reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja jestem.Miałam isc do łóżka z powrotem,ale jeszcze zajrzałam na zakupowy ,no i tak zeszło...a teraz juz się kłaść nie będe,bo Amelka zaraz wstanie.Hm...chyba się ubiorę...
 
to mamy podobnie HAPPY ;-) mnie jeszcze moje maniakalno-depresyjne nastoje mogłyby od bb odciągnąć ale nawet jak nie piszę to i tak czytam. A Maksio jak tam? Zdrowszy już?
 
Maksio chyba podobnie jak ja- samopoczucie troche lepsze,ale zasmarkany jeszcze chodzi....
no,nic...spadam na chwilkę- w piecu trzeba palić....:////- nie lubię tego,bo...to nudne:-p
 
Co do łóżeczka to nie wyobrażam sobie z niego zrezygnować w najbliższym i dalszym czasie bo to jedyne miejsce gdzie na chwilę mogę uwięzić moje dziecko i np móc iść spokojnie na wc czy też fajeczke jak już nie daje rady.
Ja co prawda nie palę ;-) ale i tak sobie nie wyobrażam zrezygnować z tego łóżeczka jak i Ty
Zdrowiej! Jak dzisiaj?

Aha,i w związku z moim małym problemem rodzinnym,przez jakiś czas na głównym będę się pojawiać rzadziej i na krótko. Prosze o wybaczenie i zrozumiałość.
Martwię się, choć się domyślam.
Bądź tyle ile możesz! :-*

Happybeti uzależnienie to uzależnienie ;-) ale czekam na długaśnego posta, a nade wszystko życzę Ci zdrówka.

Makuc super nocka!

I nie wiem co jeszcze chciałam napisać :baffled:

aha, do Roxannki, że super post! Szacun! :-) Cieszę się, że weekend udany, a co do cen spacerówek to już dawno stwierdziłam, że one jakoś masakrycznie drogie.

Proszę się tutaj dziewczyny meldować z rana ;-)
RYSIA WRACAJ :-)
A poza tym czekam na jakiegoś wypaśnego posta Kani i Doris.
Na razie muszę wyjść, ale jak wrócę to może już takowy będzie... :-)
Bardzo bym się cieszyła.
Buziaki :-***
 
Natuś, Happy, Makuc witam porankowo :) ale mnie bb wciągnęło. Uzależnia.
U nas nie ciekawy poranek. Zuzolkę obudził o 7 kaszel. Matko jedyna, myślałam, że się udusi. Paskudnie kaszlała. Pierwsze co mi na myśl przyszło, to czy mam jej robić sztuczne oddychanie. Nie mogła biedna odkaszlnąć i złapać oddech. W takich chwila czuje się bezradna, jak nie mogę jej pomóc. Później przysnęła na chwilę, małż zrobił jej mleczko. Niestety po 5 min jak zaczęła kaszleć to całe mleczko poszło na zewnątrz. Cała Zuza i kanapa do prania ;/
Nie czekam dłużej tylko idę na 10 do lekarza. Starszy kiciuś też chory, ja z katarem. Po prostu bajka :no:
 
reklama
NAT a Ty gdzie się tak rano wybierasz?
MAGA oj wiąga, wciąga tu nawet nie ma wątpliwości ;-)mam nadzieję, że Zuzi nic nie jest i że to tylko może coś jej w gardle stanęło? albo co? Daj znać po wizycie co i jak.
ALICJa hello. Czekam na rezultaty nadrabiania z niecierpliwością.
 
Do góry