reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ja jeszcze trochę posiedzę. Piwko jeszcze nie dopite a poza tym przepisuję notatki z Pedagogiki rodziny na egzamin;)
No i ta duchota... mamy wszędzie pootwierane okna w domu a dalej nie da się oddychać:/
 
ja też jutro wyciągnę wiatrak bo zupełnie zapomiałam że takowy posiadam (i przez to przechodzę katusze duchotowe):wściekła/y::szok:

a teraz korzystając z okazji że jest już po północy chciałabym aby wszyscy wiedzieli (a co!!!!) że dzisiaj
8 miesięcy świętuje mój MIŁOSZ I FRANEK emilab:-D:-DWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO CHŁOPCY!!!:-D
 
No nic uciekam do wyrka...DOBRANOC wszystkim a przede wszystkim dobrej nocy Natolince (bo widzę że tylko ona jest ze mną na nocnej straży BB-AA:-))
 
reklama
Do góry