reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Roxi puściłam parę, że Ty puścisz wszystkie informacje :-) ....a tak wogóle to Naj dla NICE i dla ALicji

edit : To Alicja 20 gram cięższa od Zuzka i krótsza o 2 cm ;-)...
 
Ostatnia edycja:
Super wieści...gratulacje dla NICE!!!!!!:-):-):-):-)


imagesCA7ZWKKD.jpgimagesCA4FXDB5.jpgimagesCAMQQ9KB.jpgimagesCA2HEWFM.jpg
 
Nice meeega gratulacje!!!!!!!

Witajcie.
Cieszę się niezmiernie,że nice urodziła:-D:-).
Widzę,że "rozmawiałyście" o pizzy. Ja też lubię lokalną. Ostatnio co chwilę się wystawia taka jedna na zakupach grupowych(za baaaardzo fajną cenę:tak:),więc kupuje kilka voucherów i mam na kilka obiadów.
A co u mnie? Trochę lepiej. Wczoraj nic nie wypiłam,bo już mi się nie chciało iść do kuchni:sorry2:. Franek dzisiaj znowu histeryzował,ale podejrzewam,że to dlatego,że tata był w domu,a nie mógł się z nim pobawić(odświeżał kuchnię). Na szczęście jutro już małż będzie mógł się zająć Frankiem,a ja może zajmę się wami:-D
 
reklama
mała mi nie myśl że ona je sama nauczona przeze mnie raczej to jest nauka pani w żłobku a dodatkowo obserwacja dzieci szczególnie że ona jest w grupie najłodsza.

Natolin a ja raz kupiłam ciasto i mi nie sakowało zdecydowanie wole sama zrobić.

Natolin Kania prosze pisać a nie isć spać

Sarisa a kolo mnie nie ma żadnej lokalnej

Nice mega gratulacje. Mam nadzieje że na wiosne poznam Alicje i ucałuje rączki
 
Do góry