzucila.
Roxi nie ma to jak dobre wejscie hehe ;)


Ja z tela pisze, a Zuu Ssamsama oglada haha....my tez dzis jedziemy i pewnie jakos zagladne choc moze byc ciezko bo mezus dzis wraca ahhh
 
dziendoberek:-)
kania- i dobrze ze siostra robali nie ma, tylko co ja tak meczy? moze jednak warto badania w innym labratorium powtorzyc?
mala mi- nocka fatalna wspolczuje. U nas standardowe zrobilo sie przebudzanie ok 3, ale zganiam to na zeby. Zazwyczj wystarczy otulic, dac smoki i idziemy dalej lulu:)
eliza- joga fajna, chodz dla mnie zbyt stateczna, ja tam wole powera na sali:)
Efa- co sie bidulko stalo?
sarisa- na prawde wzruszylas mnie tym czekaniem na spiaca Zuu:)
 
Ostatnia edycja:
Sarisa cieszę się, że brzusio lepiej :-) Gdzie znów wybywacie???
Sister je wszystko co powinno ją zatwardzić a przelatuje przez nią jakby w ogóle nie trawiła :-(
Też myślę, że może być z nerwów ale żeby aż tak długo trwała, to raczej mało prawdopodobne.
Nat a już myślałam, ze tylko ja taka wiecznie teraz śpiąca jestem, ale nigdy tak nie miałam. Chyba że ta pogoda tak na mnie działa, udanych zakupów mimo paskudnej pogody.
Moriam właśnie powtórzyła, robiła wcześniej u siebie, teraz w W-wie przez 3 dni robili jej te same badania i wyszło że wszystko jest dobrze, żadnych robali, bakterii itp.
 
Ostatnia edycja:
Kaniadziwna sprawa z siostrą, zdrowia życzę!
Ja to jestem śpioch w ogóle, ale ostatnio to już przegięcie.
Dzięki, ale zakupy spożywcze, w taką pogodę i bez samochodu na pewno miłe nie będą.
Sariska gdzie jedziesz?
 
reklama
Kania chyba pogody temu sprzyjają, przynajmniej u mnie. Za oknem ciągle takie coś, że tylko spać...

I jeszcze chciałam napisać, że cieszę się bardzo, że moriam i Maga do nas wróciły i piszą nadal :-*
 
Do góry