reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ojej :-( smutno mi, że taka cisza :-(

Alicja, Happybeti, Kania, Mamaagusi, Emiliab gdzie jesteście?
a Dorisek? :-(
no i Elizabennet się nie pojawiła, ale jak jej nie było do tej pory to już nie będzie

Dziulka​ fajny wierszyk-życzenia!
 
reklama
tak pytam z ciekawości, bo ja to nie przepadam za marchewkowym smakiem.
W związku z tym, że tu taka cisza :-( to chyba jak tylko Pudzianek pójdzie spać to się też położę.
Oczywiście prezentów nadal nie mam i siły na ich kupienie też nie...
 
Wpadam jak przeciąg ;-)

po wizycie ........... fasolinek ma 5 cm :-) i według usg ponad 11 tygodni ;-). W każdym razie słyszałam serduszko i jestem taaaaaaaaaaaaaka szczęśliwa.

pozdrawiam do później.......teraz nie mogę dłużej......
i wklejami wiadomo co w odpowiedni wątek.
 
No dobra, mały chyba śpi, więc i ja się położę.
Nie wiem czy mnie zrozumiecie, ale marzy mi się taki dzień całkowitego luzu, że nie robię nic, że nie muszę o niczym myśleć, nigdzie wychodzić, że leżę sobie w łóżku, oglądam tv, czytam książki, siedzę w necie albo i nic nie robię. Najlepiej sama, z nikim nie gadam, nic nikomu nie muszę tłumaczyć, nad niczym się zastanawiać. Że mogę spać ile chcę.
Jeden dzień, tylko jeden...

Smutno mi, że tutaj taka cisza. Dziewczyny nie fochajcie się, proszę. Wracajcie na forum. Jeśli ja coś zrobiłam to przepraszam.
Buziaki przesyłam i kładę się na drzemkę.

edit:sarisasuper wieści.
ps.mały jednak nie śpi jeszcze :baffled:
 
reklama
NAT prezentów też jeszcze nie mam i obawiam się, że będę miała spory problem z ich kupieniem.
SARISA super! gratulacje i niech fasolinka duża i silna rośnie.
DAWIDOWE fajnie, że nawet z pracy możesz do nas czasami pisać :-)

Alicja powoli usypia a ja zastanawiam się czy iść spać razem z nią, czy jednak zmusić się i zacząć pracować :confused::baffled:
 
Do góry