reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Roxi mama ma racje dobrze ze się nie daje;-)Guza jeszcze nie raz nabije niestety takie życie .Cieszę się ze niema problemu ze zlobkiem zawsze to człowiekowi lżej na sercu ze dziecko nie płacze a my niemusimy czuć się winne ze go tam zostawiamy.A u teściowej sosu grzybowego przypadkiem nie jedliscie;-)
Emis wybaczone i zrozumiane
Ikaa kolorowych
Dziulka jak oko?lepiej?
Sariski dzisiaj nie czytałam co tam u ciebie?
Kahaa i jak te egzaminy?jak pisalas juz to sorki bo nie doczytalam:zawstydzona/y:
Mała mi trzymam kciuki zeby teściowa się spisała
Apeluje jeszcze do idy o powrót wracaj babinko


Ja jeszcze chwilke posiedze i tez uciekam spać myśle ciagle o tych prezentach i pustka niemam pojęcia co komu kupić
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecie właśnie o 360 st w łózeczku się przekręciło :rofl2: Obudził się bo smoka zgubił więc lece do sypialni a że tam ciemno to po omacku przy główce szukam smoczka ... a tam nogi :-D

dziulka,
chyba specjalnie mnie ignoruje :crazy:

wioli,
czyżbyś sugerowała że teściowa celowo ... ;-) naszczęście ona nie z tych, coby nie mówić dobra mi sie trafiła, więc musiało jej się przypadkowo coś tam dosypać :rofl2:

Dobra, pora na dobranoc bo o 6 pobudka, a jeszcze jakiś 5 przebudzeń po drodze ;-)
 
Ostatnia edycja:
DZIULKA jestem, jestem (jeszcze) :-D ale że Ty bez weny tu przyjszłaś? nie moge uwierzyć dosłownie.
ROXI bo ja o bombkach myślałam a bańki napisałam (moje gapiostwo i zmęczenie wzięły góre w tym wypadku) Kiedy efekt pracy Ptysia zobaczycie? chyba, że juz widzieliście a ja nie doczytałam :cool: dobranoc :*
 
Dzień dobry:-)
U mnie nadal kiepsko ,jesli o zdrówko chodzi,no,ale o wiele lepiej- a widzę,że i Ika do klubu choróbskiem zmożonych dołączyła...uuuu,niedobrze...Zdrówka:*.I dla reszty chorowitek też:
Dziulki,wioli,kani i roxi. Kogoś pominęłam?:zawstydzona/y:Sorry,ale z pamieci piszę:sorry2:
Roxi- piękny pościk:tak:.A co do guzioła u Patryka,to...cóż...Amelka tez wiecznie jakies sobie nabija i to w najgłupszy sposób,ale jakos nie widze,by to rzutowało na jej humorek;-).A pupa brokatowa,hehe,fajny widok być musiał;-):-D
Ragna- u nas co prawda chyba jeszcze dłuuugo,zanim ten problem mnie dotknie:dry:,ale np. u nas w mieście jest taki specjalny fryzjer dla dzieciaczków- z bajkami i innymi cudami,coby maluszek dobrze się bawił na fotelu.A skoro u nas jest,to w Krakowie tym bardziej powinien:tak:.
...wiecie co...chyba się przeliczyłam...wstałam z całkiem dobrym samopoczuciem,ale radość ma trwała krótko...:no:Wracam do wyrka...:no:.Sorry,że tylko tyle mi się udało...:sorry2:
 
KAHAAA pamiętam, że ja na "pachnidle" w kinie jeszcze chyba z LO byłam ;-) film, rzeczywiście poruszający, chociaż słyszałam, że do książki się nie umywa (osobiście książki nie czytałam)
ROXI dzień dobry. Miłego pracowania!
HAPPY zdrowiej nam i to raz, dwa. Poza tym nie mogę się doczekać, kiedy jakiegoś dużego objętościowo posta od Ciebie zobaczę :*

u nas dzisiaj nocka przespana w całości od 19-6.30 :szok::-D teraz D. bawi się z Alicja a ja mam czas na cokolwiek innego. Tak mu marudzilam, że wolne przeze mnie sobie wziął :-p
 
reklama
Do góry