reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania dobrze, że się odezwał,ale postąpił bezmyślnie. A jaki autobus się spóźnił? Przecież był w autobusie.
No właśnie nie wiem, sprawdziliśmy 4 autobusy i do 20:00 wszystkie dojechały. Jakaś ściema...bezmyślnie i nieodpowiedzialne, normalnie we mnie się gotuje a teściowa pewnie od zmysłów całą noc odchodziła... Zresztą teraz to może wymyśli jakąś historyjkę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania zresztą nawet gdyby się autobus spóźnił to przecież czeka się na przystanku aż przyjedzie. Co innego, gdyby to brat męża się spóźnił. Wszystko to grubymi nićmi szyte, ale może wkrótce się wyjaśni.
Trzymam kciuki za siostrę i mam nadzieję, że nie zostawią jej w szpitalu na Święta.
 
Witam Was serdecznie.
Gdyby kogoś to interesowało to melduję, że z okiem nadal średnio...

Kania całe szczęście, że się znalazł, ale... no bez komentarza ta bezmyślność...
Trzymam oczywiście kciuki za siostrę
Dziuluś o proszę - poodpisywałaś :-p :p a tak poważnie to cieszę się, że napisałaś do mamaagusi i zazdroszczę ciepełka!!!
Ooo, widzę, że poodpisywałaś tylko tym co do Ciebie coś pisały ;-) :-*
Rysia no to Ci się trafiło... Całe święta z kurewną...
No i oby to był tylko katarek u Miłoszka i w nic się nie przerodził.

Witam wszystkie inne mamusie - Maga, moriam, dawidowe, e-lona i kto tam jeszcze jest teraz?
 
Dzięki, ale co to da...jego nawet z**** nie ruszy :-( jeszcze się oburzy, focha strzeli itd. brak słów, człowiek się denerwuje, robi wszystko żeby ja znaleźć a ten k**** nie raczy nawet oddzwonić jak włączył telefon, ma wszystko i wszystkich daleko w d**** Tyle epitetów ciśnie mi się na usta że normalnie szok ale dobra powstrzymam się przynajmniej tu...mam dość nerwów na cały tydzień przedświąteczny.
Natolin mam nadzieję, że oko się wykuruje.
 
Kania masz racje ja to i tak nie dotrze do niego po co sobie nerwy szargac święta ida niech to będzie dla niego prezent ze go nie udusisz
Witaj nat choinka ubrana?
 
reklama
hello

Witam się niezbyt w dobrym humorze.
Wczoraj wieczorem potwornie zle się czulam. Bol glowy nie do wytrzymania , do tego ból serca :szok::no:. Wszystko w srodku mi się trzęsło i myslalam ze zemdleję. W nocy bylo ok, ale opryszczka rozeszla sie po calych ustach:wściekła/y::szok: i wyglądam jak po walce bokserskiej. Dzis nie ma zadnych objawów , tylko taka slaba jestem. Co to bylo to ja nie mam pojęcia. Oby nigdy więcej.
Postaram się zaraz Was nadrobic.
 
Do góry