reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja wreszcie dostalam @, 3 min przed wyjsciem z domu, wpadlam na poczte, kupilam prezent na urodziny, synka kuzynki- najprostsze- zwykly bebenek i baczka, potem jeszcze polecialam do biedronki i pieknie sie wpasowalam tylkiem m-dzy pezota a smietnik i jestem z siebie dumna:-D:-D

Madziula zaczela paskudnie kaszlec, cos jej tam z nosa siapnelo, wiec zestaw ratunkowy uruchomiony i mam nadzieje, ze damy rade:)
 
reklama
KROMA nie trzeba było się aż tak starać. Toż to po wizycie gości wszystko znowu do wypucowania będzie. Poza tym widzisz - jak byś od mojego domostwa sprzątanie zaczęła to byś lepiej na tym wyszła, bo u mnie jutro gości niet, więc i porządek by się dłużej utrzymał i Twoja satysfakcja by była większa wtedy ;-)
LADY oby "zestaw ratunkowy" pomógł!
 
kroma my też chyba mamy jutro gości i dzisiaj z małżem odgraciliśmy tylko zabawki w sumie co by można wejść:-D w sumie mielismy zrobic wiecej ale byla taka pogoda piekna ze na spacer wybylismy
 
Makuc- heheh ja ja swe sprzatam, to czysto, albo w nocy, albo jak dziecki spia, bo podloga po umyciu w 20 min zachlapana, zabawki sa wszedzie i wszytskie ktore ulozylam, chwilami odnosze wrazenie ze bylo czysciej przed czynem sprzatania;p aa i do tego zwierz na srodku pokoju stanie i sie otrzepie zostawiajac garsc kudlow- znaczu tu bylem hehe
 
a ja chyba mimo chęci nie napiszę żadnego długiego posta :-( mam kiepski humor, bo gardło mnie drapie i jeszcze sobie wkręciłam, że mi Pudzianek nie rośnie, bo mało je :-( i już mam doła. a potem jeszcze pomyślałam, że trochę nam mamuś pouciekało z forum i mi :-( jeszcze bardziej :-(
dlatego idę chyba spać
 
NAT :**** zdrówka/ nie przejmuj się bo z Pudziankiem na pewno jest wszystko dobrze/ mamusie pouciekaly ale wrócą!!!
LADY takie wrażenie to i ja mam, chociaż u mnie nie dwie a jedna mała baba w domu plus pies :-D
 
Hejka!

kroma wszystkiego najlepszego dla Areczka z okazji roczku!!!!!!

roxi współczuje poparzonych paluszków:-(. A jak ty piszesz tymi obolałymi palcyma?:sorry2:
elwirka gratuluje zębolka:-D. I czekam na twój pooooost

happy rano czytałam o twojej Amelce i rysowaniu o 3 w nocy... I tak sobie pomyślałam,że... jak każdy artysta, doznała olśnienia,miała wizje i musiała je koniecznie przelać na papier:tak:. Musisz się z tym pogodzić kochana,że ci malarka tudzież pisarka rośnie:-):happy2:
sariska,lady zdrówka dla waszych dziewczynek
Kania duuuużo zdrówka dla małżonka
natolin smutam się z powodu twojego doła:-:)-(
Ida może zakupów nie zrobiłaś,ale spędziłaś czas z małżem(i tylko z nim),więc myślę,że powinnaś wypad zaliczyć do udanych,co?

A ja kończę moje campari z wiadomoczym(sorki beti:dry:). Na szczęście już widać dno:-D. U mnie dzień jak co dzień. Wieczorem tylko Franek marudził okropnie. Czuję,że wyjdą trzonowce na dole-jeszcze nie ma,więc nie gratkować:cool2:. Jutro chyba wybedziemy do mamy,bo małż w pracy... Zobaczymy...
 
nat, nie smutaj, kobitko:-):*
emiś, chyba raczej, ale bardziej udany by był 1) gdyby łowy się udały, 2) jakby do tego kawusię z wiadomokim się wypiło:cool2:w niedzielę chyba też będziemy ale ze szwagierką i jej córką, bo chcą na kurtkę zapolować:dry:miło nie będzie, bo nie lubię takiej obstawy, ale kozaczki dla Misi kupić trza...
beti, moja pisiu pisiu też lubi:-Dale o bardziej standardowych porach:happy2:
lady, u mnie wystarczy moje dziecię i szynszyl:-p
i spadam do wyrka, do padnietego małżonka, ale za to z żuberem złocistym i chipsami:-p
 
reklama
Do góry