reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

To superowo! Będzie druga dziewuszka u dobranocki :)
Czytam, czytam dalej, ścigam się z drzemką Olka.
Teraz próbuję doczytać, czy sheeney zrobiła teściorka. U mnie tydzień temu był OCZYWIŚCIE negatywny. Ale cóż, bark @ i laktacja swoje robią.
Roxannka, współczuje braku żłobka... tulaski!
 
reklama
Oliwka już wróciła ze spaceru i zasnęła (za drugim podejściem).
Wasze pociechy teraz w te upały też mało jedzą czy nie mają z tym problemu?

Doris nie dziwię się, że jesteś asystentką prezesa, taka laska :-)
Oj Makuc to chyba będzie trzeba interweniować w inny sposób ...hmmm
Efa źle zrozumiałam - więc się poprawiam, staracie się tak szybko? chociaż z jednej strony fajnie jak dwójka taka malutka, będzie się razem wychowywać :-)
Ja niestety ale jakoś nie mogę się przemóc w tym kierunku.
E-lona życzę zdrówka Laurze :-)
Większość Nas stawiała na dziewczynkę u Dobranocki, zobaczymy :-)
 
Ostatnia edycja:
Kania, ano wiem, że jeszcze tydzień skoku został. Ale na razie jeszcze mamy tydzień "z piorunem", hahaha!
A to mnie strzela ten piorun najbardziej!
Co do jedzenia, to Olek pochłania ilości megaśne: rano cycuś, 2 danonki, potem 10 truskawek, zaraz będzie 200ml obiadek, potem cycuś, 150ml kaszki i jeszcze przed spaniem cycuś. Po drodze pewnie skubnie z nami coś z kanapeczki lub szaszłyczka (bo się robią).
Monimoni, jak mi się niebo nie zwali na głowę, to 20-22 czerwca jestem w Bydzi i obowiązkowo spotykamy się w Myślęcinku. Co Ty na to?
 
KANIA fakt, w te j kwestii niezly kopniak by mi się przydał... co do Twojego pytania to u nas jedzenia jest mniej, za to dużo więcej picia. No i Młoda śpi prawie cały czas plus budzi się zmęczna :nerd:
 
Makuc to skopię Ci dupsko zaraz hehe, moja to samo dużo śpi w dzień, budzi się marudna i tylko chce pić, jedzenia w ogóle chyba że mleko, albo kaszka a gryźć nic, obiadki i deserki na raty jemy...
Efa wiem, że jest ciężko, moja ma kumulacje - skok, zęby i teraz 3 dniówka po prostu pochlastać się żółtym serem to mało... Oluś ładnie wcina, szaszłyczki, a pieczywo jakie dajecie, zwykłe pszenne bułki :-)
 
u nas 190 obiadku na 2 albo 3 razy się podaje. A deserki z dnia na dzień zrobiły się blee i jedyne co jako-tako "wchodzi" to truskawki...
 
reklama
Do góry