reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Oli usnęłą ale musiałam z nią na kanapie leżęc a tak ładnie kiedyś zazypiała sama ale co dobre szybko sie kończy teraz mały cwanaik jest..
happybeti wiesz co wszystko możliwe bo dziąsła ją strasznie swedzą.........
natolin miała skręconą torbiel na jajniku ok1cm i to już martwe było i ma usunięty jajnik iała wtedy 3 miesiące a przez przypadek sie dowiedzieliśmy bo trafiła z zapaleniem pluc do szpital zrobili jej usg brzucha
kania mieszkam w łódzi i zajmuje sie wychowaniem dziecka
 
reklama
doris:-D,az parsknęłam!No,to mi pojechałaś!!!:-D
Fajnie,że na razie J. sie stara- z całego serca życże,żeby juz mu tak zostało:tak:.A propos gier karcianych- gra ktos z Was w Skip-Bo?Ja się uzależniłam i jak jesteśmy u siostry M.,to godzinami:))).A nawet pożyczalismy,w czasie największej fazy:)))).
A co do tego żalenia się,to może nie tak wszystkim,bo rozumiem,że nie potrafisz- mam tak samo.Ale może choć jednej- dwóm najfajniejszym osobom ,żeby po prostu rozumiały Cie i wiedziały,co się dzieje.Bo potem jak coś nie tak,nie mówię,że całkiem,ale wiadomo,czasembywaja w związkach gorsze dni,to Ty wychodzisz na te wredną jędzę,co nie wiadomo czego chce i sie czepia bez powodu.Trzeba się troszke asekurowac;).
 
HAPPY jestem, jestem tylko komp mi się resetną :wściekła/y:
ooo i DORISKA się doczekałam:) uf ulżylo mi po tym co napisałaś. Może J. w końcu na amen dostrzegł jakim byl :no::wściekła/y::wściekła/y: a "gwiezdnym k.wa wojnom" mowimy stanowcze NIE gdyż babki na BB z utęsknieniem czekają :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Wredny komp!!!!
Elwirka,no,to bidulka Twoja Oliwka...:***.Oby to była pierwsza i ostatnia taka operacja w jej życiu.Duuużo zdrówka dla Malutkiej.
 
HAPPY skip-bo? a co to? :-D zaraz sobie w necie poszukam :)))) [edit] znalazłam, łojej za duży opis jak na moją głowę ;-)
 
Już drugą kawę kończę i nadal zasypiam na siedząco... a pogoda po prostu rozbrajająca dlatego posilam się jakiś HITEM (ciasteczkiem), co by znów nie słabnąć :-)

Happy ja lubię myć naczynia i sprzątać więc ogarnę u Ciebie a Ty za mnie popracujesz:-) a posprzątam u siebie jak mąż wróci z pracy.
Doris martwię się trochę, ale z tego co czytałam to trzydniówki tak właśnie się konczą wysypką więc mamy jedną zagadkę rozwiązaną, tylko nadal mnie zastanawia ilość kup (dziennie 4-5) dziś od 6.30 były dwie... od zębów? raczej nie chociaż nie wiem...BARDZO SIĘ Cieszę się, że u Was LEPIEJ:)
Sheeney robiłaś już teścik? ja bardzo szybko wiedziałam o swojej ciąży, zresztą czułam że jestem bo 1 dzień po terminie dostania okresu zrobiłam teścik.
Przegapiłam Aniawa gratuluję zębolka u Wojtusia :-)
Dziulka kurczę mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć bliżej tę pracę.
Rysia toż to szok, jakie Miłosz wcina przysmaki :-)
Elwirka nie przejmuj się tym, że Oliwia chce byś była przy niej jak zasypia, Oliwki tak mają :-) przykro mi ze musiałyście przejść takie trudne chwile w pierwszych miesiącach jej życia tulam mocno Ciebie i Oliwkę (urodziłyśmy tego samego dnia tyle, że ja troszkę później)
Makuc a Ty byłaś u lekarza? badania robiłaś?
 
Ostatnia edycja:
witam porannie zanim pojde do pracy:) nocka spoko bo lalo caly czas i mloda wstala o 8.30:))))))))

DORIS tak wyjechalam bo niektore kobiety beda milczec i cierpiec zamiast spakowac chlopa co ja dawno powinnam zrobic tuz po slubie z eksem a nie ludzic sie ze sqrwiel sie zmieni.a co do mojej pracy-tak nie zgodzili sie na przeniesienie. mnie potrafili wywalic 20km za lyon jak potrzebowali ludzi i mialam ch... do gadki a jak prosze o przeniesienie blizej mnie po 5 latach zapier...lu to NIE, no wiec teraz wale focha, nie dam soba pomiatac i po prostu odejde jak tylko da sie najszybciej!! tak jak mowilam-wole rypac w markecie kolo mnie cale 5 min na butach nawet jako kasjerka byle blisko domu bo beznyny mi nikt nie zwraca i zawsze bylo i jest tak ze jak oni cos chca ode mnie to ja pomoge, przyjde wczesniej, zostane dluzej ,a jak ja cos chce to mam wielkiego gigantycznego CH ... :))) nooo to sie wyzylam:)))


ROXANKA fajny masz ten "suwaczek" z zabkami na dole :)))) gdzies ty to wynajdnela?????????????

poza tym u nas tak leje ze masakra.....
 
DZIULKA ja deszcz chętnie do siebie zabiorę i doplacę nawet ;-)

ok ALUTKA wstanęła, więc zadzieram kiecę i lecę. do wieczora :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki,juz nie poodpisuje,bo postanowiłam wyprowadzic zasmarkanego wyjca z domu,bo oszaleję.Papa,nie wiem,czy dziś jeszcze zajrze...wątpię,czy mi pozwoli:/- aloe na pewno jutro tu będę :)
 
Do góry