reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
4d8ed9d187d876819748042b6281ecec.jpg

wioli
u nas jest jeszcze ochraniacz bo..ładnie z nim łóżeczko wygląda :-p isia w ogóle sie nim nie interesuje, sznurki (na szczęście!) nie są dla niej atrakcyjne ;-)

ragna no i kupiliśmy tego skoczka :-D mamy czerwonego osiołka :-) Isia jak na razie zamiast na nim skakać to go głaszcze, przytula i przygrywa pieluchą :-D i na niego woła "io io" :-)

a co do Twojej firmy mam nadzieje ze faktycznie te miany zastosują i bedzie mamom lepiej :tak:

kroma widze że masz małych niszczycieli łóżeczek :-) może chcieli dac do zrozumienia że są zaduzi na takie niemowlęce łóżeczko ;-) przytulam :* i zazdraszczam kulkowa :-) sama bym sobie chętnie poszalała :-p

mała mi, makuc u nas maskotki są lubiane, przytulane, całowane ale co za dużo...

chorowitki : ikaa, dziulka, sheeney, beti, kania, wioli duuużo zdrówka życze :***

chorusiany_mis.jpg


dawidowe jak Laurita w nowej grupie sobie radzi?

KAHAAA pamiętam, że ja na "pachnidle" w kinie jeszcze chyba z LO byłam ;-) film, rzeczywiście poruszający, chociaż słyszałam, że do książki się nie umywa (osobiście książki nie czytałam)

oj to prawda :tak: ja najpierw obejrzałam film, póxniej przeczytałam książkę, jest rewelacyjna, tak pięknie jest to jego poszukiwanie opisane..

cholera no i tyle :/ właśnie do mnie zadzwoniła koleżanka że musze być wcześniej w pracy :/
 
KANIU ale napiszesz jeszcze cos więcej, prawda?
ALICJA przez Was się jeszcze nad tym skoczkiem zastanawiać zaczęłam :-p tymczasem czekam na tablicę magnetyczna w smyku zamowioną ha. Udanego pracowania
 
Jestem i ja
Nat gdzie ty rano tak pedzisz to nie w twoim stylu;-)
Makuc widzę ze dzisiaj zaszalalas pospalas do tego mąż nie w pracy super
Kahaa czyli jednak nie przegapilam nic:-)
Alicja miłego pracowania
Maga lepiej idź do tego lekarza może rzeczywiście nic jej nie jest ale lepiej sprawdzić przynajmniej będziesz spokojniejsza czekam na inf
Ja tez życzę wszystkim chorowitkom zdrowka smutaskom poprawy nastroju a uciekinierka nakazuje wracać Rysia elwirka ida czekamy


Ja dziś o niebo lepiej się czuje antybiot od Kubusia zdzialal cuda a jaki niedobry w smaku tragedia i moje dziecko to pilo bez mrugniecia:szok:
U mnie leje jakieś oberwanie chmury czy co do tego wieje ze mało głowy nie urwie a ja muszę iść do sklepu buuu

Ps dziewczynki czasem jak w moim poście widzicie słowa które które nie maja żadnego sensu to przepraszam z góry czasem sam sobie wyszukuje słowa ja nie spojrze i wysyłam pózniej sama niewiem o co chodzi staram się szybko edytowac czasem nie zdarze pisze maga wychodzi naga itp
 
KAHAAA a witamy, witamy kobieto Pracy.
KANIA wrednaś :-p
WIOLI u nas pogoda dzisiaj podobna, niestety. Wieje, pada i wógle szaro buro za oknem. nie lubię takiej aury :crazy: dobrze, że już się lepiej czujesz! tylko uważaj, żeby to wiatrzysko Cię dodatkowo nie przeziębiło bardziej.
 
reklama
Do góry