reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam wieczornie:))
DAWIDOWE LAURKA daje popalic:)))))))))) czad:))))

WIOLI w skarbowce spoko, siedzielismy tam 1.5h bo tyle luda a jak nasza kolej byla to Leane zaczela demolowac biuro milemu panu urzednikowi, w biurku za telefonem byla dziura na kabel telefoniczny i oslonki plastikowe wokol tego kabla a Leane z impetem to w chulere wyrwala i juz! neich sie pan stresci co nie???

EFA przeciez ty wiesz ze ja cie loffciam :)))) a co do kalendarza to jeszcze bedziesz miec okazyje:)))


przy okazji oddalam moja komorke do naprawy/wymiany, dostalam tymczasowo telefon jakas nokie bez aparatu prosta ze az nie wiem jak sie obsluguje, niedotykowa i jak mam pisac sms to mnie qrwica bierze:p poniewaz wyszlismy statmad o 12.15 to jest godzina amu amu Leanderka wiec zaczela marudzic a w aucie odpadla.... usnela bidulka mocno i pdo blokiem ciezk obylo misia obudzic. pierwsze co to jak wpadlismy do domu to ja szybko przebieralam mloda a malz odgrzewal jedzonko, no i polozylismy ja spac to walczyla glizdusia do 14.30 az mnei nerwa brala. w koncu sie poddala i pospala do 16.50. maz ja obudzil a ja dzisiaj wzielam sie troche za posprzatanie domu bo kurzu tyle ze szok i podloga syf. bawilam sie w meidzyczasie z Leane. raz glizdusiowi pokazalam ze zongluje pileczkami to teraz mnei molestuje i nie ma ze boli, nosi po dwie lub 3 naraz i mam zonglowac a ona ma zaciesz. pozniej puszczalam jej banki mydlane, i mowie jej ze BANKA to ona powtrozyla kilak razy BANKA. w pewnym momencie dostala kopa energi jak kroliczek duracela i raczkowala w te i spowrotem -pokoj-salon az w koncu na srodku zaczela sie obracac wkolo wlasnej osi na kolankach i pisk radochy na calego. inne nowe slowko dzisiejsze to "canard" po francusku kaczka:ppp zagiela mnie totalnie. kapalam ja i nazywam zwierzatka ktore ma do pluskania i mowie " kaczka" a ona pokiwala glowa na "nie" i mowi " canard" po francusku! galy mi wyszly z orbit. jedyne co mnei martwi to ze jeszcze nie chodzi sama a przeciez juz pora... nie wiem ale chyba moja jako jedyna na bb nie drepta jeszcze?? dzis po skarbowce spacerowalismy ale ona chce to robic szybko i sadzi kroki jak zolnierz daleko do przodu, nogi wyprostowane i juz.albo mi sie odgina do tylu a nogami idzie do przodu... przy okazji sprzatania dzisiaj podgotowalam sobie obiad na jutro i Leane wlazi do kuchni zlapala se szmate co wisiala na piekarniku i ubiera se jak szalik na szyje z tylu:)))))))))) polewka. podczas kapieli Leane wystawia jezyk wiec jej go "myje" palcem, a przy okazji chcialam pomacac dziaselka. otworzyla ladnie buzie i tak mnie upierdzielila w palec ze myslalam ze nei pusci !! mialam ochote wrzasnac i tylko zajeczalam a ona w smiech!!!!! co za dziecie!
no i przy okazji jjak w centrum bylismy to zrobilismy na szybko kilka fotek z misiem polarnym ktory sie podnosil na lapach, obracal, gabarytowo jak zywy!!! dalam foty na glerie

zostaly mi jeszcze 4 kartki po polsku i ..chyba 8 po francusku do napisania.

ahaaaa!!! RENATA prosilas o wiersz ktory ulozylam:

JUZ WKROTCE BEDA WSPANIALE SWIETA
O KTORYCH KAZDY COROKU PAMIETA
BEDZIE CHOINKA BEDZIE OPLATEK
BEDZIE PYSZNOSCI NA STOLE DOSTATEK

MIMO ZE NIE MA NAS PRZY STOLE Z WAMI
LAMIAC SIE OPLATKIEM ZYCZENIA WAM SKLADAMY
ABY I W SWIETA I W ROK CALY
WSZELKIE MARZENIA SIE POSPELNIALY

ZYCZYMY ZDROWKA NAJWAZNIEJSZEGO
I KONTA W PIENIAZKI MOCNO ZASOBNEGO
NIECH KAZDY DZIEN NOWEGO ROKU
PRZYNOSI RADOSC OD SWITU DO ZMROKU


przyznaje ze ulozylam ten wiersz w jakies 10-15 minut....

a tak to jutro do pracy na 13h i do 20.40. wkurza mnei ta robota...mysle o innej, biurowej. na handlu to juz zeby zzeram...
 
no i co???????? ja weszlam, wyrpdukowalam mega posta a tu cisza!!!!!!!!!!!! ja wale focha jak stad do niewiemkad! oooo i spadam dalej kartki wypisywac:p
 
Dziulka leane wie gdzie robić dym:-DWidzę ze mialas fajny dzień szok ze leane tyle juz słów mówi gratulacje a chodzić zacznie nie martw się mój Bartek zaczol w 14miesiacu córka koleżanki dopiero w 16 przyjdzie czas ze i ona zaczniebiegac
Uuu co za wierszyk dziulka z ciebie to prawdziwa poetka:-)
Ja uciekam spać zasiedzialam się na ebayu znalazłam prezent dla Kubusia i pościel dla chłopaków ale niepamietam ile ta od Kubusia ma długości wiec jutro sprawdze i kupię
Dobranoc kobitki
 
Halooooooooo, jest tu kto ? Czy ja dobrze widzę, czy jakiś błąd w odczycie ? Godzina 8:40 a tu cicho ?
Podłożyli bombę i ewakuacja była ? Jestem w szoku :szok:
I z takim wyrazem twarzy idę oblecieć boczne wątki
 
reklama
Do góry