reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

KANIA mi jest jakoś trudno pewnie też dlatego, że Pudzianek był taki grzeczny, ja się cofnęłam pamięcią i on przesypiał noce zanim miesiąc skończył i tak ładnie to mleko jadł i w ogóle nie płakał.
tzn nadal jest kochany, bardzo dużo się uśmiecha, zajmuje sobą i w ogóle, ale...
DZIULKA mój też czasem siedzi do tej godziny, a później i tak musi rano do pracy, więc w sumie jego wybór ;-)
a odnośnie akcji w sklepie to Ty jesteś mój idol po prostu!!! :-)
KASIA wszystkiego naj i masz rację - zrób porządek w sklepie w którym przeterminowane rzeczy sprzedają!
EFA wracaj szybko :-*
MARGERRITA tulam
 
reklama
Hej kochane'
Kania cały czas walcze z nałogiem dziś 3 dzień i jakoś leci,oj chciałabym być pedantką:)bo u mnie odwrotnie,bałaganiara

szukam jakiegoś kalkulatora z niepaleniem ,kiedyś taki miałam i było super widziałam ile fajeknie spaliłam ile zaoszczedziłam i ile dni wydłuzyłam życie i teraz nie moge tego odnalesc może kto wie gdzie takie cus znajde?
a i jeszcze jedno pytanie mam system w kompie 7 windows i za cholerę nie mogę ustawić tapety ze zdjecia ktoś wie jak to mozna zrobić?
Doris odezwij sie
Elwirka jak z małżem?
Makuc tulaski oj wiem co czujesz
 
Mamaagusi wierz mi, że u Nas jest tak samo :-)
Natolin wierzę, że Piotruś teraz ma ciężki okres ale wszystko wróci do normy :-)
Ty też musisz w to uwierzyć, kochać go jeszcze bardziej i mówić mu to każdego dnia :-)
Kasis a na monitorze nie możesz kliknąć prawym klawiszem myszy we właściwości, otworzyć zakładkę pulpit i tam dodać? nie widziałam takiego suwaczka, nie miałam nawet z takim styczności więc nie pomogę ale trzymam kciuki za tę walkę :-) To walka do końca życia...nawet jak przestaniesz palić...ja każdego dnia walczę z tym nałogiem.
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-) tęskniłyście ? :rofl2:

Coś po długim weekendzie nie mogłam się ogarnąć i przyznam że weny też jakoś zabrakło :sorry: ale już obiecuje poprawe :tak: Narazie lece na poboczne wątki bo głównego pewnie szybko nie nadrobie ;-)

sarisa, makuc
:***

Musze się jeszcze pochwalić że dzisiejsza nocka była w całości przespana !!! :laugh2: Od 21 do 7 rano :-):-):-):-) a dla mnie to nawet do 8 bo Ptyśkiem zajął się mąż ;-)
 
Kasis trzymam kciuki byś wygrała z nałogiem...ja niestety po odstawieniu od piersi wróciłam do palenia (a nie paliłam już 17 miesięcy)ale zło w moim przypadku zwyciężyło:wściekła/y:A Tobie Kaniu życzę byś do nałogu nie wróciła:tak:
Roxannko fajnie że jesteś z powrotem:-)
 
Witajcie,
Ja po długiej przerwie ale na weekend mialam rodzicow u siebie wiec nie mialam jak zagladac i kompletnie nie mam kiedy nadrobic. Postaram sie poczytac cos wieczorem choc nie wiem czy mi sie uda, z nowosci to z Karolek juz chodzi na poczatku chodzil miedzy jakimis przedmiotami a teraz spaceruje juz po mieszkaniu. czesto jeszcze sie chwieje i siada na pupe ale i tak jest dzielny,

buziaki wszystkim
 
Witojcie ;-)


W pracy gwiezdne wojny część druga. Ja jednak zapierniczam jak z motorkiem,zeby tylko móc wejsc na forum. Ponadrabiac braki od wczoraj i być choć przez chwilkę on-line :p


kroma jesteś usprawiedliwiona . Fajnie ,ze się chociaż meldujesz. Na relację z wszystkiego czekamy po kursach :-)
cambria u nas tez na 8 ząbkach stanęło i cisza.Buziaki dla Karolka.
Kania ja się wycwanilam i na wesele wskoczyłam w wyszczuplające majteczki , takie elastyczne z wysokim stanem i po problemie :p – ehhh leniuch ze mnie. Oby Cię nic nie zbierało. Jak się dziś czujesz? I dzięki ,ze mnie wyptarujesz dziś , ale oprócz kolejnego natłoku obowiązków to jeszcze mam strasznie dowcipny net :-( . Jak tylko odpalam wyszukiwarkę to siec ucieka , a jak robię swoje to widzę ,ze znów jest ok. I tak co chwilę. Tego posta już piszę od 10-tej, bo nie mam jak Was poczytac.
Rysia a jaka farbką i jaki numer kolorku robilas , bo jak Ci wyszedł taki pod czarny co coś dla mnie :-)
ida współczuję wydatków , ale pomyśl jak będziesz mieć pięknie i to na lata :-)a co do prezentu pamiątkowego od chrzestnej to mój Dorian dostał taki smoczek ze srebra – z wygrawerowaną datą chrztu . Do srodka można włożyc np. pierwszego ząbka albo pukiel włosków.
emiliab super ,ze jesteś i ze udało Ci się spotkać z sheeney i ze bylo tak wesolo.
Mamaagusi szydełkowanie- no proszę jakie miłe nowe hobby ;-) Koniecznie musisz pokazac swoje dziela. A co do sprzatania po buszowaniu dziecka to nawet mi nie mów. U mnie to wygląda jak po przejsciu jakiegos tornada. Po prostu to uwielbiam. Do tego Dorian ma teraz manię zrzucania przedmiotów na ziemię ze stołu, mebli. :-(
Kasis trzymam kciuki za rzucenie nałogu. Ja też po karmieniu wrócilam do fajeczek , lae jeszcze nie chce rzucac.dzięki za pamięc o mnie :)
Elwirka mocno trzymam kciuki ,zeby chłopek wreszcie zmądrzał.
Natolinko a jak tam czteropak wczoraj , przyniósł rezultat? Wszystko już dobrze? Oooo nocka kiepska?
E-lona trzymam kciuki ,zeby się opiekunka i to taka super znalazła szybciutko :-)
dziulka trzymaj się tam jakos w tej pracy
Paolcia co tam u Ciebie?
O i renataborysek się zameldowała. Co tak mało piszesz?
Makucku co Ty bez humorku taka??? Wsio olrajt? A co do chrzcin to wlasnie u mnie w takim kameralnym gronie byly i git bylo.
Kasia33 Wszystkiego najlepszego słoneczko. Jaka starowinka???? co za bzdury??? Piękniejsza i dojrzalsza , bo przeciez kobiety z wiekiem pięknieją i wcale się nie starzeją tylko dojrzewają jak dobre winko ;-)
alicja super ,ze tak aktywnie i milo spędzacie czas. Bawcie się dobrze!
Efa co za dołki ? Jakie dołki? Powinnas wlasnie tu z nami siedziec bo my je zakopiemy!
Margerita nie smutaj się , nie mysl tak pesymistycznie. Fajnie ,ze to tylko trzydniówka i ciesz się ładną pogodą i spacerkami z synkiem. No ale ze ten net nie chodzi zbyt dobrze to wielka lipa , bo jak to tak bez nas bedziesz?
No i jest nasza Roxi :-) - karny jeżyk za zwłokę ! Gratuluję takiej przespanej nocki !!!
Mój Dodo dziś spał jeszcze jak wychodzilam o 7.50 do pracy. Także jestem w lekkim szoku, ale nie mialabym nic przeciwko zeby tak już zostało.




No i tak na szybko , bo ten net mnie tu dziś wnerwia i mi psikusy robi. U mnie wszystko fajnie. W połowie wczasów mój J. się naprawił i był naprawdę kochany i nie chcę zapeszac , ale ten stan trwa do dziś :-D . Teraz wiem ze potrafi i łatwiej mi jakos będzie jak znów mu się noga powinie. Dużo lepiej się odnosi do Mikiego i w ogóle stara się z nim spędzic czas, a dla mnie tez jest mily i grzeczny. Ehhh fajnie gdyby tak moglo być już zawsze. Dorian jest coraz lepszy i oboje się z małżem troche smucimy ,ze tak szybko rosnie . „biega” po całym domu i smieje się z byle powodu. Spi super , bawi się często sam więc mogę zrobic obiad czy się zrelaksowac po pracy. Ostatnio nie chce już chodzic trzymany za dwie rączki , tylko musi być za jedną :-). Po tych biegunkowych rewolucjach trochę poleciał z wagą , ale od tego momentu znów idzie do przodu.
Aha. Po powrocie z wczasów mialam w domu niespodziankę. Tesciowa zrobila porządki _ czego nie znoszę i powiesila jakieś nowe firanki (masakryczne) . To już drugi raz z tymi firankami. Okropne kwiaciate , bylam wsciekla. Także na drugi dzien pięknie zdjęłam ,poskladałam i grzecznie oddałam. Tak się troche poczulam jakby sobie ustrajała moje mieszkanie jakby bylo jej. Nie podobało mi się tez ,ze przekladała mi na półkach czy prala moje rzeczy (które nie lezały przeciez na wierzchu, tylko byly w koszu na pranie). No ale już mi przeszło , bo znow jest tak jak ja lubię :-)
 
DORIS fajnie, że jesteś. u mnie takie rzeczy jak nas nie ma robi moja mama (teściowej nie mam) i biorąc pod uwagę, że jestem mega leniem to ja się cieszę z takich akcji :-)
 
natolin :-* , no a ja jakoś nie lubię takich niespodzianek. Co innego pozamiatać czy przetrzec kurze, ale jakies takie dogłębne z przestawianiem rzeczy ... :no:.
Może inaczej podeszłabym do sprawy gdyby to moja mama robila , ale nie wydaje mnie się:eek::cool:mój dom - moja prywatność. Wierzę jednak ,ze chciała dobrze , dlatego nic nie powiedziałam :-p
 
reklama
Dzień dobry!
U nas nowin brak. Byłam rano na badaniach i wypełnić ankietę o zdrowiu u anastezjologa w szpitalu (żeby przy porodzie już była gotowa). W tym szpitalu (co jest 5 min od mojego domu) 24h/d są już bezpłatne znieczulenia zewnątrzoponowe tylko trzeba zdążyć zanim bedzie 7cm rozwarcia (potem dają tylko znieczulenie dożylne). Ciekawa jestem jak to będzie rodzic na znieczuleniu...? A może wcale znieczulenie nie bedzie potrzebne tak jak ostatnio?

Wiecie co kupiłam wczoraj Pawciowi chrupki kukurydziane i właśnie mnie brat oświecił, że przeterminowane są. Mam nadzieję, że nic Pawełkowi nie będzie. Zaraz pójdę do tego sklepu porządek zrobić wrrrrr.

Sprawdź skład. Jak jest olej to gorzej (podejrzewam ze po takiej ilości jaką zdążył zjeść to i tak mu nic nie będzie chyba ze zjadł od razu dwie paki na raz) Jak tylko grys kukurydziany (kaszka) sól i woda to nic mu nie będzie, nawet jak byłyby przetreminowane miesiac. Choć osobiście uważam ze masz się o co kłócić! I sklep trzeba napiętnować. Popieram działania Dziulki w tej kwestii ;-)

Efa, wraaaaaaaaaaaaaaaaacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj! Dołkom mówimy kategoryczne i zdecydowane NIE!
 
Do góry