reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Idę się położyć ale ze snu na razie nici, przepraszam że Was tym dziś zadręczałam...
Dziękuję za to, że jesteście!!!
Spokojnej nocki Wam życzę.
 
reklama
du.pnie dlaczego dopiero jutro,czy oni wszyscy się powściekali i nie mogą tego sprawdzić od ręki:szok:no nic Ci Kaniu nie poradzę...trzeba czekać:tak:i tak zapewne nie zmrużycie oka,ale przynajmniej życzę Wam byście nie zwariowali:tak:

no nic uciekam jeszcze na chwilę na allegro a później lulu papa dlatego mówię Wam Kobitki dobranoc gdybym już nie zdołała dzisiaj zajrzeć:-)
 
Kania idź idź jakbyś miała sile a okazało się ze wszystko ok skrobnij ja będę zaglądać myśl pozytywnie
 
Ostatnia edycja:
Pół nocy nie przespałam, nie dość że Oliwia też nie bardzo chciała spać, to z mężem tłukliśmy się...
Od 5:40 jesteśmy na nogach, kazałam mężowi zadzwonić do domu, zadzwonił do niego i co??? Telefon włączony miał, odebrał łaskawie....żyje, powiedział krótko "autobus się spóźnił, rano dotrę do domu".
Jestem zniesmaczona całą tą sytuacją...
Dziękuję Wam za wsparcie jeszcze raz, teraz zabieram się do pracy ale jakoś skupić się nie mogę. Dziś siostra ma wizytę w poradni, nie wiem czy jej w szpitalu nie położą na święta... oby nie !!!
 
w sumie to jestem tylko po to, żeby zobaczyc jak się u KANII sytuacja rozwiązała i widzę, że zguba się znalazła. KANIU z jednej strony cieszę się, że okazało się, że wszystko ok a z drugiej :wściekła/y::no::szok::eek: dosłownie udusiłabym na Waszym miejscu takiego delikwenta.
:******** dużo i mocno!!!!!!
 
Makuc udusić to za mało...taka jestem dziś podminowana przez tą sytuację że nie mogę nic robić....
A Ty dziś pracujesz jeszcze?
Moriam miłego :-)
 
reklama
Do góry