reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Doris wysypka od wczoraj popołudnia (do południa jeszcze temperatura była) a od soboty temp i problemy z kupą... czyli wychodzi że to ta 3 - dniówka. Aniawa też pisała że wysypka może 2-3 dni być. Ostatnio u Cass Maja coś takiego przechodziła ale chyba bardziej jej gorączkowała (ok 39-40 stopni).
 
reklama
DORIS tak u nas. zreszta 3/4 drog franc to autostrady i jedzie sie jak po stole gladko bez dziur:))) musze nakarmic krolewne moja i sie wyszyskowac do jeb... pracy:///// Leane wlasnie siedzi na macie edukacyjnej z tym ze odpielam luk z zabawkami bo totalna demolka:)) a mata sluzy teraz do siedzenia na podlodze:)
 
Dżem Dobry :)

Gratki dla Pudzianka Natolin:*

Dorisku - ja nie po nocach tylko do 0.00. Nie dałam rady dłużej siedzieć ale za to od 6 do 8 pisałam. Potem się zdrzemnęłam i mam zamiar pisać dalej o ile Leni mi pozwoli na to ;]
 
Halo dziewczyny :))
Ja wpadłam tylko na moment. Przeleciałam przez te wszystkie strony. Chciałam tylko napisać: DORIS jesteś wielka i podziwiam cię za tą konsekwencję:* Mam nadzieję, że ten twój chłop się ogarnie... ale nie na chwilę tylko na zawsze :*
 
kania to jest 3-dniówka na bank. Wcale nie musi goraczkowac do 40stopni , wszystko zalezy od organizmu. Teraz faktycznie wysyp sie bedzie utrzymywał kilka dni i po chorobie ;-)

dziulka to akurat wiem ,ze autostrady piekne . Ale własnie jak jechałam do Hiszpanii to w lyonie przezylam szok , jak mi samolot pasazerski prawie kabriolet z auta zrobił :p.
 
Efa współczuję tych rewolucji żołądkowych, a pierś jak? Pociesz się, że skok już niedługo minie i Oluś wróci wesolutki.
Natolin do 9 ? wow ale superowo !!! ja też tak chcęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę.
Doris to odczekać z wizytą czy wybrać się jednak, może poczekać hmmm już sama nie wiem...
Dziulka fajne widoczki musicie mieć :-) Ty też łowisz?
 
Ostatnia edycja:
DORIS jak jezdzimy na ryby to samoloty lataja tak nisko ze im machamy zanim wzbija sie calkiem w gore:)))

dobra spadam karmic dziecia i sama musze cos zjesc i sie wyszykowac.
 
monimoni no to powodzenia i pogadaj z Lenką , napewno Ci pozwoli sie pouczyć :p

aha
efa no straszne to Twoje zatrucie. Dobrze ,ze juz ok. A jak piers?

sivle :-*

natolin no to poleniuchowałaś , az zazdroszczę!!!!
 
reklama
I jaka ładna liczna postów mi wyskoczyła :-) to tyle pisania na dziś heh

Doris szef dalej zagranicą? nudzisz się w pracy? a co w ogóle robisz? jaka branża?
Monimoni mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć wolną chwilę na naukę :-)
Efa odnośnie zatrucia, to jakiś wirus teraz panuje, wszędzie słyszę że ktoś ma problemy z żołądkiem, jak nie dzieci to dorosły...

żartuję :-)
 
Do góry